за мамите от Пловдив 12

  • 19 466
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 bugaboo , къде се е провел,кои дни,оборота. За къде ще отидат парите. Ей,такива неща. Аз с каквото мога ще помогна. Инфото е за сайта, ще има страница за Пловдив.
Горе-долу кога ще имаш оферта за праховете и сапуна? Ако трябва да проверя и на други места.

# 16
  • Мнения: 302
Мили, ако искаш аз да направя инфото, но ще ми трябва инфо. Laughing

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Мили, ако искаш аз да направя инфото, но ще ми трябва инфо. Laughing
ОК!Пращам ти ЛС инфо Grinning

# 18
  • Мнения: 1 287
Момичета,бихте ли попитали дали можем да се възползваме от вашата оферта за пантофките на Беко?Засега търсим и други ооферти,но ако не намерим,дали фирмата ще ни направи същата отстъпка?

Благодаря предварително!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Момичета,бихте ли попитали дали можем да се възползваме от вашата оферта за пантофките на Беко?Засега търсим и други ооферти,но ако не намерим,дали фирмата ще ни направи същата отстъпка?

Благодаря предварително!

Мисля че няма да има проблем. По принцип при тях има и по евтини модели, но са от тънък плат, а на Беко са дебело джинсово.

# 20
  • Мнения: 1 287

Мисля че няма да има проблем. По принцип при тях има и по евтини модели, но са от тънък плат, а на Беко са дебело джинсово.

Мили,тези от плат пак ли са на Беко?Ако да,те се за нас,защото децата са на парно и е много топло при тях,ще им се изпотяват много крачетата.Но ако няма,тези са много добри.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 kabzimalka , днес ще проверя,ще питам и за отстъпката и ще пиша при първа възможност.

пп. Момичета, помислехте ли си за мартенския базар?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Миленче, в понеделник ще ходя до Sars да говоря за сапуните и т.н. Пиша на лични за повече информация, ако си свободна можеш да дойдеш и ти  Peace

# 23
  • Мнения: 58
Миленка, ние купуваме  веро 1 кг. - 0.50 лв. (туба от 10 кг.) и течен сапун - антибактериален 1л. - 0.60 лв.  (туба от 5 кг.). Пловдивски производители са и ние ги ползваме от години. Ако прецениш, казвай колко и от кое да взема. Издават фактури.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 kabzimalka , ходих до фирмата за пантофите, но беше затворено, така че ще мога да проверя цените най-рано в понеделник. При тях има и много хубави дамски и мъжки чехли/видях че си писала в общата тема че ще купувате/, ако искаш ще проверя и техните цени.

4erna perla , ще видим в понеделник офертата на фирмата в която Бистра ще отиде и ще преценим от къде да купим. Тази фирма за която казваш ти предлага ли прах и детски сапун?

# 25
  • Мнения: 511
Малко късно се включвам и аз, но все пак ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА и от мен!
Дано новата година привлече повече добри сърца към общото ни начинание!
Затворени в къщи в това време е много подтискащо преди малко се втрещих от термометъра на терасата  -19С Shocked

...............................

пп. Момичета, помислехте ли си за мартенския базар?

Миленче, да преценим Мартенски или Великденски базар  да направим  Thinking, или и двата?! Дано да се оправи времето до тогава Grinning

# 26
  • Мнения: 58
....  Тази фирма за която казваш ти предлага ли прах и детски сапун?

Не, не произвеждат прах и детски сапун.
Освен веро и течен сапун, произвеждат почистващи препарати, белина, кислол ... и т.н.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
diva nova , в момента трябва да решим конкретно за мартенския базар, тъй като трябва да се подаде молбата, а и имаме възможност да избираме във всички общини. Ренци ни съдейства чрез нейна приятелка, така че трябва да решаваме бързо за колко места да говорим и къде искаме.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Честит имен ден на всички които празнуват днес, а и на тези които ще празнуват утре!
 
bugaboo, много здраве, щастие и радост!  bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Здравейте мили момичета, от вчера чета вашата тема и ви се възхищавам на енергията и желанието да помагате на дечицата без мама и татко.   bouquet Това, което правите е страхотно много бих искала и аз да помогна с нещо и като за начало предложението ми е да осигуря  детски кътове кухня и работилничка, поне това прочетох в началото на темата като нужди, ако имате някакви изисквания за тях моля да ми  ги напишете! Да питам и за лакомства дали носите или нещо друго, което ще им е от полза? Peace

Общи условия

Активация на акаунт