Шейна от къде в София?

  • 8 672
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 181
Момичета, знаете ли дал в Хиполенд в Sky centre има шейна тип Чук и гек?
В този в Люлин е имало , но са свършили.
Ако сте виждали някъде другаде казвайте, тези в линковете, които сте дали ми се виждат малко скъпички  Confused

# 16
  • Мнения: 5 255
Ако сте виждали някъде другаде казвайте...
На пазара на Красно село има детски магазин. Пред него съм виждала  Wink
Но сега.....дали има...нямам идея... Провери  Peace

# 17
  • Мнения: 5 255
Това се оказва наистина трудна задача.
Дървени шейни с облегалка в момента има на Илиенци. Струват 25 лв.

# 18
  • Мнения: 1 561
Днес обисаляхме на Илиянци, но само на едно място имаха, но само мостра за 40 лв.
Къде са тези за 23 лв??????


Чук и гек с пластмасови ски видяхме пак там, 100 лв.

Значи в Метро няма вече, така ли????
Вкое метро няма?Да не би в друго да има.Моля да се уточни къде ги е имало на 4 януари.
Благодаря!

# 19
  • Мнения: 5 255
Относно Илиенци питайте  heart чрез ЛС, която е писала в тази тема  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 626
Момичета, знаете ли дал в Хиполенд в Sky centre има шейна тип Чук и гек?
В този в Люлин е имало , но са свършили.
Ако сте виждали някъде другаде казвайте, тези в линковете, които сте дали ми се виждат малко скъпички  Confused
http://www.sportbul.com/products/ski/sheini/sheini/832-sheina
http://www.moni.bg/products.php?id=11&name_b=%D8%E5%E9%ED%E8

# 21
здравейте!Бих искала да попитам дали някой знае къде се продават шейните, които показаха снощи по новините на БТВ?

# 22
  • Мнения: 5 255
  39,90 лв. в Piggy's house  Peace Шейната е на немската фирма khw  Wink

# 23
  • Мнения: 5 255
здравейте!Бих искала да попитам дали някой знае къде се продават шейните, които показаха снощи по новините на БТВ?
Преди малко прегледах новините на запис от 22 ч. - не видях репортаж с шейни  newsm78

Горната снимка която съм постнала - имаше налични 3 бр.
В момента има две сини, както и други по-скъпи шейни  Wink
Който търси, може да се разходи да ги види  Peace

# 24
  • Мнения: 7 640
да ви кажа, взех решение да поизчакам с шейната, малки са още децата-на по 2 г.
Не виждам смисъл да се впрягам и да опъвам из коловозите, а те да студуват.

# 25
  • Мнения: 4 181
здравейте!Бих искала да попитам дали някой знае къде се продават шейните, които показаха снощи по новините на БТВ?
Преди малко прегледах новините на запис от 22 ч. - не видях репортаж с шейни  newsm78

Горната снимка която съм постнала - имаше налични 3 бр.
В момента има две сини, както и други по-скъпи шейни  Wink
Който търси, може да се разходи да ги види  Peace
а в Piggy's чук и гек има ли?

# 26
  • Мнения: 4 181
Благодаря ви за информацията момичета  Hug

Polarfox, ти качвала ли си ги?
Моят син още няма 2, но се качи на един чук и гек и не искаше да слиза от него  Laughing
Затова сега търся само чук и гек, защото си мисля, че на друга няма да му хареса  Thinking

# 27
  • Мнения: 7 640
Благодаря ви за информацията момичета  Hug

Polarfox, ти качвала ли си ги?
Моят син още няма 2, но се качи на един чук и гек и не искаше да слиза от него  Laughing
Затова сега търся само чук и гек, защото си мисля, че на друга няма да му хареса  Thinking

мойте са двама и драмата ще е пълна Laughing, ще искат на отделни, а аз сама няма как да го измисля.

Да ти кажа, според мен идеята на шейните е да заведеш детето на някакъв баир и да се катери и спуска, а не да го дърпам аз.
Първо- много хамалогия Embarassed, второ и основно- ще умре от студ, колкото и да е облечено, не се движи все пак.
Аз имам гадни спомени от Чук и Гек, лошо се пада с тях Sunglasses

# 28
  • Мнения: 4 181
Благодаря ви за информацията момичета  Hug

Polarfox, ти качвала ли си ги?
Моят син още няма 2, но се качи на един чук и гек и не искаше да слиза от него  Laughing
Затова сега търся само чук и гек, защото си мисля, че на друга няма да му хареса  Thinking

мойте са двама и драмата ще е пълна Laughing, ще искат на отделни, а аз сама няма как да го измисля.

Да ти кажа, според мен идеята на шейните е да заведеш детето на някакъв баир и да се катери и спуска, а не да го дърпам аз.
Първо- много хамалогия Embarassed, второ и основно- ще умре от студ, колкото и да е облечено, не се движи все пак.
Аз имам гадни спомени от Чук и Гек, лошо се пада с тях Sunglasses
Polarfox, на мен понеже могилата ми е пред блока не помислих за придвижването  Mr. Green
В такъв случай, тук някъде из форума гледах един двойни шейни, можеш да ги слагаш едно зад друго децата, а таткото да идва да тегли  Sunglasses

# 29
  • Мнения: 5 255
Говорих с тях по телефона и запазих червена за приятелка /която вече я е взела/.
Моделът е  като показаната на снимката.
Най-добре позвънете на телефоните за информация  Peace.
Чук и гек май са изчерпани в момента  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт