Отговори
# 30
  • Мнения: 179
Моето беше стояло само един час на студа пред асансьора  #2gunfire
Родих през нощта и никой не ми каза ,че трябвало да ходя да си го взема от асансьора/бях във ВИП/,на сутринта сестрата влезе в стаята да ме пита къде ми е бебето  #Crazy,оказа се че е само пред асансьора от 1ч  и никой не го е погледнал #2gunfire Аз бях добре и можех да ходя да си го взимам,но ако не бях ?!

# 31
  • Мнения: 403
Моето беше стояло само един час на студа пред асансьора  #2gunfire
Родих през нощта и никой не ми каза ,че трябвало да ходя да си го взема от асансьора/бях във ВИП/,на сутринта сестрата влезе в стаята да ме пита къде ми е бебето  #Crazy,оказа се че е само пред асансьора от 1ч  и никой не го е погледнал #2gunfire Аз бях добре и можех да ходя да си го взимам,но ако не бях ?!
Това направо ме шокира #Cussing out

# 32
блъскат ги, зарязват ги с часове в коридора, оставят ги да се дерат от рев сумах ти време, но това е яврение не само за цитираното здравно завдение. Това е навсякъде където има по-голям прием на родилки. Да наистина здравни работници са /тя и чистачката в болницата е здравен работник/. На работа са колкото да отбият номера. За да имат нужното отношение или трябва да си им плащаш или да са ептем згазили лука и да пробват да замажат положението.

# 33
  • Мнения: 247
Като родих в Шейново, ме настаниха в стая до Неонатологията, от където естествено "тръгват" бебетата за всяко хранене. Simple Smile
Не съм виждала за тези 3-4 дни блъскане и прочее.
А чаках винаги пред вратата, така че нямаше как да пропусна, ако е имало подобно нещо.

# 34
  • Мнения: 1 371
Моето беше стояло само един час на студа пред асансьора  #2gunfire
Родих през нощта и никой не ми каза ,че трябвало да ходя да си го взема от асансьора/бях във ВИП/,на сутринта сестрата влезе в стаята да ме пита къде ми е бебето  #Crazy,оказа се че е само пред асансьора от 1ч  и никой не го е погледнал #2gunfire Аз бях добре и можех да ходя да си го взимам,но ако не бях ?!
Това направо ме шокира #Cussing out
И мен! Аз първия ден едва се мърдах...със секциото.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 758
да, така правят  Tired чак да подскачат бебетата не съм виждала, но е факт, че ги "доставят" по не много приятен начин.
не знам как е в другите болници

# 36
  • София
  • Мнения: 119
Да, и аз съм виждала на живо как се блъскат количките една в друга, как всеки може да се качи до етажа на Неонатологията, как педиатърката не обръща внимание на секретирането на оченцето на бебето ми... Казваме си дребни неволи и махаме с ръка. Бебето ми го носеха във ВИП-стаята и за щастие не са го оставяли самичко в коридора, но веднъж помолих сестрата да ми го даде в леглото за сутришното кърмене (бях след секцио) и тя ми го даде, но с явна неохота. Изобщо, отношението е леко обидно. Вместо самите те да попитат имам ли нужда от нещо, да ми покажат как да кърмя... Размечтах се нещо.

# 37
  • Мнения: 700
Да, блъскат ги, но мисля, че звука е по-ужасен, отколкото да има някаква опасност от "подскачане". Асансьорът беше метален и кошчетата също, акушерката като ги бута в асансьора, наистина звучи гадно

# 38
  • Мнения: 160
Моето беше стояло само един час на студа пред асансьора  #2gunfire
Родих през нощта и никой не ми каза ,че трябвало да ходя да си го взема от асансьора/бях във ВИП/,на сутринта сестрата влезе в стаята да ме пита къде ми е бебето  #Crazy,оказа се че е само пред асансьора от 1ч  и никой не го е погледнал #2gunfire Аз бях добре и можех да ходя да си го взимам,но ако не бях ?!

 #Crazy #Crazy #Crazy

Ти пусна ли официално оплакване? Не, че нещо ще се промени но ако повече започваме да си търсим правата току виж станало чудо  Wink

# 39
  • Мнения: 9 973
Като родих в Шейново, ме настаниха в стая до Неонатологията, от където естествено "тръгват" бебетата за всяко хранене. Simple Smile
Не съм виждала за тези 3-4 дни блъскане и прочее.
А чаках винаги пред вратата, така че нямаше как да пропусна, ако е имало подобно нещо.
да не си била и ти в 211стая Laughing

# 40
  • Мнения: 941
А може ли техните глави в стената??? Това хора ли са,жени ли са,майки ли са? #2gunfire

# 41
  • Мнения: 6 713
Аз също го гледах този репортаж и на мен ми стори много странно така да се блъскат кошчетата!  Shocked

# 42
Така е.Знам от личен опит, отвратена съм от Шейново!Втори път няма да родя там!!!Отношението и към бебетата и към родилките е унизително като към животни.

# 43
  • Мнения: 146
Аз раждах в Шейново - точно така си ги блъскат. fight Бебоците така се стряскат, отвратително е. Ние майките излизахме да си ги вземем и сами си ги носихме до стаите, а и не само нашите си, но и на другите мами. Много гадно ми ставаше за бедните душички.

# 44
  • Мнения: 258
истината, е че никъде не са особено внимателни към бебетата.

В Тина Киркова не беше по-розова картинката. Там не съм видяла да ги блъскат, но един път нашата кукла беше повърнала и така ми я дават за вечерното кърмене - цялата изцапана и съответно мокра! Shocked Направо побеснях. Close Като я върнах само помолих да я преоблекат за да не заспи мокра и съответно да настине, а акушерката ми вика - "Не се притеснявай, ще я сложа тук под лампата и тя ще я топли, няма да настине" ! Shocked
Цяла нощ не спах да я мисля дали са я преоблякли... Молиш се престоят ти в болницата  да е по-кратък и това е...

Общи условия

Активация на акаунт