как се дават плодовите пюрета

  • 6 284
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 676
И аз го давах между храненията, не съм замествала хранене с него.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Ние ядем 5 пъти дневно АМ и до сега давах 2 пъти дневно между храненията плодово но се чудя как да продължа.....и колко максимум на ден да е плодовото newsm78

# 17
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
давам го за десерт веднага след зеленчуковото на обяд,4-5 лъжички ама той и не иска повече

# 18
  • София
  • Мнения: 627
Аз  давам 2 пъти на ден между храненията.

# 19
az davam edno burkan4e na obiad i zamestvam hranene nie sme na 3m i polovina

аз давам едно бурканче на обяд и замествам хранене ние сме на 3м и половина

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 00:05 от Vivi

# 20
  • Мнения: 408
Давам 120гр на второ хранене и дохранвам с АМ ,никога не съм замествала и не съм давала между храненията.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давала съм го след обяд, но след като съм захранила бебето. Сега правилно си постъпила, че си захранила и си дала 2 лъжички между храненията. Но после може по едно бурканче(190гр.) да се дава и да се замести хранене с него.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
С плодовото да се замести хранене ли newsm78

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
добре де,защо говорите глупости как ще заместите хранене с плодово пюре Rolling Eyes това кой ви го каза,то е за десерт не за наяждане

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз процедирах така
1/2 от пюрето добавях към кремчето или кашата на следобедното хранене,а другата 1/2 разреждах с малко вода и давах като сокче между храненията
Само с плодово пюре моя лакумник не се задоволяваше,а лично аз бях много против даване на храна между основните хранения- въпрос на избор все пак....

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 18:43 от vnd

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 522
добре де,защо говорите глупости как ще заместите хранене с плодово пюре Rolling Eyes това кой ви го каза,то е за десерт не за наяждане
Защо реши, че са глупости? По коя точно логика ти реши, че плодовете са непълноценна храна и не могат да бъдат давани като самостоятелно хранене? Защо зеленчуците да са самостоятелно такова? Сама пишеш, че детето ти не желае да яде плодово пюре след зеленчуковото и нормално, след като вече се е нахранило. Даването на десерт за мен е абсолютно безсмислено, както и даването на още храна между всичките 5-6 хранения на ден.

# 26
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
добре де,защо говорите глупости как ще заместите хранене с плодово пюре Rolling Eyes това кой ви го каза,то е за десерт не за наяждане
Защо реши, че са глупости? По коя точно логика ти реши, че плодовете са непълноценна храна и не могат да бъдат давани като самостоятелно хранене? Защо зеленчуците да са самостоятелно такова? Сама пишеш, че детето ти не желае да яде плодово пюре след зеленчуковото и нормално, след като вече се е нахранило. Даването на десерт за мен е абсолютно безсмислено, както и даването на още храна между всичките 5-6 хранения на ден.
ами моя си и много хора ще ме подкрепят,не може плодове да са пълноценно хранене и то за малко дете,а моето не иска да яде плодови даже и преди да дам зеленчук,просто не ги харесва.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
добре де,защо говорите глупости как ще заместите хранене с плодово пюре Rolling Eyes това кой ви го каза,то е за десерт не за наяждане
Защо реши, че са глупости? По коя точно логика ти реши, че плодовете са непълноценна храна и не могат да бъдат давани като самостоятелно хранене? Защо зеленчуците да са самостоятелно такова? Сама пишеш, че детето ти не желае да яде плодово пюре след зеленчуковото и нормално, след като вече се е нахранило. Даването на десерт за мен е абсолютно безсмислено, както и даването на още храна между всичките 5-6 хранения на ден.

Съгласна съм. Peace

А защо не?! След като сложа 2-3 лъжици АМ в него, какво пречи да му го дам на следобедното хранене?! Така процедирам от време навреме и не мисля, че съм грешила!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 522
добре де,защо говорите глупости как ще заместите хранене с плодово пюре Rolling Eyes това кой ви го каза,то е за десерт не за наяждане
Защо реши, че са глупости? По коя точно логика ти реши, че плодовете са непълноценна храна и не могат да бъдат давани като самостоятелно хранене? Защо зеленчуците да са самостоятелно такова? Сама пишеш, че детето ти не желае да яде плодово пюре след зеленчуковото и нормално, след като вече се е нахранило. Даването на десерт за мен е абсолютно безсмислено, както и даването на още храна между всичките 5-6 хранения на ден.
ами моя си и много хора ще ме подкрепят,не може плодове да са пълноценно хранене и то за малко дете,а моето не иска да яде плодови даже и преди да дам зеленчук,просто не ги харесва.
 Нямам нищо против всеки да храни детето си както намери за най-добре и както смята, че е най-правилно. Просто не съм съгласна да наричаш глупост това, което съм решила за правилно аз или доста други майки, като не хранят бебетата си като теб   bouquet

# 29
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
всеки прави каквото си реши,   Grinning    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт