Въпрос - извадено от "Първи / ранни признаци за бременност !"

  • 20 378
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
hrisi23 , ами последния път ми дойде на 11-ти, обикновено може да се случи да ми подрани с ден, два, три. Тоест в дните между 8-11-ти. Толкова силно се надявам да е  baby_neutral А тест май това което четох из форума най-рано на 8-ми май би отчело нещо ако има, нали 3 дни преди да ти дойде по-чувствителните тестове отичат наличеито на човешки хормон, т.е. ако би следвало да ми дойде на 11-ти... ти какво би ме посъветвала?

# 16
  • Мнения: 611
Добре е да чакаш поне датата на М -то и тогава тест, 8-ми е най-добре Peace
Но да ти кажа , че не винаги теста ти показва вярно, особено при малко закъснение, аз съм правила какви ли не, и от скъпите и от ефтините ...
Аз с малката като бях бременна правих сумати тестове и то започнах около 1 седмица след закъснението и ми бяха все "-" , и чак на прегледа при док. се видя, че бебе има и то след 20 дни закъснение,  а аз съм била бременна още от преди чакания цикъл...
Ох не знам дали ме разбра , аз много не мога да обеснявам, но просто исках да ти кажа , че дори и първия тест да е "-" пак не е гаранция Hug
Успокой се и не го мисли много, всичко е Божа работа, каквото е писано ще стане Hug Hug Hug
Вяра му е майката,
с теб съм и те гушкам виртуално Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 498
hrisi23 благодаря за успокоението, мила. Уф сега ходих до двете "00", пак имах белезникаво течение. Чудя се колко дни е нормално да го има  newsm78

# 18
  • Мнения: 39
момичета здравейте! Извиявам се ,че се намесвам но от два дни имам болки ниско дола ту от едната страна ту от другата имаме вече 4 неуспешни опита  като се започне от 2004г. и в момента ми е първият ден от закъснението правих тест но излезе отрицателен т.е . направих го преди два дни . Притесняват ме повече болките . Силно се надявам този път всичко при нас да е добре и на мен ми се падна късмет -бебче .Стискам палци и за вас  bouquet !!!

# 19
  • Мнения: 5 577
Здравейте,
включвам се тук, защото и ние точно на Коледа правихме опити (явно периода е благоприятен  Crazy), и аз чакам към 10-ти Януари резултат.  Grinning

Дано всички да имат успех и да ходим в отчетните.  Hug

# 20
  • Мнения: 611
И на  двечките ви желая по едно хубаво и здраво бебче  bouquet

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Здравейте,
включвам се тук, защото и ние точно на Коледа правихме опити (явно периода е благоприятен  Crazy), и аз чакам към 10-ти Януари резултат.  Grinning

Дано всички да имат успех и да ходим в отчетните.  Hug
Марш в седмичната  Naughty..там са хвалбите и представянията Mr. Green

# 22
  • Мнения: 39
направих си теста тази сутрин и отново нищо дори бегъл помен от чертичка няма. Praynig ooooh!

# 23
  • Мнения: 498
мони7 стискам м ного силнопалци този път да е успешно всичко и болките да отшумят. При мен днес пак имаше и то изведнъж много силни. Купих си "Но-Шпа" и изпих току-що една таблетка.
Вергилия , дано този период ни донесе хубави новини. Искрено се надявам и моля.

Момичета нека някоя ако знае да каже колко време е нормално да те боли и присвива като контракциики долу ниско както и колко време е нормално да има като рзов-белзеникакво-кафеникакво течение. Благодаря ви предварително и всички се надяваме това да не е епредвестник на М-то

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 14:43 от ina.gg

# 24
  • Мнения: 39
Момичета  много ми е тежко и постоянно ми се плаче май ,че лелкат дойде но гъдите продължават да ме болят и болките долу не спират не знам какво да правя вече наистина ще превъртя.Не знам дали е от операцията или от нещо друго.

# 25
  • Мнения: 39
извинявам се ! Embarassedза кървенето е по добре да се кинсултираш с лекар, а за болките сестра ми изкара цяла бременност с контракции и сега си има едно страхотно момиченце. КЪСМЕт baby_neutral

# 26
  • Мнения: 498
мони7 дойде ли ти или още не, не можах да разбера  newsm78.
При мен все още има леко течение предимно сутрин и вечер и отвреме на време като контракции, поне аз така ги определям и пия по два пъти "но-шпа", отутре вече ще взимам да си правя тестове, ако са отрицатели, явно и тоз месец ще посрещам М-то  Crossing Arms Но продължавам да се надявам, че ще ме подмине както и вас момичета. Успешна седмица и изпълнена с добри новини. Прегръщам ви!



Май май ми дойде М-то...  #Puppy dog така не го исках... от толкова дни зацапване сега прокървях в по-червено... но странното е, че досега пък не съм имала толкова дни зацапване, а направо си ми идваше, чудя се дали не е нещо спонтанно отново Thinking

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 09:43 от ina.gg

# 27
  • Мнения: 2 660
Едва ли. не си вкарвай такива мухи в главата. При бебеправене на много от нас цикълът се промени. Просто усещането ти за тялото ти става друго, възможно е М да започва със зацапване или обратно. Възмжно е да имах напрежение в гърдите, ако преди си нямала... Променяме се, когато сме в очакване да станем майки.

Не се тревожи, ще стане бебето. Приеми го като някакъв красив ритуал на очакване. Аз например всеки месец си правех един "ритуален тест", дори и да ми идваше вече. Просто да отчета, че правим бебе  Grinning  Помисли си, веднъж в живота чакаш първото си бебе да стане и това е вълшебен момент, наслади му се  Grinning

# 28
  • Мнения: 498
М-то е факт вече Cry. Дойде ми, сега ще чакам с нетърпение да свърши, за да започнем на ново с бебчеправенето... но се чудя как така не е станало, толкова го искахме точно по Коледа((((

# 29
  • Мнения: 611
Ина, не се отчайвай, мила
Щом този месец не е станало, пак започвате с опитите след М-то, все някога ще стане Hug
Ела при нас в седмичната тема, да се разсееш малко Hug

Общи условия

Активация на акаунт