Пристигна Новата година, при Дюкан сме пак мнозина - 59 част

  • 19 626
  • 598
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 417
Пишем,Куини,пишем и само режимно ядем.Вещи,Волнаблагородно ви завиждам за дечицата.Аз имам само едно. EmbarassedАма на времето се newsm78,пък сега ми е гадничко. newsm61

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 19:54 от perlata

# 541
  • Мнения: 296
Аз да ви попитам дражетата на Орбит дали могат да се хапват? newsm78Пише,че са без захар.

# 542
  • Нощем на луната, денем при цветята
  • Мнения: 219
Перличке, сбъркала си ме нещо, аз нямам още
сигурно Кри имаш предвид  Joy Joy Joy

# 543
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
Предполагам че е имала предвид Волна, въпреки че тъкмо щях да пиша, че и Кри е с трички Simple Smile

# 544
  • Мнения: 819
 Уффф.Много съм зян с водата Sad CryНадувам се сега,ама едва я поглъщам.и дето ядох тоз крем,едно тежко ми станаааа.Лоша работа.Дали съм изпила литър до сега незнам Embarassed

# 545
  • Мнения: 1 417
Да за Кри знам,имах предвид волна Embarassedуууууууу какъв срам да бързам, та написах глупости EmbarassedЕ,Куини ,ще ме извиниш,ама ще ти ги пък пожелая! newsm10

# 546
  • Мнения: 819
Да за Кри знам,имах предвид волна Embarassedуууууууу какъв срам да бързам, та написах глупости EmbarassedЕ,Куини ,ще ме извиниш,ама ще ти ги пък пожелая! newsm10
Бе не е толкоз за завиждане.Хихихи.Не мога сега да си чуя мислите даже.Неква лудница е у нас.Но сериозно казано,дай Боже всекиме такава радост.

# 547
  • Нощем на луната, денем при цветята
  • Мнения: 219
Перле, от сърце благодаря

# 548
  • Мнения: 3 202
Бачи, може да ползваш повечко клавиатурата 
smile3502 Гледам да не ти отварям работа, че ей сега ще изпиша 2-3 странички и .... айде пак нома тема newsm78
А и за момичетата мисля. Има да четат....

# 549
  • Мнения: 1 417
Бе ти пиши ,ние друга работа си нямаме. Joy Joy Joy

# 550
е аз точно се доредих до компютъра и никoй нищо не пише Sad

# 551
  • Мнения: 745
Сега чак разбрах че можело по 250мл прясно мляко на ден, а за пия повече Confusedпонякога по едни литър Shocked

# 552
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
Бачи, може да ползваш повечко клавиатурата 
smile3502 Гледам да не ти отварям работа, че ей сега ще изпиша 2-3 странички и .... айде пак нома тема newsm78
А и за момичетата мисля. Има да четат....
Ти пиши, пък ако е много ще ти се скараме  

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 14 092
"ELI", isapisa, Sun, nush, ladyto, deata, baci, perlata, VeLin4eto, tzvety roussimova, djufka, AVah (+ 6 Скрит/и) и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

21 човека чакат серенада


                                             

# 554
  • Мнения: 3 202
Ти пиши, пък ако е много ще ти се скараме   
Joy
Ми освен да пиша.... кво да правя  newsm78 То и така, и така все ще ми се карате Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт