Към виделите така мечтаните 2 черти

  • 5 929
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
Момичета, аз така трудно повярвах, че има бебе след толкова опити. Хванах бебо с теста 4 дни след зачатието, казаха ми да не ходя на лекар докато не мине поне първия месец и аз всеки ден в продължение на 7 дни си правих тестове за бременност, все едно, че бебето може да изчезне. хората сигурно ще ме помислят за луда. иначе, последните 2 месеца взимах много хранителни добавки, за да вкарам овулацията в ред. /компютърната диагностика показа проблем с функцията на лутеинизиращия хормон, отговорен за овулацията, тестовете за овулация засичат именно него/. иначе просто контакти , когато теста за овулация посочи две черти и малко след това.

# 16
  • Мнения: 400
Най-специалното нещо е да правиш редовно секс Flutter/освен ако не се налага някой от двамата да отсъства за повече от два дни/Така няма начин да пропуснеш овулацията Grinning

# 17
  • Мнения: 2 660
Ами единственото различно беше, че не бебеправихме  Grinning Знаех, че няма да стане този месец, правихме секс само в нефертилни дни, имах куп други грижи и цял месец живях изключително нездравословно - не се хранех, не си доспивах, не се пазех изобщо...
Бях се подготвила, че това е празния месец  Wink
След секс си вдигах краката нагоре за всеки случай, но аз това почти винаги съм го правила...

# 18
  • в Низината
  • Мнения: 705
Нищо по-различно не сме правили. Не правехме секс с мисълта да забременея. От доста време не се предпазвахме по никакъв начин. Просто се случи.

# 19
  • Мнения: 2 751
Пак ще се повторя, някои са ме чели 100 пъти, но....
И двата пъти забременях трудно.
И двата пъти полагах огромни усилия, лекари, лечения, овулации и всичко, което и е безкрайно познато.
И двата пъти забременях в месеца, в който не правихме редовдно секс, не мислех за това и си имах други грижи на главата  Shocked
Факт.

Втория път бяхме на море, правехме секс най-вече следобед, в палатката, след което веднага се измивах (на 60 градуса трудно се лежи  с вдигнати крака... Laughing), пиех и пушех всяка вечер и изобщо не ми беше до това  Peace Дори по мои изчисления към 13-15ти ден не сме правили секс  Thinking

Това доказва, че психиката играе съществена роля.
РАзбира се, не трябва да се разчита само на нея, де  Peace

# 20
  • Мнения: 15 379
При нас стана от раз - знам си дните с овулация, як секс, полежавах 15-20 минути след това и чудото се случи!!! Пожелавам го на всички  bouquet

# 21
  • Мнения: X
Първия път случайно, уж се пазехме. Втория път чаках да ми дойде, а съм забременяла - имах цистит и пиех антибиотик и не сме правили нищо умишлено месец, след като ми дойде последно. Даже се измивах най-старателно, планирахме да почваме работа за второ следващия месец. Общо взето и двата пъти забременях неочаквано, но желано.

# 22
  • Мнения: 112
Благодаря на всички момичета, които се включиха и разказаха как се е  случило при тях HugИ както и предполагах няма нищо конкретно, което да правиш по различно от друг месец!Явно наистина нещата се случват тогава, когато е дошло времето да се случат и не ни остава нищо друго освен да се въоръжим с търпение, за да дочакаме и нашия момент!Целувси на всички и много вяра Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 289
Така си е , нещата се случват случайно ...както при мен. Но това не ме прави по-малко щастлива. Напротив имаше голяма изненада, много голяма  Shocked Grinning Heart Eyes. Е , имаше някакви причини да смятам че се е случило, но един единствен път без предпазливост .... Така, че момичета каквото е имало да става - става ...И съм просто щастлива , че Бог ни е дал такъв подарък, преди да сме го поискали дори ...Желая го на всички .. Hug

# 24
  • Мнения: 945
В седмицата, в която се е получило ходихме 2 пъти zа по 4 часа в сауна, яко ги морихме спрематоzоидите. Сексът беше в деня на обулацията, но си мислехма, че нищо няма да стане, нищо особенно не съм правила.

След това ходихме още 2 пъти в сауната, праzнувахме Коледа и Нова година, карах сноуборд (по точно падах отвисоко в снега). После се пускахме с шейни (отначало с найлони) и яко си раzтръсквах zадника.

А то вzело и се получило хлапето... Дано и се zадържи де...

Така че няма рецепта zа съжаление

# 25
  • Мнения: 4 428
Нищо специално не сме правили. Само след секс си вдигах краката на стената и лежах 10-15мин преди да стана и да се измия  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 197
Мили мамчета, желая на всички ви да гушкате скоро здрави и прекрасни бебета!!!  Hug  bouquet

Когато мина сватбата казах на мъжа ми, че не искам да правим планирано бебе, да търча с термометри и т.н., защото от всички около мен зная, че колкото по-жадувано и нетърпеливо очаквано е бебето - толкова по-трудно става. Явно психиката на жените работи така. Забременях на първия месец, въпреки, че съм пушачка, че имам стресова работа и т.н. и т.н. Единственото, което съм правила, беше че вярвах, че няма да имам никакъв проблем и когато е писано ще стане.
Стискам палци на всички - бъдете усмихнати и уверени, че ще имате най-прекрасните бебоци!!! Hug Hug Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 946
Пих Хормил СН за стимулиране на яйчниците. Хомеопатични са, продават се без рецепта. Все пак препоръчвам консултация с гинеколог. На мен док ми каза сутрин и вечер по 15 капки, а иначе на листовката пише 3х10.
Правихме опити в продължение на 7 месеца. Стана на 8'мия, когато започнах с Хормил'а. Може да е и чиста случайност. Бях убедена, че лекарството ще ми помогне, тъй че може и да е на психична основа. Не знам. Божа работа.
Хормил СН не вреди на бебето, ако настъпи бременност, но се спира веднага, щом чудото стане.
Желая успех на всички!  Hug

ПС. Листовката на продукта.

ПС2. Стана малко като реклама на капките...  ooooh! Не ми беше това целта.

# 28
  • Мнения: 133
здравей и при мен не стана веднага-1ят път забравих за съществуването на овулацията и съответно не стана.2 ят път сякаш бях малко бременна Laughingв смисъл че плода не успя да се имплантира успешно и 3 ят път докато наближи датата на цикъла ми се пукна сърчицето...и успяхме,ритуала след секс ми беше-лежене 30 мин.с възглавница под кръста и разбира се горе долу гледах кога ще почне овулацията,успех.

# 29
  • Мнения: 239
При нас стана след почти една година опити, след като вече мислехме, че няма да стане по естествен път. В месеца, в който стана бяхме правили секс само веднъж и тогава е станало  Joy Бяхме пропуснали овулацията, защото имахме страшно напрежение покрай изпити и работа вечер заспивахме веднага щом докоснем възглавниците. Прежалихме овулацията и 1 ден и малко след като би трябвало да ми е била тя просто бяхме правили  luvbed ей така не за бебе, ами съвсем и само за нас си като мислехме, че сме изтървали момента този месец, но то взело, че станало точно тогава smile3521 Толкова бяхме изненадани  #Crazy Иначе бяхме ходили и по почивки и какво ли не, е не ставаше и не ставаше. Така че моето мнение е, че каквото и да правиш, то бебето си става, когато си иска  baby_neutral Някои казват, че само да се успокоиш и ставало, но при нас не беше така, защото се получи точно в най- стресовия момент, насред изпити и всякакви такива кошмари.

Общи условия

Активация на акаунт