Разходка в снега с бебе...мисия невъзможна

  • 2 332
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 108
кенгуру или слинг и стабилни обувки за теб е отлично решение.Например куини имат перфектно кенгуру за по-големки деца, ако на нормално ти е тежко...

# 16
  • София
  • Мнения: 315
Ние излизаме на терасата, хем завет, хем слънчево, хем навън Peace
smile3521 smile3521

# 17
  • Мнения: 134
Ние сме почти на 4 години и ходим трудно ходи в снега ама ходи , днес на разходката видях една майчица с количка милата ринеше едвам едвам , сетих се и за нас когато бяхме в количка.........гадна работа !!!

# 18
  • Мнения: 1 117
Мъчна работа е на ръце. С баткото веднъж се пробвах и повече не повторих , затова за Боби исках да купя количка - тип танк WinkС кенгуру не ми е удобно - оставям без кръст Simple Smile

# 19
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Освен на ръце... няма друга алтернатива. За съжаление.

# 20
  • Мнения: 508
Днес излизахме добре, че бях с майка ми, защото на няколко пъти затъвахме с количката. Движихме се по ул " Раковска", където горе долу бяха изчистени тротоарите, но пресичането на малките улици е нещо страшно, да не говорим за планините натрупан сняг по тротоарите. Ужас беше. Вчера я носих на ръце

# 21
  • Мнения: 2 616
кенгуру или слинг и стабилни обувки за теб е отлично решение.Например куини имат перфектно кенгуру за по-големки деца, ако на нормално ти е тежко...

Само със слинга, този тип Maya Wrap, че е по-закътан бебо, излизаме, отгоре якето на тате и ни е много уютничко и на двамата. Само малко ме е страх да не се подхлъзна аз, че не знам накъде ще падна и ще уплаша бебо, иначе си е супер.

# 22
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 За съжаление наистина мисията е невъзможна.Днес като карах колата много майки с колички се движиха по улиците.Колите се пързалят по снега, изпаднах в ужас, че мога да се завъря с колата и да ударя някоя количка.По-добре си стойте пред блоковете, поне е безопасно там.Тротоарите са заринати с почистения от улиците сняг, няма шанс да се мине.

# 23
  • Мнения: X
Дъщеря ми се роди септември и купихме количка с големи гуми - минава от всякъде  Mr. Green Никога не съм имала проблеми.
Иначе не е задължително да въртиш количката - може и пред блока за половин - един час  и готово.

Сега с дъщеря ми е голям кеф, то е мятане, скачане, пързаляне...но вече е голяма  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 6 182
Уви така е с непочистените тротоари. И за шейна сте малки.

Ние първата година ползвахме вместо шейна кошницата за кола. Много е удобно - връзва се бебо с коланите, слага се в чувалче (ако имаш от тези с дупките за коани), отгоре слагах дъждобрана и си джиткахме супер - само дето мама трябва да го играе еленче  Wink Е и като стигнете до асфалтова улица - на ръка.

# 25
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Времето не е за изпускане  Grinning.  Докато не можеше да ходи я изнасях на дълги разходки с бебешка раница, която горещо препоръчвам на всички майки, които не са се отказали от движението заради бебетата), или на ръце - десет кила е, мога да я нося с часове. Сега е самостоятелна и умира от кеф да се търкаля из големия сняг.

# 26
  • София
  • Мнения: 627
Както аз казвам направихме си фалшива разходка: с количката на терасата. В снега нямам никакви шансове с количката, а за ръце сме тежички вече...

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Ние днес излизахме с количката Winkмного трудно,но на ръце не става

# 28
  • София
  • Мнения: 6 675
Аз отивам с кола до парка, там днес бяха изринали, и беше страхотно - слънчево и бяло, но докато стигна до там, се носех из кварталните улици, наистина е ужас, и аз се притесних да не блъсна някоя майка с количка.

# 29
  • София
  • Мнения: 431
И аз днес реших да не пропускам хубавото време и да излезем с Макси, обаче не стигнахме далеч. Жалко, че в хубавото време не можем да се разходим.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт