Орифлейм - тема за консултанти 5

  • 15 761
  • 291
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 323
Едно въпросче:
Някой знае ли какво точно представлява чантата за бяла козметика от каталог 3 на стр. 103?

Освен това какви са тези тестери за определяне на типа кожа? (вж. описанието на чантата)

Нямам под ръка каталог - ако става дума за сивата - хубава и здрава чанта - вътре с ластици за придържане на тубички и шишенца. Събира огромно количество неща ако се подреди хубаво. Вътре има малко джобче с цип и огледало на лепенки.

# 211
  • София
  • Мнения: 1 646
Не ми става много ясно дали има нещо включено в чантата или не.
Ако някой я има, моля да ми каже какво точно представлява отвътре /или ако има възможност да я снима/.
Колко е голяма всъщност?
Малко тъпо е, че  орифлейм не пишат размерите на всички продукти от този тип.

# 212
  • Мнения: 2 323
Нали ти писах какво има отвътре - ластици за задържане на шишенца и тубички....както и два джоба от плат с ластици накрая както на бебешките чанти. Друго няма. Размерите са около 35-40 см дължина на 25-30 височина. Не мога сега да я измеря, но е прилично обемна за да събере 100 неща.

Продукти няма вътре!

# 213
  • София
  • Мнения: 1 646
Агата, не съм видяла постинга ти, защото си публикувала, докато съм писала аз отговор на ани_4ка.
Благодаря за инфото!

# 214
  • Мнения: 2 323
Аха, ок Simple Smile Чантата е хубава и си заслужава! За път е разкошна или за представяния и промоции

# 215
  • Мнения: 3 034
Нали ти писах какво има отвътре - ластици за задържане на шишенца и тубички....както и два джоба от плат с ластици накрая както на бебешките чанти. Друго няма. Размерите са около 35-40 см дължина на 25-30 височина. Не мога сега да я измеря, но е прилично обемна за да събере 100 неща.

Продукти няма вътре!

Агата, в текста до чантата пише, че съдържа мостри от бялата козметика, тестери за определяне на типа кожа, шпатули, ленти за коса и памучни тампончета!  така че продукти - да, няма, но има други хубави неща. Peace

gato, чантата е голяма, не знам точно колко е като размери, но става да се ходи само с нея.
тестерите за определяне на типа кожа са едни лентички - два вида, които се слагат на лицето и определят типа кожа според ниво на омазняване и ниво на хидратиране.  Peace

# 216
  • Мнения: 2 323
Нали ти писах какво има отвътре - ластици за задържане на шишенца и тубички....както и два джоба от плат с ластици накрая както на бебешките чанти. Друго няма. Размерите са около 35-40 см дължина на 25-30 височина. Не мога сега да я измеря, но е прилично обемна за да събере 100 неща.

Продукти няма вътре!

Агата, в текста до чантата пише, че съдържа мостри от бялата козметика, тестери за определяне на типа кожа, шпатули, ленти за коса и памучни тампончета!  така че продукти - да, няма, но има други хубави неща. Peace



iviche, не съдържа , а има отделения, предназначени за тях!!! Продава се без нищо вътре Simple Smile Както си беше в бизнес програмата Simple Smile

# 217
  • София
  • Мнения: 1 646
И аз смятам, че няма нищо вътре, но е написано малко неясно.
Дайте код за тези тестери Simple Smile
И изобщо откъде мога да взема информация за кодове на рекламни материали/тефтерчета, календарчета и прочие щуротии/, за кодове на продукти от типа на тези тестери или шпатули и подобни...
Има ли изобщо наличности на такива неща или имат само мострите, които са в бланката за поръчки?

Имам подобна чанта вкъщи. Хареса ми идеята с ластичетата/надявам се моята фантазия да не е надхвърлила прекалено много реалността/ Simple Smile Омръзнало ми е винаги като пълня козметичните чанти с разни шишички, да слагам всичко в пликчета, за да не се разлива. Хубаво би било, ако има ластици държачи в изправено положение Simple Smile

# 218
  • Мнения: 2 323
Ами не знам, аз го разбирам съвсем ясно - освен, че знам наистина как се продава, но дори и да не знаех, а само да четях, пак ми е ясно - ,,Със специални отделения за продукти от бялата козметика, мостри от бялата козметика, тестери за определяне на типа кожа...и т.н.
Чантата е мн хубава - аз си я ползвам с кеф вече доста време Simple Smile

# 219
  • Мнения: 3 782
Би трябвало с каталозите си всеки месец да получаваш и форма за заявка, там на последната страница има кодове на всико,което ти е нужно като мостри.

# 220
  • Мнения: 2 323
Аничка, не винаги във формите има всички мостри. А печатните ги няма вече. На таблотро в офиса в София има табличка с печ. материали и цени, може да поискаш копие от информация.

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 5 702
Точно на рекламните материали няма кодове, като под рекламни имам предвид тениски, календарчета, разни балони знам че имаше, шпатули, тестери за определяне на кожата и прочее от сорта  Naughty А и в офиса ми казаха, че няма откъде да се видят и аз затова си ги снимах с телефона от тяхната страничка, дето е лепната на плота  Mr. Green

 Писали сме заедно с Агата  Joy

# 222
  • Мнения: 3 782
Съгласна съм,че ги няма винаги. Ами тогава аз ще направя следното, имам стари форми, ще ги видя и ги напиша утре.

# 223
  • София
  • Мнения: 1 646
Брадата, сподели таз снимка с нас  Mr. Green

В замяна подарявам букетче:   bouquet

# 224
  • Мнения: 2 323
По-лесно ще ти е да си копнеш на ксерокса в офиса бланката - там има всички неща, които във формата ги няма  Peace
Брадата - бе що не ползва ксерокса - ех тия бургаски каки - много са серт  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт