Орифлейм - тема за консултанти 5

  • 15 730
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Готово-първата е малко мътна,но чат-пат се виждат нещата
дзак 1
дзак 2

Серт са я-аз като ти разправям ти не ми вярваш  Mr. Green

# 226
  • Мнения: 2 323
бой по каската   Mr. Green- искай си, няма да ти откажат Simple Smile

# 227
Zdraveite! Az napravih parvata si pora4ka v ponedelnik Simple Smile Tai kato i predi sam bila oriflame konsultant si spomnih 4e predi kato napravi6 parva pora4ka, moje6 da si zakupi6 komplekta s vsi4ki mostri na preferencialna cena. Sega ima li takiva vazmojnosti? pro4etoh vsi4ko na saita no ne vidjah takova ne6to. Vse pak ako njakoi ima informacija, pls spodelete.   bouquet

# 228
  • Мнения: 2 323
Да - в първите 3 каталога от регистрацията е с намаление - 25 лв.

# 229
  • Мнения: 3 034
Нали ти писах какво има отвътре - ластици за задържане на шишенца и тубички....както и два джоба от плат с ластици накрая както на бебешките чанти. Друго няма. Размерите са около 35-40 см дължина на 25-30 височина. Не мога сега да я измеря, но е прилично обемна за да събере 100 неща.

Продукти няма вътре!

Агата, в текста до чантата пише, че съдържа мостри от бялата козметика, тестери за определяне на типа кожа, шпатули, ленти за коса и памучни тампончета!  така че продукти - да, няма, но има други хубави неща. Peace



iviche, не съдържа , а има отделения, предназначени за тях!!! Продава се без нищо вътре Simple Smile Както си беше в бизнес програмата Simple Smile


мдааа...права си. грешката е вярна, дет' се вика  Peace

# 230
  • Мнения: 688
Момичета аз ви благодаря за отговорите на моите предишни въпроси, но имам нов въпрос  Confused:
Един клиент си е харесал аксесоар от стар каталог, който го няма в текущите каталози, но го има в site (като го потърся по кода, който ми е дал и го намирам) има го и във текущата форма за поръчки (дори е с 50% намаление). Мога ли да го поръчам без да го има в текущите каталози?

# 231
  • Мнения: 3 782
Да ,щом го има във формата. Няма проблем.

# 232
  • София
  • Мнения: 1 642
За тези, които ги има в текущата форма за поръчки съм сигурна, че можеш!

Аз обаче искам да попитам за артикули, които са с цена в сайта, но ги няма във формата за поръчки дали може?

# 233
  • Мнения: 3 034
щом ти излиза в пазарската кошница в сайта, значи можеш да го поръчаш. Peace

# 234
A kakav e koda za komplekta mostri - az se opitah da si gi pora4am o6te s parvata pora4ka no ne polu4ih otstapka i se otkazah.

# 235
A kakav e koda za komplekta mostri - az se opitah da si gi pora4am o6te s parvata pora4ka no ne polu4ih otstapka i se otkazah.

Кодът е 99909
Но защо не си го получила с отстъпка ...  newsm78

# 236
Аз на свой ред да ви попитам - каква е тази книжка "Орифлейм академия"  Thinking

# 237
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
A kakav e koda za komplekta mostri - az se opitah da si gi pora4am o6te s parvata pora4ka no ne polu4ih otstapka i se otkazah.
Отстъпката ( ако има такава ), се отчита накрая, преди бутона - "Изпрати"

# 238
  • Мнения: 24
Книжката Орифлейм академия е затова когато посещаваш различните обучения на фирмата да ти се разписват лекторите в нея.Накрая огато минеш всички обучения Орифлейм ти издава диплома.

# 239
  • Мнения: 24
Отстъпка на мострите има до третия каталог от регистрацията.Ако има проблем при получаването-не е фактурирано с отстъпка може да се пусне рекламация.

Общи условия

Активация на акаунт