какво да правя с тази нощна вода

  • 1 097
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Дъщеря ми пиеше много вода през нощта, когато и пробиваха зъбчета.

# 16
  • Мнения: 1 666
на колко е бил синът ти когато сте спрели АМ?

Той сам си го спря постепенно. Последно беше останало АМ преди заспиване, докато една вечер просто го отказа. Пробвах с друго АМ, пробвах с кисело мляко - все не щеше и аз не упорствах повече, реших, че му е дошъл момента. Беше на 1г. и 7м.

# 17
  • Мнения: 581
И синыт ми е така - той се буди може би от комбинитани причини, но си мисля че пиенето с вода може да е свырзано и сыс изсушаването на выздуха от отоплението през зимата. Дори с мокри кырпи на радиатора, пак не е достатычно явно. Другото може да е, че не се изморяват достатычно децата (поне ние се разхождаме навын по-малко като е толкова студено) и се будят по-често.

# 18
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Моята дъщеря също много рано си отказа АМ....беше на 10-11 месеца.След като преодкри новата хрна по никакъв начин не можех да я накарам да пие мляко...нито на попара,нито кисело.Пставих я няколко месеца без мляко (като надах повече сирене) и от две седмици започн на закуска с удоволствие да си пие мляко...Не вземам обаче АМ, защото за 3 седмици използвам едва 1/3. Вземам на Нестле сухо млко , с което дори мога да си приготвям кремчета и т.н.
Страх ме е да вземам от магазина прясно мляко.

Общи условия

Активация на акаунт