Отговори
# 15
  • Мнения: 1 666
... Златна жена имаш, викам аз, ама на, не е случила на мъж...  Whistling

Случила е, случила е! Аз моя нямам шанс дори един път да го върна за джолан, пък да не говорим, че и в най-смелите ми представи няма опция "досетил се за ябълка"...

# 16
  • Мнения: 7 474
Аз затова сама си пазарувам, да няма недоразумения  Mr. Green
Жените просто обичат малките жестове,
на които повечето мъже за жалост не обръщат внимание
или ги считат за маловажни Laughing

# 17
  • Мнения: 4 585
Прави сте, че трябваше да се досетя.
Нищо, че между количката и фризера има стотина други стоки.
Змията как се е досетила. Нямам оправдание.

# 18
  • Мнения: 2 161
Ами не сме стигнали още до касата, още сме в магазина. В реално време. След като пренесох четиринадесет пакета един по един със замаразени джолани, питах защо ме връща. За ябълка.
Пренесъл 14 пакета с джолани,а от едни ябълки прави проблем.Какво толкова е станало,не разбирам.Където са 14 там са и 15 пъти.Точно това не разбирам в мъжете.От най-малкото правят проблем.Моят собствен съпруг се държи по същият странен начин.

# 19
  • Мнения: 4 585
Шанел, подписът ти е в противоречие с правилата на форума.
Шрифтът може да е нормален, или малък.

# 20
  • Мнения: 2 161
Шанел, подписът ти е в противоречие с правилата на форума.
Шрифтът може да е нормален, или малък.
Пожелавам ти през новата година по 18 пъти да се връщаш за джолани и по 34 пъти за ябълки.

# 21
  • Мнения: 7 112
Не разбирам проблема. Нормално е един кавалер да се върне за ябълка на дамата си.
Така де. Или поне с китка пресен магданоз.  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 2 070
Аз пък съм директна и не намеквам. Въпреки това е имало и следният диалог:
- Ох, пие ми се вода...
- Това сега намек да ти донеса вода ли е?
- Не бе, просто си говоря на глас.
- Ама искаш ли да ти донеса?
- Ами както искаш, ще стана по някое време и ще си взема, не е толкова спешно...

Наистина го казвам не с цел да ми се донесе нещо, просто се наканвам сама селе си да стана и да отида, ако ме мързи примерно или ми е студено и съм под завивки...нещо такова, нищо не съм намеквала. като искам нещо от тоя род си казвам. Това с Билла ми е абсурдно да се случи, ще си кажа - вземи и ябълки.

# 23
  • Мнения: 10 758
Последно са мъжете ще питат ли, или не? Thinking

# 24
  • Мнения: 46 526
Прекалено практичен човек съм, за да разчитам на случайността  Stop заедно правим списък и пазарува по него с уговорката, ако се сетя за още нещо, да му звънна  Peace

# 25
  • Мнения: 292
... Златна жена имаш, викам аз, ама на, не е случила на мъж...  Whistling

Случила е, случила е! Аз моя нямам шанс дори един път да го върна за джолан, пък да не говорим, че и в най-смелите ми представи няма опция "досетил се за ябълка"...
Peace

# 26
  • Мнения: 7 112
Вълчо, а в крайна сметка с 14-тях джолан ли си тръгнахте? Че то в кошницата не е имало място за топлийка, а камо ли за ябълка.  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 405
Ох, вече нещата ги наричам с истинските им имена. Писна ми все да съм неразбрана  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 585
Добре, ще попитам плахо за секса.
Защо някои го харесват като симфония, нежен блус, балет, сливане в едно, концерт за цигулка.
А други - като хард рок, металика, кикбокс, да счупим матрака, да блъска Пристата в панелата, да мирише на изгоряла гума и пърлено прасе.
Има ли жени, които го предпочитат ту такъв, ту онакъв? И от какво зависи?

# 29
  • Мнения: 4 651
Ту такъв, ту онакъв. Зависи от нищо. Просто се случва така или онака. Тоест и двамата имат пръст в тая работа Simple Smile, не само жените.

А ако вярваме на американските филми, жените предпочитащи по-груб секс са имали тежко детство, а сега - имат нужда от психолог.


Все пак някаква закономерност - по-груб е секса след скарване например, т.е "сдобряващ секс" Simple Smile. Един вид - довършваме спора така Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт