Размяна на лакове, шаблони и всичко свързано с маникюра!

  • 100 548
  • 661
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 182
Вече в тази тема ще могат да се правят размени на нови, само пробвани, неразреждани и задължително в срок на годност лакове. Шаблоните и всички неща свързани с маникюра също имат място тук. Темата е само за размени. За продажби има Продавалник.

Моля, описвайте номера и името на лака или другите продукти и поставяйте задължително реална негова снимка в допустимите размери. Може да давате придружаващи линкове към снимки в интернет за по-добра представа на цвета. Не напомняйте непрекъснато на всяка страница какво предлагате за размяна. Веднъж публикуван пост ще се види от всички следящи темата. Всички подробности около размените моля да са на лични.

Успех на всички в размените!










Воден маникюр.
клипче.
пак.
преливка.

Лакове за нокти-тема 5.
Печати за нокти-6.
Nail art 55.


Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:

ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела


 За повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:
  [img]http://се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.
По същия начин се намаля и на ширина , като този път се пише :[img width=300 (или 200, 100, 150...)] .

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 23:43 от densi

# 1
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
densi, благодаря за темата!   bouquet

Предлагам за размяна тези 2 лака :

Golden Rose with protein - номер 325 - http://bg.fotoalbum.eu/ChemistryLady/a30110/00000015


Golden Rose with protein - номер 323 - http://bg.fotoalbum.eu/ChemistryLady/a30110/00000016

Купени са днес. Пробвани са само.

# 2
  • София
  • Мнения: 74
Здравейте! Ето какво предлагам за размяна:

OPI And this little piggy, пробван само.

OPI Russian Navy Matte, носен веднъж.

China glaze Kiwi Cool-ada, само пробван.

Seche Natural Matte Finish Nail Treatment, нов, не е ппробван дори (объркана поръчка), само му пукнах капачката, но не пречи при употреба, просто естетична е повредата...

Това за сега  Hug

Ето и реална снимка:

Последна редакция: пн, 28 юни 2010, 23:18 от Noir

# 3
  • Мнения: 1 152
Здравейте!
Ето това слагам за сега, довечера ще добавя и други.

OPI - Dutch Tulips (реална снимка ще успея да сложа довечера надявам се)

Денси - благодаря за темата   bouquet

Последна редакция: вт, 29 юни 2010, 10:13 от GagaMaga

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Пускам за размяна тези:

http://media.snimka.bg/6576/019407080.jpg


От ляво на дясно: OPI I`m India Mood for Love, OPI Heart Throb, Maybelline Colorama 257 Caramel, Rimmel London 55 Sunshine, AVON Mirror Shine Silver Foil, Yves Rocher Luminelle Ciel Bleu

Ето как стоят на ноктите двете OPI-та:

# 5
  • Мнения: 35 964
момичета, слагайте реални снимки, защото ще трия обявите  Peace

# 6
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Моята реална снимка я има - първата в поста  Peace

# 7
  • Мнения: 35 964
офф:
Моята реална снимка я има - първата в поста  Peace

твоята я видях, дори си харесах нещо, ще снимам и аз и ще ти пиша  Mr. Green

понеже темата е съвсем нова, няма да трия обяви до утре например, за да могат момичетата само са добавят снимки в обявите си, а не да ги пишат отново  Peace

# 8
  • Мнения: 3 314
Разменям   ados   Extra Long  lasting N:546  Купен е днес и е пробван на едната ръка  Peace 

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Разменям China glaze, цвят Metalic muse, само пробван, купуван от магазин във Варна. И бегла идея си нямам защо реших, че ще се кефя на такъв цвят, при положение, че харесвам такива, като показаното Опи от Гага Мага.

     

# 10
  • София
  • Мнения: 10 309
Mims*, този лак е страхотен за печати Wink

Момичета, разменям, синьозеления от ляво, страхотен е, купих си го и след 2 дни ми подариха 2ри, разменям чисто новия. На живо е идея по-зелен.



Имам мнооого лакове за размяна тези дни ще прегледам и ще пусна снимки.


# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 423
nad_tab, признавам си с малко срам  Embarassed Laughing, че изобщо не знам какво значи "за печати"  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 10 309
nad_tab, признавам си с малко срам  Embarassed Laughing, че изобщо не знам какво значи "за печати"  Laughing


Ей това на безименния ми пръст Wink

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 423
nad_tab, признавам си с малко срам  Embarassed Laughing, че изобщо не знам какво значи "за печати"  Laughing


Ей това на безименния ми пръст Wink

Уау! Супер е, ама ми сложно да се занимавам  Simple Smile
Извинявам се за спама, спирам.

# 14
  • Мнения: 2 575
Ето и от мен тези сладури:

от ляво надясно:
1. 929 - Catherine Arley - пробван веднъж, цветът е леко по-светъл и розов на живо
2. 214 Макс Фактор - Earth colour - почти пълен
3. Bourjois - 25 Beige ambre - слаган 2 или 3 пъти, не повече
4. OPI - NL V10 - Down to my last penny - чисто нов - дори не е пробван - бронзово - златисто - с лека зеленикава нишка
5. OPI - NL B33 - Up front and personal - бледнее ми много и не влиза в употреба, но все пак е пробван 3-4 пъти ( вижда се на снимката )

Общи условия

Активация на акаунт