Тайната на дългата и здрава коса-24

  • 59 313
  • 391
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 179
Абе този път и на мен ми се изсуши косата след маската, а сложих същите съставки както и при предишния път (само лимон забравих да сложа). Не само се изсуши, но и така се оплете, че едвам я оправих. Аз също слагам аспирин, но предния път косата ми стана страшно мека, а сега...  #Cussing out
На Клоран и аз съм пробвала, не помня точно кой, но и не бях особено очарована  Naughty Ама то си е до коса  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 1 365
Омазнява ли??? Лошооо... за дамите с коси, склонни именно към омазняване, това не е добра новина  Crossing Arms

Спокойно, явно е индивидуално. В момента го ползвам и съм много доволна, косата ми е склонна към омазняване, но с този шампоан нямам проблеми. Косата блести и изглежда много здрава. Peace

Нали става въпрос за конския шампоан? От къде го намери? Поръчка по интернет или от някой магазин? Май станаха много въпросите, но предварително благодаря за отговора...
Много съм доволна от маската вчера, косата ми има страхотен обем, но нещо не мога да се справя с блясъка - определено поизчезна някъде. На Клоран съм ползвала преди време един шампоан с пшеничен зародиш май беше. Спомням си, че за 1 месец косата ми се възстанови напълно /от черно я бях направила светло оранжева, но с много блондори и беше страшно изтощена/. Сега като се сетих, май ще го потърся да видя дали още се произвежда и да си го взема...

# 62
  • Мнения: 420
dessy_g този шампоан на клоран на каква цена е,и къде да го търсим,ако може снимчица да пуснеш... Praynig

# 63
Два месеца си правих маската и от тази седмица почивам.Слагах си АД3Е,хума,жълтък,оцет,масло от семената на грозде,кисело мляко и мед.Останах много  има ефект ::.Косата ми стана по -обемна,по-здрава и някак си по-жива и бляскава.Ниска си сложих кислороден серум за кожата на главата от AVON и серум против цъфтеж пак от AVON и сега косата ми е много меки4ка и бляскава.А забелязах ,4е ве4е пове4е от 2 месеца откакто бях на фризьор и Косaта ми изобщо не е ицъфтяла  Heart Eyes Heart Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 4 590
Краси, Анелия, сигурно сте прави за тиквата. Няма да слагам повече от нея. Като че ли попрекалих и с изсушаващите съставки последния път и в съчетание с тиквата... Confused Днес май пак ще си мия косата, че хич не ми харесва такава. Whistling
Мисля да си забъркам един яйчен шампоан. Преди време си бях направила и бях доволна, дано пак да е така. Simple Smile

кафе, имам шампоана с Хинин на Милва, но нищо не мога да кажа, че съм очарована от него. Не забелязвам някакъв положителен ефект. Peace

# 65
  • Мнения: 965
Noia, думите ти звучат като успокоително  Hug ако някога го намеря този конски шампоан, веднага ще споделя как ми се отразява.

Деси, този шампоан с пшеничен зародиш на Клоран също ми привлича вниманието... като тръгна да си избирам кой точно на Клоран да си взема, голяма мисъл ще падне  Joy

passion, успех  Peace

# 66
  • Мнения: 2 631
Клоран имат шампоани със следните екстракти: латинка, митра, манго, божур, коприва, воден пор (mink), нар, хинин и маслина, пъпеш, бадем, овес (oat), лайка, къна, лешник... За тези, за които не съм сигурна, съм написала английското име в скоби.
Тази информация ви я свалих от диплянката на моя шампоан Клран, в която са споменати всички шампоани от серията, включително и тези за мъже!   Peace

# 67
  • Мнения: 1 365
http://www.escentual.co.uk/isroot/Escentual/SiteImages/ProductIm … ane/klorane09.jpg
Може да беше и с овес - не си спомням - много отдавна съм го ползвала. Ако не се лъже даже е 2в1, шампоан с балсам. Спомням си, че не ми се налагаше после да слагам балсам. Продължавам да търся инфо, ако намеря нещо, ще кажа...

# 68
  • Мнения: 2 631
http://www.escentual.co.uk/isroot/Escentual/SiteImages/ProductIm … ane/klorane09.jpg
Може да беше и с овес - не си спомням - много отдавна съм го ползвала. Ако не се лъже даже е 2в1, шампоан с балсам. Спомням си, че не ми се налагаше после да слагам балсам. Продължавам да търся инфо, ако намеря нещо, ще кажа...

Този същия шампоан е 400мл. и струва 13.50лв., дават го за семеен шампоан за всекидневна употреба!  Peace
Останалите опаковки по 200мл. струват по 9,50лв.

# 69
здравейте..и аз съм нова в този форум, но ползвам тази маска чудо с АД3Е  Laughing   тъй като братовчедка ми и приятелки казаха че я ползват и настина било чудо..е аз съм я ползвала досега само два пъти и да се надяваме че ще проработи и за мен...тъй като при мен проблема е че моята коса винаги е била обемна, гъста и чуплива, но от няколко години взе да се изправя, а от няколко месеца и да пада доста и то от корена..е все още имам но това си ме безпокои доста...та кажете кое помага най-много за косата  да я прави мека??? Rolling Eyes   че не стига дето взе да пада ами стана и по-суха..то верно и че водата в моя град е кошмар (Свищов) ама знам ли... благодаря предварително    Wink
 
  
 
 
 
 

# 70
  • Мнения: 1 365
Намерих и още нещо: http://slava.tv/beauty/35/154.html
Може би ще ги пробвам, звучи добре описанието. Май е най- добре да отида до близката аптека и да си взема някаква брошурка...

# 71
  • Мнения: 4 496
Цитат на: inka_kk
кажете кое помага най-много за косата  да я прави мека??? Rolling Eyes   че не стига дето взе да пада ами стана и по-суха..

Минералното олио , нанесено на влажна коса, и после изплакнато, прави косата страшно мека.
Има едни ампули/с розова течност вътре/, които не се изплакват и също много омекотяват, като същевременно намаляват обема на косата /при допир се усеща по-тънка и мека/. Името беше нещо италианско, ама не беше Парисини май. newsm78


Избягвай хумата, тя "втвърдява" косъма, балсама на Глис Азиатска красота също омекотява, нанесен само по дължината, като косата запазва обема си в корените.

# 72
  • Мнения: 3 461
Омазнява ли??? Лошооо... за дамите с коси, склонни именно към омазняване, това не е добра новина  Crossing Arms

Спокойно, явно е индивидуално. В момента го ползвам и съм много доволна, косата ми е склонна към омазняване, но с този шампоан нямам проблеми. Косата блести и изглежда много здрава. Peace

Нали става въпрос за конския шампоан? От къде го намери? Поръчка по интернет или от някой магазин? Май станаха много въпросите, но предварително благодаря за отговора...

Живея в Бахрейн и тук го има навсякъде. Peace Ако имаше начин, бих изпратила на всички желаещи.

# 73
  • Mонтана
  • Мнения: 413
Simple Smile)) а няма ли???? newsm78

# 74
  • Мнения: 3 461

Няма невъзможни неща, трябва да го обмислим. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт