Тайната на дългата и здрава коса-24

  • 59 298
  • 391
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 688
Благодаря pepsi_80 значи са същите.
Ей сега се зачетох в една тема от форума за професионална грижа за коса: L'Oreal - Kerastase, но цените си тежат на мястото  Money  http://www.strawberrynet.com/skincare.aspx?BrandId=145&goChar=K#4404
Явно красивата коса си иска жертви и повече парички...

# 46
Хайде де, милички...Няма ли някой, който има възможността да снабди желаещите с този конски шампоан Cry...Тук, във форума влизат доста момичета, които живеят в чужбина...Няма ли инициативна мацка, която да се нагърби със задачата?  Praynig Wink

# 47
  • Мнения: 965
Кафе, сега прочетох какво сте написали и мога да ти кажа, че тези шампоани май сме ги споменавали тук... български са, на Милва ,има момичета, които са доволни от тях, по-специално си спомняма да този с хумата. Аз също съм го позлзвала преди време и нямам лоши впечатления  Peace Но маските, които си дала, звучат много хубаво   bouquet За Сара Джесика Паркър - Зизи наитина беше дала тук такъв линк с инфо, после си спомням, че и аз търсих и попадпах на същото... абе, ако някой все пак се реши да поръчва, да каже после какво е станало  Wink

Деси, с кокосово масло и аз съм си втривала косата и бях доволна... после спрях да го правя, незнайно защо... но по време на почивката ще подновя втриването  Peace
Нямам търпение да кажеш как ти се е отразил шампоанът с Тривитаминол на косата? И ако добре, това означава ли, че отдлено и в маската ще слагаш?   bouquet

# 48
  • Мнения: 3 050
Някой да е виждал тези шампоани по магазините
http://forum.cosmeticsclub.org/forum/viewtopic.php?t=344&sid … ed5d7b2dbb544129e

# 49
  • Мнения: 4 629

Като си го ползвала този шампоан, би ли споделила от къде си се снабдила с него???????????
И какво имаш предвид, че цената е такава заради грамажа???????????

2 oz са около 60 ml - това имам предвид за целата и грамажа! Толкова е показания в амазон

Една "конска разфасовка" (800 мл) е 20тина долара и още толкова за балсама

 Поръчах си го по интернет. Не си спомням сайта

Що толкова много въпросителни слагаш? Аз и от една разбирам, че питаш

Анелия, ползвала съм една опаковка. Косата както писах става много бляскава и мека. На мен по-бързо ми се омазнява в сравнение с другите шампоани, които ползвам. АКо ги редувам блясъка не се запазва . Скоро мисля пак да го ползвам за известно време Grinning

# 50
Хм..., ако не се лъжа от тук може да се поръча и от България... ooooh!
https://www.cosmeticsolutions.biz/servlet/Categories?category=Br … %3AMane+%27n+Tail

# 51
  • Мнения: 965
Омазнява ли??? Лошооо... за дамите с коси, склонни именно към омазняване, това не е добра новина  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 4 496

Да,Игуанче, има ги  всичките тези продукти в дрогерията на Осми приморски, за която съм писала преди. Flutter

# 53
  • Мнения: 1 365
milf, не знам защо слагам толкова въпросителни.
Най-накрая си направих маската  newsm44 Сложих мас, мед, масло от пшеничен зародиш, зехтин,тривитаминол, жълтък и ракия. Забравих да сложа газ, сега като се замислих, а се оказа че нямам аспирин, а исках да пробвам с него. newsm78
Ще си измия главата с шампоан чист, а този с тривитаминола ще го ползвам, когато не си правя маската.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 590
Не съм доволна след вчерашната маска - косата ми е по-суха и без блясък. Crossing Arms Вероятно от Аспирина. Едва ли ще слагам повече. Naughty
Беше останало  от пюрето на сина ми едно парче варена тиква и него сложих. Съмнявам се от него да ми е такава косата...

# 55
  • Мнения: 4 496
Не съм доволна след вчерашната маска - косата ми е по-суха и без блясък. Crossing Arms Вероятно от Аспирина. Едва ли ще слагам повече. Naughty
Беше останало  от пюрето на сина ми едно парче варена тиква и него сложих. Съмнявам се от него да ми е такава косата...

Навсякъде, където съм виждала маски за коса с тиква, е присъствал и зехтин. От което съдя, че тиквата е от изсушаващите съставки. Може точно от нея да ти е суха косата. Flutter

# 56
  • Мнения: 2 631
Момичета,
купих си шампоан Клоран с масло от авокадо. Ухае невероятно!  Heart Eyes
Днес обаче не ми е ден (откъм умора) да си цапотя косата, затова се погрижих за лицето си! Simple Smile
Цена: 9.93лв. за 200мл.

Хубава вечер!   bouquet

# 57
  • Madrid
  • Мнения: 514
Днес реших да пробвам как е с мас!Не знам за резултата,но чувстам прекрасно затопляне на скалпа...мммммммм...
Аз да ви кажа съм ползвала шампоана и маската за обем на Kerastase-скъпи са,а честно казано ефект кой знае какъв-не открих!Маската я ползвах около година-много е икономична,защото ме посъветва моята фризьорка да намазвам краищата и да не прекалявам с количеството,ама не съм чак очарована,това е моя опит.
Шампоан на Колоран с манго имах миналата година,заедно с една мостра от балсама,приятен е. Simple Smile
Да ви кажа,чак сега след тази маска ,забелязвам видими положителни промени в косата си! Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 965
Тези шампоани на Клоран започват все по-изкусителни да ми изглеждат... масло от авокадо, манго... много екзотично, а и все хубави отзиви за тях - това ще е следващият!  Flutter

passion, според мен изсушаването не би могло да е от аспирина, по-скоро от тиквата... другия път пак пробвай, ако искаш с аспирин, но този път без тиква, за да си сигурна от кое е  Peace

На мен чак в понеделник ми е ден за маска...   chef

# 59
  • Мнения: 3 461
Омазнява ли??? Лошооо... за дамите с коси, склонни именно към омазняване, това не е добра новина  Crossing Arms

Спокойно, явно е индивидуално. В момента го ползвам и съм много доволна, косата ми е склонна към омазняване, но с този шампоан нямам проблеми. Косата блести и изглежда много здрава. Peace

Общи условия

Активация на акаунт