гризане на нокти

  • 1 975
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
Момичета, искам да споделя с вас какво предприех за тези пусти нокти. Хрумна ми да направя на щерката Nail Art, и по този начин да я "запаля" по хубавия маникюр. Казах и, че ако е много послушна, мама ще и направи един много специален маникюр, и всички момченца ще си припадат по нея (тя вече се вълнува от такива работи) Laughing Лакирах и ноктите в бледорозово, а отгоре нарисувах цветенца с лилав лак. Стана много хубаво и тя беше направо възхитена. Но се разбрахме повече да не ги гризе, защото никога вече няма да и правя такъв красив маникюр, а и като пораснат малко ноктите тъкмо ще има място на нокътя да нарисуваме дръжки и листенца на цветенцата. И това подейства! Вече от една седмица не си е гризала ноктите и постоянно проверяваме дали са израстнали, за да дорисуваме листенцата. Много е горда с новия маникюр и на всички го показва! Какви чудеса прави само женската суета! Да видим само докога ще издържи, искрено се надявам да се отучи завинаги Praynig

Дано не ми притрябва, но ще запомня тази идея! Нали и аз си имам дама! 4470

# 16
  • Мнения: 254
а ние майките на момченца какво да правим  newsm78

# 17
  • Мнения: 491
Абе то може и вие да пробвате, стига да не ходите на градина и да не им хареса. Ама защо пък, то сега е модерно и мъжете да се лакират, я вижте Дейвид Бекъм какъв хубав маникюр има Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 632
При нас нищо не действа-мажа и с лака,предлагала съм и да я на лакирам нищо гризе ги и това е.Даже забелязах че и на краката си ги яде. ooooh!Вече не знам какво да правя.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
момичета а ако си лапа ръцете върши ли работа  newsm78 защото мойто момченце  постоянно са му в устата , не точно палеца а някой друг пръст Confused 
ooooh! ууууф и ние сме така ако може и 2-те ръце ще си навре в устата

# 20
  • Мнения: 440
При нас засега проблемът е малко по-различен - тя не ги гризе още, само ги чопли с другата ръка. Но това е постоянно и системно. Ако няма нещо в ръцете, ей така от скука и от нерви, даже не се усеща. Аз й ги лакирах още преди месец и до края на деня беше обелен лака и имаше обелени кожички и нокти. Слагах й лепенки на пръстите, даже си мисля дали да не я заплаша, че ще й ги намажа със спирт. Нито с добро, нито с каране, или шамарче - нищо не помага. А поне засега не мога да й осигуря промяна в ежедневието и повече внимание, от което се нуждае.

Общи условия

Активация на акаунт