Пристигна Новата година, при Дюкан сме пак мнозина - 59 част

  • 19 620
  • 598
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 3 090
Минавам за вечерна проверка.
Меню 3 фаза
закуска - палачинка с трици + 2 кафета с мляко
10 ч. -  айрян от  1/3 кофичка Култура
обяд - 2 филии пълнозърнест хляб с пушена сьомга
16 ч. - 70 гр. телешка шунка с кафе с мляко
вечеря - салата от 1 консерва риба тон, маруля, домат, краставица, чушка, 40 гр. кашкавал, парафин и балсамов оцет, 500 мл. кола лайт
2 л. вода
не съм яла плод, ама не ми се ядеше  Embarassed
Куин  Hug, браво за страхотния резултат за 2 месеца! Абсолютно си права, спестявам по нещо от третофазното меню, ама го правя от страх . Началото на 3 фаза за мен беше малко стресиращо - качих 2 кг, та затова.
Абракадабра, тричавото кексче на Фоли ми е любимо, въпреки че все пак предпочитам соления вариант с извара.
Сън Hug
Лека нощ на всички, и утре да се похвалите с минуси!

# 586
Лека нощ и от мене направо бебешора ме скапа добрече и каката и таткото помагат иначе ......

# 587
  • Мнения: 2 957
Момичета гледам,че си хапвате пушено пиле и рибка.Позволено ли е пушено и в коя фаза?

# 588
  • Мнения: 15

Здравейте и от мен.След много четене се престраших да пиша и аз.С Дюки съм от вчера и за сега върви отлично.Мисля ударната фаза да е 5 дни,а после ще му мисля.Тази сутрин бях -1кг. Мноооого съм щастлива.

# 589
  • Мнения: 819
 Моля за спешен отговор.Може ли в първа фаза да се яде телешка пастърма?

# 590
  • Мнения: 1 417
Волна,не тя е солена и задържа вода в организъма. Naughty

# 591
  • Мнения: 819
 
Волна,не тя е солена и задържа вода в организъма. Naughty
За соленото ясно.Само тлъсто да не задържа,водата е лесна.На другия ден е дала фира.Въпроса е дали е режимна като източник на протеин.

# 592
  • Мнения: 1 417
Аз лично не съм яла,пък и четох някъде из форума,че не се препоръчва. NaughtyЛека нощ и от мен!Сладки сънища на всички! newsm46 smile3524

# 593
  • Мнения: 819
Аз лично не съм яла,пък и четох някъде из форума,че не се препоръчва. NaughtyЛека нощ и от мен!Сладки сънища на всички! newsm46 smile3524
Перличке,благодарско за бързите отговори.Но направо уби всичко детско в мен Grinning#2gunfireА толкова ми се хапвашееее. Embarassed newsm78Лека нощ и сладки сънища и на теб Hug

# 594
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Докато сколасам да се запиша за днес и то новата тема ще дойде  Laughing

# 595
  • Мнения: 1 575
 Здрасти !
Изписали сте половин тема! Утре ще чета!При мен няма промяна наникъде , днес хвърчах цял ден , а сега се връщам от рожден ден - скъсахме се от хора , бяхме 3 дюканки в компанията и всичко беше режимно  Laughing а утре съм на гости и сигурно пак няма да мога да ви следя! Надявам се всички да сте добре и с намаления  baby_neutral

# 596
  • Пловдив
  • Мнения: 14 079
Нова тема   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254360.msg6053980#msg6053980

Корекциите утре, че сега ми се спи и лягам. Лека  Hug

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 01:05 от ЗлаВещица

# 597
Здравейте уважаеми дюканки. Вие сте многобройни! Възхищавам се на силата и ришителността ви. И аз се включвам към диетата. Днес ми е първият ден. Чета всичко каквото мога да намеря в Интернет пространството, закупих си и прочетох книгата и днес сложих старта но борбата с килограмите. Да споделя, чувствам се сита и в добро физическо и емоционално здраве - дори съм щастлива. На 22 години съм, изведнъж качих 15ина кг. Тежа около 74-76 - поне това показваше кантара последния път, а съм висока 170 см - цифрите не са точни, но вече ще ги следя. Целта ми не са конкретни килограми, а конкретното чувство но удовлетвореност от себе си. Предстои ми излизане на механа и дискотека. Смятам да си поръчам пилешка пържолка и минерална вода и кока кола лайт. Сладко преди унищожавах в огромни количества на вечер, а днес ме засити само една дъвка орбит без захар. Стискайте ми палци да успея!  Confused
 newsm78 Бихте ли ми казали, че не ми е много ясно, след УДАРНИЯ РЕЖИМ, как се преминава към режима на редуване? Например ако съм 5 дни на месо заради ударния режим, после започвам пак с месо или с месо и зеленчуци???
5 дена месо, 5 дена месо и зеленчуци, 5 дена месо
или
5 дена месо, 5 дена месо, 5 дена месо и зеленчуци
Благодаря ви предварително и късмет на всички!
  bouquet Да обявим война на килограмите!!!  bouquet

# 598
  • София
  • Мнения: 3 090
Слатка, добре дошла! Има нова тема, номер 60!
А редуването е 5 дни месо(т.е.протеини), 5 дни протеини и зеленчуци и пак отначало.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254360.msg6053980#msg6053980

Общи условия

Активация на акаунт