Дневен крем за лице

  • 6 020
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
слагате ли фон д'о тен върху дневния крем и той трябва ли да бъде с спф?

Аз слагам ФДТ, но не мога да се сетя дали има СПФ.

# 16
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Продуктите на Dr Renaud се продават единствено по козметичните салони, тъй сато се водят професионална козметика. Ако имаш позната козметичка я помоли да ти вземе.Другият вариант е от тук - http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=catalog

# 17
  • Мнения: 87

Продуктите на Dr Renaud се продават единствено по козметичните салони, тъй сато се водят професионална козметика. Ако имаш позната козметичка я помоли да ти вземе.Другият вариант е от тук - http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=catalog

Разгледах сайта, но тези кремчета нямат спф, а аз държа да има.

# 18
  • Мнения: 2 936
Продуктите на Dr Renaud се продават единствено по козметичните салони, тъй сато се водят професионална козметика.


както винаги в БГ-все нещо не се продава по магазините.... Confused в Германия ми предлагаха околоочен на някаква промоция в магазин на Дъглас!

п.п.извинявам се за спама!

# 19
  • Мнения: 102
Здравейте,
бихте ли ми препоръчали дневен,нощен крем за лице.
На 34 г.,кожата ми въпреки подръжката се сбръчква (линиите около устата).
Ползвала съм Кларинс,Ланком,последно Диор(всички за първи бръчки).Имам чувство ,че повече се "сбръчках" от тях  Mr. GreenМислех да си купя сега Герлен-съксес модел,но прочетох някои негативни мнения,а и цената е над двойна срещу гореспоменатите марки Wink
Виждам в темата за околоочния контур доста задълбочени мнения.Дано някоя от тези дами да помогне при избора ми.
Благодаря  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 936
на Ести - Future perfect  Peace

# 21
  • Мнения: 6 713
Много съм доволна от Avene Hydrance Optimale SPF 15.  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 980
аз съм много доволна от моя хидратиращ крем на Lierac Agua-D+ m, който ми свършва вече  cry и се чудя какъв да си взема този път  smile3511

# 23
molq kajete mi kak da spra kospp[ada 6 meseca sled rajdaneto mi se zasili i se vidqh v 4udo molq ako znaete nesho kajete mi blagodarq predvaritelno

# 24
  • Мнения: 63
С твоят тип кожа и на същите години съм, препоръчвам ти крема Daywear Plus SPF15 на Estee Lauder, страхотен е.  Heart Eyes
Иля, този крем подходящ ли е за момиче на 26 г. Blushблагодаря ти предварително  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 7 798
С твоят тип кожа и на същите години съм, препоръчвам ти крема Daywear Plus SPF15 на Estee Lauder, страхотен е.  Heart Eyes
Иля, този крем подходящ ли е за момиче на 26 г. Blushблагодаря ти предварително  bouquet

Да, подходящ е.  Кремчето е основно хидратиращо, с много приятна, лека кремообразна текстура и страхотен краставичен аромат.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт