Кога ще дойде смъртта?

  • 2 841
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550

В твоя случай ще го перефразирам ето така!
Питала се Лилана кога ще умре.Ровила се из интернет и хоп....Разбира,че ще умре днес.Дошла Смърта.Казала''Днес ще умреш,защото не се научи да ми пишеш правилно името.Нали мноооооооого искаше да знаеш кога ще те прибера....сега когато знаеш,по добре ли ти стана!'' hahaha

Само с добри чувства! Peace

Джейни,муцка, Лилана май знае как се пише правилно "смъртта", ама на теб нещо ти издиша  Laughing

Много преигравате, сайтовете са бъзици все пак...

# 16
  • Мнения: 1 403
На кой му пука?!-нали е сигурно, че към 2012 ще настъпи краят на света Mr. Green
Аз съм на далавера, щото в сравнение с вас ми остават по-малко годинки според часовника-демек по-малко ще съм прецакана Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 152
УУУ ама какви сте змийй бе. Как нападнахте момичето Whistling
Ми че къде е писала, че иска нейната смърт да си провери. Сигурно й е писнало от свеки и иска да знае,кога ще свършат мъките newsm48 Joy hahaha
Шегичка Hug

# 18
  • Мнения: 7 111
Добре, че скоро даваха "Да срещнеш Джо Блек". Така де - от данъците и смъртта никой няма да избяга.

# 19
  • Мнения: 1 403
УУУ ама какви сте змийй бе. Как нападнахте момичето Whistling
Ми че къде е писала, че иска нейната смърт да си провери. Сигурно й е писнало от свеки и иска да знае,кога ще свършат мъките newsm48 Joy hahaha
Шегичка Hug
ами да пусне темата в ДиС тогава- много любящи снахи ще й бъдат благодарни

# 20
  • Мнения: 2 152
УУУ ама какви сте змийй бе. Как нападнахте момичето Whistling
Ми че къде е писала, че иска нейната смърт да си провери. Сигурно й е писнало от свеки и иска да знае,кога ще свършат мъките newsm48 Joy hahaha
Шегичка Hug
ами да пусне темата в ДиС тогава- много любящи снахи ще й бъдат благодарни
Тъкмо това щях да напиша, че темата не е за тук и да я насоча към ДиС Crazy

# 21
  • Мнения: 25 610
Ти кво ся, намеци ли ми правиш? А?  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 2 070
Така и така тук е оспамено. Ще изпползвам темата да споделя, че Djane - то често ме разсмива. Кефят ме импулсивни и непринудени постинги.

# 23
  • Мнения: 750

В твоя случай ще го перефразирам ето така!
Питала се Лилана кога ще умре.Ровила се из интернет и хоп....Разбира,че ще умре днес.Дошла Смърта.Казала''Днес ще умреш,защото не се научи да ми пишеш правилно името.Нали мноооооооого искаше да знаеш кога ще те прибера....сега когато знаеш,по добре ли ти стана!'' hahaha

Само с добри чувства! Peace

Джейни,муцка, Лилана май знае как се пише правилно "смъртта", ама на теб нещо ти издиша  Laughing

Много преигравате, сайтовете са бъзици все пак...
Ако прочетеш пак,ще видиш че съм писала ''само с добри чувства''!
И ако можеш да четеш между редовете,ще разбереш че го писал на шега.
Търсех глупава причина за пример.Ама явно не останах разбрана...... Rolling Eyes
Неисках нищо сериозно да вмъквам в примера.....
Както и да е.... Crazy

# 24
  • Мнения: 4 435
Аз ще умра на 12-ти октомври 2065г.Пуууу,все ми се искаше да умра пролетта,или лятото,пък то в дъждовете пак. Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 152
Аз ще умра на 12-ти октомври 2065г.Пуууу,все ми се искаше да умра пролетта,или лятото,пък то в дъждовете пак. Crossing Arms

и преди ли си умирала есента по време на дъждовете Crazy Grinning

# 26
  • Мнения: 9 865
Аз ще умра на 12-ти октомври 2065г.Пуууу,все ми се искаше да умра пролетта,или лятото,пък то в дъждовете пак. Crossing Arms
Така е, защото и природата ще те жали теб.

# 27
  • Мнения: 4 435
Аз ще умра на 12-ти октомври 2065г.Пуууу,все ми се искаше да умра пролетта,или лятото,пък то в дъждовете пак. Crossing Arms

и преди ли си умирала есента по време на дъждовете Crazy Grinning

 ooooh! Не съм умирала,ама все във важните дни от живота ми вали дъжд,затова така съм го написала. Crossing Arms
Иначе на другият сайт ми излезе 2 юни 2072. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 307
12 октомври е добре сравнение с лютия и каръшки 13 декември, който ми се падна на мен.   Crazy

# 29
  • Мнения: 3 423
Абе, като чета тука, доста са умрели, убити, утепани,
други пък са направо за бесене, убиване, дране, газене.

Общи условия

Активация на акаунт