Обеци като на Преслава-къде да си купим?

  • 12 829
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
На Графа има един магазин за имитационна бижутерия срещу Ел Корасон Simple Smile

# 16
  • Мнения: 452
тия обички са абсолютен кич ще ме прощаваш

# 17
  • Мнения: 1 715
А при по- голям късмет може и от ЛЪКИ- БОЙ за момиченце да ти се паднат Mr. Green Laughing
Joy Joy

# 18
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
И на мен ми харесват.
Може в Скай Сити да ги има newsm78

# 19
Лъскавки са ,стават що?Откъде ли ги има Преславчето?Сигурно са скъпи.Обаче ако си сложа такива,веднага ще ме смъмрът smile3513 .Приятеля като каже-ау,като фолк певица smile3532

# 20
  • Мнения: 46
Пробвай на Илиенци Wink

# 21
  • Мнения: 4 916
.На мен ми харесват, но нямам идея от къде може да се намерят точно такива...

Между другото дългите обеци привличат погледа върху деколтето и бюста, авторката да го има предвид. Т.е. дълги обеци се слагат в случаите когато искаш да привлечеш погледа точно там.

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 16:21 от argun

# 22
  • Мнения: 1 354
Обеците са много готини и на мен много ми харесват.
В момента са много модерни при хората до 25год.
Вярно,че не са за всеки ден,ама ако такива обеци бяха за всеки ден,какво ли по интересно щеше да се слага за клуб,дискотека? Thinking
"приличаш ми на фолк звезда" от кога е обида? ooooh!

# 23
стига де не е обида-всички фолк певици са достойни за мисски по красота и така нататък.В Илиенци сигурно има подобни.

# 24
  • Мнения: 4 916
... "приличаш ми на фолк звезда" от кога е обида? ooooh!

Зависи от средата, в която се движиш все пак...

# 25
  • Мнения: 1 354
Няма значение средата,в която се движиш.
Да уважаваш хората,техните разбирания и техния труд не зависи от средата,а от възпитанието.

# 26
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Стига, де, ако някой знае къде се продават - да каже. Темата не е дали ни харесват. И според мен са гига кичозни, но няма аз да си ги слагам, я.
 По темата - в "Скарабей съм виждала подобни".

Колкото до това дали е обида да изглеждаш като фолк певица - зависи от гледната точка. Да разправяш, че са достойни за миски по красота, обаче е голЕм смЕх.

# 27
ми не са ли хубави?Ти сега искаш да кажеш че не са красиви?

# 28
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Красотата е индивидуално понятие - за някои красиво е едно, за други - друго. По никакъв начин аз не мога да бъда убедена, че тези масово изглеждащи еднотипни барбообразни на пръв поглед, на следващ още по-зле жени са красиви. Не мога да си изкривя душата и да кажа, че няма хубави жени сред тях, но те са единици поне това, което съм виждала. Останалото е плява тотална.
 Това, че на теб ти се струват красиви е твоята гледна точка. Шарен свят, дет' се вика Laughing

# 29
  • Мнения: 4 916
Няма значение средата,в която се движиш.
Да уважаваш хората,техните разбирания и техния труд не зависи от средата,а от възпитанието.

Средата има значение... и няма нищо общо с уважението.

Общи условия

Активация на акаунт