Тайната на дългата и здрава коса-24

  • 59 296
  • 391
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 краcим, въпроса не е НЯКОЙ да ти каже как да използваш продуктите, а какъв е принципа на използване на готовите маски...в крайна сметка е ясно, че всеки сам си решава по какъв начин ще използва продуктите...
 iguanka, по мое мнение поне от 4 теми пишем едно и също  Peace

# 31
  • Мнения: 965
НааНаа, повторението понякога е полезно  Peace Ще ти предложа и своя съвет за по време на почивка - мед и лимон като маска преди миене и маска, от която си доволна по дължината и връхчетата след измиване с шампоан. А също и маските, включващи жълтък, в случай че ти понася добре    bouquet А също така можеш и преди да миеш, да постоиш известно време с втрито бадемово масло в корените например  Peace


Краси, с теб съм напълно съгласна за метода на проба-грешка  Peace Специално маската на Денис с жълта капачка и бяла кутия аз я втривам леко в корените и по дължината разнасям и съм много доволна - както казваш ти - косата е жива и еластична   bouquet

# 32
Момичета...вижте това: http://www.amazon.com/Mane-Tail-Shampoo-oz/dp/B000G68YGU
И аз съм заинтригувана от продуктите... Hug

# 33
  • Мнения: 965
Момичета...вижте това: http://www.amazon.com/Mane-Tail-Shampoo-oz/dp/B000G68YGU
И аз съм заинтригувана от продуктите... Hug

Много интересен линк си ни намерила  Peace Ами ако можем да си го поръчаме оттам... не съм разглеждала подробно, само мернах цената и ми хареса  Flutter

# 34
  • Мнения: 4 629
Аз съм ползвала конския шампоан и балсам и съм много додолна. Косата наистина заблестява като конска грива  Grinning

Много интересен линк си ни намерила  Peace Ами ако можем да си го поръчаме оттам... не съм разглеждала подробно, само мернах цената и ми хареса  Flutter

Цената е такава, заради грамажа  Wink

# 35
  • Мнения: 965
 Flutter приятна е за окото подобна цена!

Мисълта ми е дали може да се поръча от България например?

milf, след като си го ползвала, сподели освен блясък друг ефект върху косата ти имаше ли? Колко време го ползва и изобщо някакви подробности...   bouquet

# 36
  • Мнения: 4 496
краcим, въпроса не е НЯКОЙ да ти каже как да използваш продуктите, а какъв е принципа на използване на готовите маски...в крайна сметка е ясно, че всеки сам си решава по какъв начин ще използва продуктите...
 iguanka, по мое мнение поне от 4 теми пишем едно и също  Peace

Мисълта ми беше, че пробвам, а не питам. Факт е, че еднакви инструкции за ползване влияят различно на различните коси. Така, че по-добре да се пробва, а не да се пита. И после да се сподели резултат. Споделеният опит/грешка е по-добър от 4 теми повтаряне на едно и също нещо. Както си забелязала и ти де.  bouquet

Ако от този сайт някой поръча за България, да каже.

# 37
  • Мнения: 2 631
Добро утро, момичета  Hug
Снощи след работа минах покрай една аптека и видях наредени няколко шампоана, които ме заинтригуваха!  Thinking
Единия със сигурност беше "Бирен шампоан" (струваше около 2,50лв.), а на другите шишета, които бяха досущ като него, но с различни етикети пишеше ХИНИН и ХУМА. ВЕроятно са пак шампоани.
Някой чувал ли е за тях, ползвал ли ги е? Знаем ли нещ за тези продукти, или довечера да ходя да почвам записки от листовките  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 365
Аз съм ползвала конския шампоан и балсам и съм много додолна. Косата наистина заблестява като конска грива  Grinning

Много интересен линк си ни намерила  Peace Ами ако можем да си го поръчаме оттам... не съм разглеждала подробно, само мернах цената и ми хареса  Flutter

Цената е такава, заради грамажа  Wink

Като си го ползвала този шампоан, би ли споделила от къде си се снабдила с него???????????
И какво имаш предвид, че цената е такава заради грамажа???????????

Намерих нещо интересно. Цитирам:

Сара Джесика Паркър ползва шампоан за коне
Сара Джесика Паркър използва конски шампоан , за да мие косите си , съобщава в . “Сън”.
Главната героиня на сериала “Сексът и градът” оценила качествата на шампоана за коне “Mane 'N Tail” , независимо че той струва едва 3 долара .
“Хиляди филмови знаменитости ползват този шампоан , но това е тяхна съкровена тайна , защото знаят , че това не звучи особено престижно”, каза Антъни Дики , личен коафьор на Джесика Паркър .

Блясъкът в косите на Паркър се дължи на шампоана за коне .

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 11:19 от dessy_g

# 39
  • Мнения: 1 179
Ми то на знаменистотите им е лесно, ама ние как да се снабдим пусто???  #Cussing out

# 40
  • Мнения: X
Мили, сладки и чудесни момичета  Laughing
Тези "новини" са "alte weste", дет' се казва на немски. Рових една цяла неделя в интернет и пуснах същата информация и за шампоана и за Сара Джесика Паркър и кой още там, преди поне 3 теми...нямам време да търся назад.  Wink

# 41
  • Мнения: 2 631
Тъй като никой не каза нищо за бирените продукти, започнах самоотвержено търсене в нета и ето малко маски с бира, които някой може да сметне за полезни!
Бирено-яйчен шампоан за гъвкавост и гланц
Разбъркайте 1 жълтък с 1с.л. мек шампоан и 1с.л.бира. Оставете сместта да подейства около 5 минути и изплакнете обилно.

Бирен шампоан за мазна коса
Разбъркайте 1с.л.мек шампоан с 1 с.л. бира и 1 ч.л. ябълков оцет.След измиване изплакнете още веднъж с бира ( 2 с.л. бира и ¼ вода ).

Маска за коса срещу сърбеж и пърхот
Преди да измиете косата си я изплакнете с ябълков оцет ( 2 с.л. с 1 чаша вода) и оставете да подейства 10мин…накрая измийте косата с бирено-меден шампоан ( 1 ч.л. мек шампоан разбъркан с 1 ч.л. мед и бира ).

Толкова засега..

# 42
  • Мнения: 1 365
Съжалявам за повторението на информацията, не съм искала, просто ми направи впечатление, че се споменава именно този шампоан!!! Rolling Eyes
Да споделя, че откакто си втривам в корените на косата кокосово масло, май ми понамаля косопада... newsm78
Аз съм слагала бира на косата си, но кагато не се отмива, косата ми става една твърда и без блясък, даже седи някак матова...
За бадемовото масло: Когато ми остане около 1/3 от даден шампоан /вече ми е писнало да го използвам/, добавям около една супена лъжица масло към него. Само че трябва да се разклаща енергично бутилката преди всяко ползване, защото се отделят маслото от шампоана... А довечера за пръв път ще ползвам шампоан с тривитаминол и ще кажа после дали се омазнява по-бързо косата или не...

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 12:07 от dessy_g

# 43
  • Мнения: 688
Искам да попитам за споменатите тук масла на Gliss, вчера мернах в магазина едни възстановяващи Oil, но бяха под форма на спрейове в прозрачни кутий - едното с 17 съставки розово, другото беше жълто - това ли са маслата или е нещо друго?
Не съм ползвала продукти на Gliss от поне 5 години, когато си бях взела шампоан, който се отрази доста зле на косата и скалпа ми.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Да, маслата на Gliss са под фолмата на спрей. кръгла опаковка и има и розов вариант (аз ползвам жълтото). Преди да се разклати е прозрачно, но след това променя цвета си. Мисля,че цената му беша около 5 лв.

Общи условия

Активация на акаунт