Полиция в дома на Бритни

  • 1 753
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 757
абе имат си проблеми звездите,чудят се как да си разнообразят живота и се друсат и напиват и така си създават най големите неприятности.

# 16
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Много ми е странна цялата тая ситуация. Всички острани я гледат и никой не й помага. Няма ли си родители? Незнам. Може и наистина да се е чалнала, да не се прави.

# 17
  • Мнения: 2 401
То и тука има жени със сериозни проблеми и без да са звезди, колежките съфорумки не само, че не им помагат, ами им припяват..за домашните не знам..

# 18
  • Мнения: 307
Просто е тръгнала по пътя на "неустановените субстанции" и в такъв момент дори и родителската намеса ,ако не е постоянна няма да даде резултат.

# 19
  • Мнения: 6 417
Каква родителска намеса? Бритни е пълнолетна и всичко, което се случва вероятно се дължи и на болни родителски амбиции в миналото. Славата не е за всеки, особено за хора с лабави нерви и склонни към зависимости, независимо дали са наркотици или ходене без гащи.  Thinking

# 20
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Има си семейство Бритни.
Сестра и в момента е 16-годишна и бременна от приятеля си.
Майка им пише книга за живота им.  Grinning

Колкото до Парис- не я мислете, достатъчно пари си изкарва и без деди Хилтън.

# 21
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Каква родителска намеса? Бритни е пълнолетна и всичко, което се случва вероятно се дължи и на болни родителски амбиции в миналото. Славата не е за всеки, особено за хора с лабави нерви и склонни към зависимости, независимо дали са наркотици или ходене без гащи.  Thinking
Сигурно е така, но на мен надали ще ми е все едно да си гледам детето в такова състояние.

# 22
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Има си семейство Бритни.
Сестра и в момента е 16-годишна и бременна от приятеля си.
Майка им пише книга за живота им.  Grinning

Колкото до Парис- не я мислете, достатъчно пари си изкарва и без деди Хилтън.

точно Simple Smile има много примери на звезди съдили родителите си за кражба на парите им Shocked
В Щатите е мания да си правиш децата звезди....

# 23
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Не я виждам как ще изкара до 30 год. Confused

Точно това коментирахме с колежките.

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
Колкото и да съм скептична, не ми се ще да вярвам, че е PR. При такъв начин на живот и бърза кариера, после бърза женитба и раждане пак набързо, нищо чудно да е превъртяла. А за деца стават панаири и при обикновени семейства, а какво да се очаква, когато са намесени пари и кариера. Често се случва децата-звезди да имат сериозни проблеми в зрелия си живот точно заради бързите обороти. И колко отчаяна трябва да бъде, че да използва проблемите в личния си живот и най-вече децата си за да се върне в медийното внимание?! Бритни Спиърс не ми е от любимите, но все пак я съжалявам, ако всичко това е истина.

# 25
  • Мнения: 2 161
Брук Шилдс защо не се пропи,защо не си свали прашките?Защото е имала майка със здрава ръка.Лично съм го чела в старите броеве Паралели на татко.То че всички родители са алчни е ясно.Но поне да проявават някакво благоразумие.

# 26
  • Мнения: 6 167
Не е реклама, разбира се.
За мен това момиче е просто предадено от всички хора около нея.
В някакви безумни среди се движи от дете, сигурно й липсва реален мироглед изобщо.
Да станеш от любимката на Америка в принцеса Парцалеса сигурно хич не е  лесно.
И медиите да те разкъсват постоянно.
Толкова е объркано това същество, че чак аз го виждам.
И въпреки това някак си сколасва да спечели триста милиона  Wink

# 27
  • Мнения: 2 032
Толкова е объркано това същество, че чак аз го виждам.
И въпреки това някак си сколасва да спечели триста милиона  Wink

Хайде, и аз да се обадя, че нямам днес работа.
Милионите ги е спечелила и благодарение на добре смазаната машина за маркетинг, която стои зад Бритни. Но веднъж стигнала върха, си проличава коя звездичка от какво тесто е замесена. Бритни се показа като малоумно парче, което не можа даже да си лежи на лаврите, а оака тотално кариерата си, живота си и този на децата си. Първото е глупаво, последното е непростимо.

# 28
  • Мнения: 6 167
Е, хайде сега.
В добрия ми сценарий ще отиде в клиника, ще напише книжки, ще открие източни учения, ще направи няколко успешни инвестиции и ще стане новата Дрю Баримор.
В лошия ... ще станат лоши неща.
Ще ми е интересно да видя дали ще си стъпи на краката.

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, хайде сега.
В добрия ми сценарий ще отиде в клиника, ще напише книжки, ще открие източни учения, ще направи няколко успешни инвестиции и ще стане новата Дрю Баримор.
В лошия ... ще станат лоши неща.
Ще ми е интересно да видя дали ще си стъпи на краката.

Така си е, ако има късмет ще мине по обичайния сценарий. Ако не - жалко.
Тя работи на сцената от съвсем невръстна. Едва ли познава друг живот. Едва ли има дете, което да се съмнява в грижовността на родителите си, независимо за какво се отнася.
За милионите, сигурно има достатъчно добре уредени авторски права. И май имат някакъв закон за попечителски фондове от хонорарите на децата-звезди, за да бъдат предпазени от евентуална алчност от страна на родителите и продецентите си.

Общи условия

Активация на акаунт