за бебешките бодита от ,, ДЖЪМБО,,

  • 8 959
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 858
AIR да има от тези пижамки с ципче и дълък краяол и ръкав.Струват 5.99лв ако не се лъжа,но това ми се върти.

# 16
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
AIR да има от тези пижамки с ципче и дълък краяол и ръкав.Струват 5.99лв ако не се лъжа,но това ми се върти.

Благодаря ти много!  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
Да,има ги тези пижамки и съм много доволна от тях не са и мръднали само дето са пак за 12 месечно бебе а на нас са ни точни  Mr. Green

# 18
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Да,има ги тези пижамки и съм много доволна от тях не са и мръднали само дето са пак за 12 месечно бебе а на нас са ни точни  Mr. Green

Добре, че моят е дребос, та още си ни стават, нищо, че сме на 1,3 г. Simple Smile И аз много ги харесвам и са много удобни. Междувпрочем пак от Гърция свеки ми е изпратила същия модел, само че от полар и тях ги носим като домашно гащеризонче. По-удобна дрешка няма просто.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 721
Да много са удобни само дето нямат по голями!  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 287
И моят хубостник се сдоби  с оранжево боди на цена 4 лева: перфектно е!
По въпроса с размера на дрешките: ами те са Made in China,  а китайче на 7 месеца ще да е по-дребно от европейче на същата възраст Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 309
Пазарувала съм бодита само от гръцкия Джъмбо, но предполагам са същите и тук. Купувах за 12 месеца, дъщеря ми сега е на 1г.и 9 мес. и си ги носи още. Според мен са с качествен плат, прала съм ги милион пъти и не са мръднали. Що се отнася дали размера отговаря, то трябва да се следи на око, никога не съм се доверявала на преценката за производителя, а на собствената си.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Момичета, в подфорума "На пазар"  имаме цяла тема за магазина. Елате там да споделяме опит:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254675.0

# 23
  • Мнения: 1 098
Аз от там взех бодита за 1г. и стават точно на почти шестмесечното ми бебче.

# 24
  • Мнения: 7 640
Аз взех няколко бодита за 12 месечно бебе а ние сме на почти 5 и са ни точни!

Ето на, не съм само аз.  Wink
Цените на дрехите са много евтини.
А относно това, което моят мъж нарича "парцалчето", а предполагам става въпрос за същото, тъй като точно това не съм забелязала в магазина, то това е нещо, което нашето бебе дъвче и си вре в устата:) Освен това често заспива с нещото върху лицето си. Хубавото е, че материята не лепи разни власинки..Всъщност чудна вещ, но ни я подариха. Никога не бих се сетила, че ще върши такава "работа"Simple Smile

у нас на това му викат нани, наистина си е парцал, който мъкне навсякъде Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт