момичета, гледатели "часът на мама"

  • 4 541
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 161
Ами там е проблема че няма безработен. Съобразявам се със смените на свеки, тя е учителка. Когато е свободна ги гледа, а аз работя. Също така и майка ми може да се включва ако се наложи. Мисълта ми беше че по този начин ще сме с двойно заплащане.

# 16
  • София
  • Мнения: 12 231
  Еми позната безработна например, просто ще превеждат на нея парите, пък вие ще си ги гледате и тя ще ви ги дава на вас, или пък направо все пак да помага и тя в гледането когато свекървата е заета. Реално ако се върнеш на договор до двегодишна възраст получаваш половината майчинство, като ти се брои стаж и всичко е законно, това на фона на връщането на работа без договор и продължаването ад получаваш 220 лв, но пък ако го приемат това за детегледачката ще може да получаваш 300 лв до три годишна възраст за заплата на детегледачка.
  Ще предложа и твоята идея, но ние тази година ще продължаваме с опитите си просто майчинството да си стане двойно!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 161
Това за половината майчинство не го знаех. Благодарско. Освен да се върна след два месеца легално.
Аз не знам дали идеята ми е добра за да се предложи, но понеже сега съм в положение в което не знам кое ще е по-добре ми хрумна това. Малко ми напомня за поговорката "Хем вълка сит (държавата), хем агнето цяло (аз)"

# 18
  • Мнения: 291
спарави се чудесно  bouquet
аз бих се притеснила и да се чудя накъде да гледам:(
Благодарности  Hug

# 19
  • Мнения: 770
Aila представи се супер в предаването! Поздравления!  bouquet

# 20
  • Мнения: 156
  Еми позната безработна например, просто ще превеждат на нея парите, пък вие ще си ги гледате и тя ще ви ги дава на вас, или пък направо все пак да помага и тя в гледането когато свекървата е заета.
 
В тази връзка да попитам нещо, ако се възполваш от програмата за детегледачките за близнаци до 3 г. няма ли да искат някакъв документ че майката наистина работи?

# 21
  • София
  • Мнения: 12 231
  Да трябва майката да се е върнала на работа, защото се искат документи от работодателя, всички знаем, че това обаче може да е до известна степен фиктивно, а и в случая майката така или иначе мисли да си се връща на работа, но без договор за да може да получава и майчинството.
  Мишленце подготвя да пусне темичка със синтезирана информация какво е постигнато, надявам се там да успеем на едно място да отговорим на всички въпроси, който ви интересуват.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 161
ponpon, мисля че предложението ти е неосъществимо, защото майчинството не е помощ. То е обезщетение за временната нетрудоспособност на майката. В случая ще се получи парадокс хем на работа, хем обезщетение Stop
Може би не съм се изразила правилно за което се извинявам. Имах предвид щом така или иначе ако започна работа ще получавам половината майчинство, което реално е колкото за едно дете-220 лв.т.е. половината 110, защо да не получавам цялото 220 и да работя, като съответно си плащам осигуровки. Така държавата не вади още пари, защото реално заплатата си я получавам от работодателя, а даже получава-осигуровките ми. Както и да е.Много се двуумих дали да го пиша, но после се реших. Може би ще се възползвам от програмата за детегледачките фиктивно както ми е предложила Aila. Ще следя темите ви.
П.П. Съжалявам че не отговорих още вчера, но нямах време

# 23
  • Мнения: 355
Изтървала съм го - много ме е яд, инфо за повторение или от къде мога да го сваля от нета?

# 24
  • Мнения: 1 174
Изтървала съм го - много ме е яд, инфо за повторение или от къде мога да го сваля от нета?
www.neterra.tv
 Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 137
  bouquet Аила, направи супер представяне!!!! Поздравления за теб и малките принцеси  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 12 231
  Благодаря ви  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 355
Благодаря, моите близнаци не ме оставят, но като си легнат - ще си го изгледам на спокойствие Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 306
Едната сладурка беше много миличка като се катереше по табуретката и като се буташе в теб.

# 29
  • Мнения: 157
Aila,и аз ви гледах.Бяхте много сладки,особено когато на едната госпожица й се ходеше до тоалетна.Ще следя темите свързани с детегледачката през третата година. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт