Зима бяла е дошла, ДОБРИЧ дреме под снега (39)

  • 12 589
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • Добрич
  • Мнения: 958
Много са красиви спалните комплекти  Peace

# 226
  • Мнения: 774
Много са красиви спалните комплекти  Peace

Да,да!

# 227
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Добро утро.
Комплектите са много красиви наистина. Дано да им харесат и на дечицата, с радост да си ги гушкат.
Пожелавам ви хубави емоции днес на посещението!   bouquet

Дори, стискам ви палци, миличка!!!  Praynig  Praynig  Praynig  Надявам се, че вчера всичко е  било вече по- нормално.  Сигурна съм, че сте в добри ръце. Като детски специалисти в болницата ти препоръчвам д-р Попова и Александрова.
Това, което описваш, така наподобява някакъв гаден вирус. До 3 дни изчезва по принцип. Praynig Надявам се да се стабилизират бързо нещата, за да можете да отидете при специалистите в София. Кураж, бъди силна и ти.  bouquet

# 228
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Посещение в Дома - Днес /16.01/ в 15.00 часа! Очакваме всички, които имат желание и възможност!   bouquet

Арчела, Кеми, с колко пари разполагаме/колко останаха/?

# 229
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Анушка, Попова и Александрова са при бебетата. Ние сме в детското отделение, а там са Баева, Бонева, Йовев, Янакиева и др. Малкият е на приливи и отливи. Аз обаче се чувствам ужасно. Постояно ми се повдига.

# 230
  • Мнения: 2 821
Аз обаче се чувствам ужасно. Постояно ми се повдига.
Май и ти си лепнала вирус... Confused

# 231
  • Мнения: 377
Аз обаче се чувствам ужасно. Постояно ми се повдига.
Май и ти си лепнала вирус... Confused
Или е на нервна почва .
Кураж Дори- трябва да си силна и заради теб и заради детенцето!

# 232
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Дори, вземи си капки Вомитусхил. Много са добри и са хомеопатични.  Peace Дано се оправите от тоя вирус скоро!  Hug

# 233
  • Мнения: 643
Искам да платим и на Сиса, соковете и ще напиша колко пари останаха, защото немога така да кажа точно!

# 234
  • Мнения: 377
ТЪКМО СЕ ВЪРНАХМЕ!ПРАТИХ НА КЕМИ СНИМКИТЕ КОИТО НАПРАВИХМЕ!

# 235
  • Добрич
  • Мнения: 958
По груби изчисления, като купим голямата пътека и платим сокчетата ще останат около 160 лв.

# 236
  • Мнения: 2 821
Соковете са от Сисолита Hug.
Пътека не стана ясно дали ще купим.
Нека Ели систематизирано да разкаже какво говорихме с директора.
Иначе децата се зарадваха много на почерпката. Обещахме им следващия път кебапчета Mr. Green

# 237
  • Мнения: 11 607
с колко пари разполагаме/колко останаха/?

Момичета, ох..само не го приемайте като заяждане...(незнам защо, но имам чувството,че всичко се приема прекалено лично....), но...нали умно и разумно използвате парите, с които разполагате????

Не би било лошо все пак след края на всичко да се направи един отчет - знаете чисти сметки - добри приятели, а и проверката казват,че била висша форма на доверие.......

Само не искам да помислите,че се заяждам или да търсите несъществуващи изводи....моля ви! С най-добри чувства! Че вече ще помисля,че нямам право на въпроси и отговори......

# 238
  • Мнения: 2 821
Миличка, нали пишем постоянно в темата. За какво са дадени, и колко остават.
Винаги си добре дошла с въпросите си. Нищо не крием Hug
Ние си пишем тука не само да си обменяме инфо, а и заради тези, които се скриха - да знаят, че не ебило напразно всичко това.

# 239
  • Мнения: 11 607
Миличка, нали пишем постоянно в темата. За какво са дадени, и колко остават.
Винаги си добре дошла с въпросите си. Нищо не крием Hug

По принцип е така...аз не казвам,че вие не пишете...но е добре накрая систематизирано все пак да се напише......защото честно....аз понякога изпускам страници и не винаги има време всичко да чета(признавам си!)...и лично на мен...ще ми дойде добре един отчет....То и за нашата фирма имаме фактури за всичко,което сме купили...но накрая ни искат и отчет по пера как са се получили и изразходвали парите........Формалност...но е прегледно......

На базара на Пълна къща на 01,12,2007г. - след приключване на всичко Шефката ни ни даде отчет - колко неща са се продали, какви са постъпленията от тях, колко са останали и каква е съдбата на непродадените неща, как са разпределени парите...Защото от базара на Пълна къща една част отидоха за Българските майки, а другата за Българската Коледа......

Общи условия

Активация на акаунт