Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
Ех, Поля. Защо не си в София...Дори бях навита на вариант да празнуваме в Пловдив, но приятелчетата са тук.

Аз вече взех решение. Запазих "Патета", защото поне ми е познато и знам какво мога да очаквам. Допълнително избрах куклен театър за мъниците - надявам се да им хареса и да се забавляват много.

Говорих си много с момичето от "Патета". Според нея за тригодишни анимация не се предлага, защото включвала състезателни игри и пр., подходящи за по-големи дечица. За тематично парти също са малки и остана вариант само куклен театър. Дано да успея да ги изненадам приятно и да им остане мил спомен това парти.

Истината е, че никъде не предлагат нещо различно. До 2-3 годишна възраст каките в клубовете по време на рожден ден само стоят и гледат малчовците да не се избият или размажат. Оттам насетне никаква по-специална грижа и внимание. Питат детето как се казва и толкоз - пълна тъпотия - кое двегодишно се заговаря така. За мен това не е подход към децата. На практика плащаме наем на залата и съоръженията, плащаме манджа и торта и дотам. 2 часа минават много бързо и последните 10 мин. обикновено са лудо препускане и събиране на багажи, обуване и обличане на деца, писъци и крясъци. Поне това си мисля да избегна и поръчах допълнителни 30 мин.

Много съм разочарована. Мислех, че след като има пазар и огромна конкуренция напоследък, детските клубове предлагат нещо по-различно. Явно обаче и на родителите им е все едно - предпочитат да метнат децата в някое клубче с лъскави играчки и толкоз - те са направили каквото са могли.

Стискайте палци партито да се получи и да е интересно и забавно. За мен това е най-важното!

# 16
  • Мнения: 53
малко е късно да се включа но...искренно се надявам да е протекъл много добре и забавно рожденния ден,харесвам собствениците на Патета но какичките не,голям фен сам на Тон Бомбон  newsm51откакто открих сайта им в нета,за съжаление досега не съм имала пътешествие до Пловдив да ги посетя,но много им се радвам newsm53 newsm10 а колкото до софийски клуб работих в един и няма как пристрастена съм  newsm03 за да го препоръчам,но мисля че има 1-2 или 2-3 хубави клуба,важното е при организирането да се съобразят родителите с желанията и мечтите на детето,не гледайте купона през свой очи а през тези на малките сладури happy bd Tada

# 17
  • Мнения: 1 734
Не съм била в детски клуб, който толкова да ми е харесал, че да искам да си заведа детето повторно. Около Рождения му ден настава едно суетене, едно търсене ... за съжаление май така ще е и тази година  Tired

# 18
  • Мнения: 7 391
                            Малко късничко попадам на темата ,но да споделя впечатленията си от детски клуб "Островът на съкровищата"-Красно село.Бяхме взели и артисти и се получи една чудна вечер.Бях много доволна как аниматорките и артистите забавляваха малчуганите ,дори малката 1 г 2 месеца не ни безпокой.Какичката не я изпусна от ръце.За първи път видях деца,които дори ядоха на партито.Обикновено е беснеене,скачане в басейни с топки и какви ли не щуротии.Тук подходиха професионално - поканиха ги на пиратско парти и малчуганите ометоха всичко,тортата беше посрещната с пиратски викове  и ......изобщо бяха направили добър план и родителите спокойно си побъбриха без да търсят или успокояват децата си непрекъснато.

# 19
  • Мнения: 815
аз много харесах 1 клуб в Иван вазов-мисля че се казваше джули-ленд,много е голям имат всякакви екстри- надуваем замък ,пързалки ,тротинетки батути и вс стандартни играчки.


Базата на този клуб е хубава, но лелките / каките са отврат- накрая се сблъсках и със собственичката- ужасна особа

За островът на съкровищата пидкрепям ннапълно предишното мнение!!!

# 20
  • Мнения: 3 423
В "Джулиленд" много ми харесва ,само дето "каките "не бяха с работно облекло и има не подменени поизпочупени играчки.
В "Патетата" е супер,каките занимават децата не само ги наблюдават.Уютно е ,нямам забележки.И двата рожденни дни на сина ми ги направих там.За тая година ангажирах клоун-не бе добра идея ,моя син се изплаши ,но пък другите деца се забавляваха.
"Островът на съкровищата" изглежда добре на сайт ,но реално не ми допадна хич.Едно никакво място,Няма къде да паркираш.От стаята за пушачи смрад на цигари стигаше и до другите помещения и излизайки от клубчето косата ми миришеше на цигари Sick
Ритуала за рожденика беше не съобразен с възрастта на децата 2 години(изгасиха лампите и усилиха звука на мах-в резултат,на което моето детенце и рожденичката се изплашиха и скъсаха да плачат)Така наречените "каки"не бяха с работно облекло.
"Приказка без край" ми харесва ,но е занемарено (един ремонт доста добре ще му дойде)Иначе е хубаво клубче,макар и малко тъмно.
"Фъни "е готино клубче(със съвсем малки забележки-например малкото помещение за родители ,в което се пуши(няма за непушачи)
"Двете феи" според мен е леко по захабено,но е хубаво клубче-просторно.Каките не занимават децата-стоят ,като мумии.
"Бъни" не ми харасва с нищо.
"Костенурките Нинджа "е направо кофти клубче.
Барбарони(това до нас например (Гоце Делчев)е почти без играчки,но пък каките са много мили,но в Барбарони на Казбек има доста играчки и отново каките бяха мили-хареса ми.Отново да си дам забележката за липса на работно облекло.

# 21

Общи условия

Активация на акаунт