Нормална ли е тази?

  • 2 562
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
почнала е ....  smile3515

# 16
  • София
  • Мнения: 12 231
  Много зле... Можеш да погледнеш в тази темичка коментарите на Хедра - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=236776.0
  Определено не мисля че ще се постигне успех. А лекарката не ми се говори какво искам да я направя.

# 17
  • Мнения: X
Да, педиатърката е от най-нормалният тип в нашите поликлиники - дистрибутор на АМ.
Преди Коледа гледах как минават търговските им агенти по кабинетите с подаръчета и брошурки. Добре, че моята такива ги отпраща бързичко и много назидателно им прочита лекция как е кърмила двете си дъщери над годинка и знае как да помага за хранене.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 432
Лекракта ,4е  е за убиване -  за убиване е ,ами тази майка къде живее? В бункер?


Още пове4е затвърждавам мнението си ,4е някой млади майки просто отказват да 4етат.....мързи ли ги ,какво?

# 19
  • Мнения: 1 432
Афектирах се ,та забравих да напи6а при нас как бе6е.За един месец /първия на бебето ми / той беше ка4ил 270гр..ми аз трябва6е да се обеся на4и. Су4еше много ,но и порръ6таше пове4ко.Също има и зна4енеи колко се е родило детето.Моя син бе6е 4.350

# 20
  • Мнения: 415
Ама че неприятна история.
В началото майката има нужда да я подкрепят и да й помогнат, а те правят точно обратното.
И не можах да разбера защо веднага да спира кърмата, мастит ли има, не може да се цеди ли, докато си направят експериментите с бебето и с АМ-а.
И мене ме караха да дохранвам в началото, ама чак пък да се спира кърмата!
(тя защото свеки твърдеше че нямам та явно e нямало нужда да я спирам  Mr. Green )

# 21
  • Мнения: 236
Страшно ми стана жал за майката и бебчето, какви лекари са тия, как може такова нещо. Пробно кърмене правили ли са, как знаят, че нямя кърма, надявам се момичето да се опита да си кърми детето

# 22
  • Мнения: 814
Не е нормална, по-лошо - не е компетентна. Обаче щом майката е искала да кърми, не знам защо се е доверила толкова лесно. Ок - да даде добавка, ама да спира кърмата....

# 23
  • Мнения: 568
това е загубена кауза, щом майката не е чела предварително и вярва на лекарката, а на всичкото отгоре се е втурнала в акция и компетентна в кавички баба - няма надежда да се опомнят. За съжаление. А иначе, много педиатри са такива - захар във водата, дохранване за всеки случай от самото начало и т.н. Просто тук медицината върви със 100 години назад и изобщо не и дреме за това.

# 24
Аз също раждах със секцио и педиатърката също ми каза да дохранвам,защото съм нямала кърма.
В резултат получих 3 дни температура 39 градуса и бебе което се отби(от шишето се суче по лесно)
аз обаче се заинатих,че ще храня дъщеря си САМО с кърма и успях!И така вече 8 месеца се цедя и си храня детето с млякото
което уж нямах(за 24 часа цедя по около 1л и 100мл) Моят съвет е да не се предоверявате на своите лекари

# 25
  • Мнения: 1 173
е колкото и просташки да звучи , но преди 6 г мъжа ми удари шамар на една докторка в Стара Загора, а тази убиването и малко. майката няма какво да я упреквате жената , още повече ако това и е първото бебче , и няма опит- то и аз ги слушах преди 6г. в Стара Загора какви ми ги разправят, сега вече с малкия даже и много много не го питам доктора тук , а той сам обяснява , но да се спре кърмата-олеле, тази лекарка дипломата и в тоалетната , знае какво да направи с нея. срамота .

# 26
  • Мнения: 62
Аз заради такива Sick ходя в кабинета само за да се претеглим и да ни боцнат. Хич не се обяснявам, нито слушам, нито чувам. От лекари май полза няма много в тази държава. То пази Боже да допреш до тях, ама с тези консултации само побъркват майките. Като знам как всяка майка обвинява кърмата си за всичко в началото, не се чудя защо момичето тъака е действало?
 Sick

# 27
  • Мнения: 867
е колкото и просташки да звучи , но преди 6 г мъжа ми удари шамар на една докторка в Стара Загора, а тази убиването и малко. майката няма какво да я упреквате жената , още повече ако това и е първото бебче , и няма опит .
Peace Peace


Тц, тц, верно срамота,. И от лекарите очакваме да са информирано и да ни препоръчват най-доброто. Еми как да им вярваме?!

# 28
  • Мнения: 1 121
Ами не е нормална разбира се. Ма те вече останаха ли нормални newsm78 Една приятелка роди онзи ден в Шейново и няколко часа след раждането лекарите в болницата мъдро заключават, че бебето не наддава добре  Shocked и трябва да се дохранва с АМ. И сега тя го кърми, а след кърменето му дава шишето от страх да не ги задържат още в болницата ooooh! а бебето е износено и е едричко-3.700 Не знам как тия умници прецениха, че не наддава и ако е така защо не й обяснят как да кърми по-ефективно, а бързат да дадат шишето #Cussing out и въобще чували ли са, че бебета първо губят няколко стотин грама, а след това започват да качват??? Shocked Абе нямам думи просто... Това определено е най-малоумното нещо, което някога съм чувала Twisted Evil

# 29
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
чесно казано това е най-нежното което бих могъл да употребя към нея ..... но предложи заглавие и ще го сменя

"Да я застреляме или да я обесим"

Мекия тон запази за други случаи ...

Общи условия

Активация на акаунт