Как да го спася от самия него...

  • 1 400
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 056
 
Първо предлагам да го заведеш лекар да му погледне бузките и да прецени има ли обрив или това е от честото пипане.

Следвай съветите му, а ако няма нищо тревожно да ти споделя аз какво правех - мажех със съвсеееем малко крем Бочко, съвсем малко, (защото имаше лек "бебешки пуберитет-пъпчици с бяло връхче", а и му е много нежна кожаат на лицето, и сега като излизаме му мажа крем по бузките, защото от студа му изпръхват направо). Много помагаше, също, лятото като се обринеше по вратлето от жегите вечер го измивам, подсушавам и пак така - един тънък слой намазвам от Бочкото(той е със смрадлика) и на сутринта нямаше помен от пъпчица.

# 16
  • Мнения: 1 335
При нас проблема не е чак така сериозен, драска се но не много и рядко пуска кръв. Това което съм мислела да направя аз, но още не съм е да му зашия ръкавичките за бодито... така няма да успее да си ги махне. Ама ми се струва малко крайно... знам ли ... дано скоро премине този ви период, че е много кофти да видиш детето си издрано до кръв. Няколкото пъти дето го направи ми се насълзиха очите.

# 17
  • Мнения: 176
Благодаря на всички за отговорите! Непременно ще го заведа на лекар, но след като поразчистят улиците, че се движим пеш само, а в този сняг няма как...Слагам му ръкавички, вече по- тесни, за да не ги маха лесно и му мия личицето по- често...

# 18
  • Мнения: 159
И аз бих те посъветвала да отидеш на лекар за обрива. Иначе, за да не се драска -
1. по - дълги ръкавки;
2. пижамка с ръкавки като ръкавички;
3. просто заший връзчици на ръкавичките и ги връзвай.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт