Желаещи да влязат в Зоната?

  • 38 350
  • 584
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 435
Да не говорим,че сега сметнах,повече от 11 дни са. ooooh! Баси,поне 50 не можа ли да покаже тъпият кантар. Crossing Arms Добре,къде греша?Дали не ям повечко плодове? Rolling Eyes Или пък трябва да разнообразявам? Rolling Eyes Дай съвет  Hug

# 511
  • Мнения: 276
Колко плодове ядеш? Ако са повече от 1-2 на ден са много.

# 512
  • Мнения: 4 435
Колко плодове ядеш? Ако са повече от 1-2 на ден са много.

Ми повече са от 1-2 със сигурност.На закуските не ям ,но на обяд примерно и трите блока са ми плодове.Вечер също слагам по 1 блок плод. Mr. Green

# 513
  • Мнения: 276
Искам да отправя едно предизвикателство към всички ни.

Да изкараме 3 поредни дни на режима, без никакви прегрешения. И после да дадем резултати. Междувременно всеки да пише какво хапва, ако някой открие пропуски в режима - да се чувства спокоен да дава съвети. И другото важно нещо - да се пие вода. Поне по 3 л. на ден.

Кой е с мен?

Славче, сега осъзнах, че си точно на половина моите кила и ми стана мъчно.

# 514
  • Мнения: 422
 Hug
надявам се другата седмица да се похваля и аз с минусче.
 newsm44

Аз съм с теб Блубери! Hug

# 515
  • Мнения: 276
Ми повече са от 1-2 със сигурност.На закуските не ям ,но на обяд примерно и трите блока са ми плодове.Вечер също слагам по 1 блок плод. Mr. Green

Пробвай да ги намалиш на един сутрин и един на обяд. Вечер избягвай да ядеш плодове.  Peace

krisi99, значи ставаме 2. Ти от колко кг беше тази сутрин?

# 516
  • Мнения: 422
Тогава да кажа какво съм яла днес и какво ще ям още!
Закуска : 1/2 кофичка кисело мляко + 3 броя бадеми
обяд - сега го правя - 480 гр. тиквички, които са с непълна чаена лъжичка зехтин - задушено-пържени на тиган + 60 гр. пилешка пържола
следобяд - пак киселото мляко с ядки
за вечеря ще мисля
и преди сън - 1 варено яйце + 100 гр. портокал + 3 маслини

# 517
  • Мнения: 422
Блу, аз си обещах да не се тегля този понеделник, защото имах много прегрешения миналата седмица.
Но тръгвам някъде от 65-66 кг Embarassed

# 518
  • Мнения: 4 435
Искам да отправя едно предизвикателство към всички ни.

Да изкараме 3 поредни дни на режима, без никакви прегрешения. И после да дадем резултати. Междувременно всеки да пише какво хапва, ако някой открие пропуски в режима - да се чувства спокоен да дава съвети. И другото важно нещо - да се пие вода. Поне по 3 л. на ден.

Кой е с мен?

Славче, сега осъзнах, че си точно на половина моите кила и ми стана мъчно.


Е,аз изкарах 10 дни без прегрешения ама няма минусче. Crossing Arms
Сега понеже нямам никакъв зеленчук във вкъщи,може ли да изям 1 ябълка и киви,за 3 блока,или ябълка и половин портокал. Rolling EyesПък довечера само зеленчуци ще вкарвам.И водата трябва да увелича.Сега се сетих,че първите дни пиех 1.5-2,а сега по половин. Mr. Green Ама хора нали се сещате че аз няма как да поема 3 литра.Абсурд.
blueberrygirl ,недей така.Да на килограми звуча направо слаба но,не е така.Аз съм ниска и повечето килца ми се лепят на краката и дупето.Пък и понеже  имам малко за сваляне,сигурно ще ги свалям толкова време ,колкото ти твоите.Няма за какво да ти става мъчно. Hug

# 519
  • Мнения: 276
Криси, колко блока хапваш. Струват ми се малко, но ти си знаеш.  Hug

Ето какво хапнах аз за закуска:
спаначена манджа - 1В
200 гр. краставица - 1В
1/2 ябълка - 1В
90 гр. сирене - 3П
орехи - 3М

Не знам какво ще ям до довечера, сега отивам да си правя обяда.


Славче, мила, мисля че точно плодовете са ти проблема. Сега като няма друго хапни това, но опитай няколко дни с по-малко плод и повече вода.

# 520
  • Мнения: 4 435
И да питам послено колко са 1 блок орехи.Аз ги броя 2 ореха,обаче снощи забелязах в таблицата, че 1 блок е половин лъжичка смляни. Shocked

# 521
  • Мнения: 422
Блу, аз съм на 8 блока. Днес на обяд ще ям само то лист 2.
Довечера ще включа лист 2 + лист 1.Ти ме накара да се замисля сега.
Но Огнян така ми е написал newsm78

# 522
  • Мнения: 276
И да питам послено колко са 1 блок орехи.Аз ги броя 2 ореха,обаче снощи забелязах в таблицата, че 1 блок е половин лъжичка смляни. Shocked

Аз си броя ядките на 1 орех за 1 блок. В тази книжка "Овладяване на Зоната" така ги смятат. Инъче не ги меля за да мога да преценя.

Криси, щом Симеонов така ти ги е дал, значи са така.  Hug

# 523
  • Мнения: 4 435
Значи това ми е друга грешка. Confused

# 524
  • Мнения: 276
и аз днес се замислих за орехите и открих, че и аз прекалявам.  Rolling Eyes
Знам колко трябва да са, но си ги вземам "на око" и хапвам двойно повече.

Общи условия

Активация на акаунт