Alfaparf

  • 108 080
  • 388
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 414
Мисля,че единия продукт,за който питах беше от серията за блясък с ленено семе и беше под формата на мус. newsm78

# 31
  • Мнения: 3 695
И последен(надявам се Laughing)въпрос-къде в София мога да намеря марката?
аз си купувам ампулките с кристали от магазина на "Алабин", до Съдебната палата. Предполагам, че има и други продукти.
къде точно се намира магазинчето?

# 32
  • София
  • Мнения: 4 787
И последен(надявам се Laughing)въпрос-къде в София мога да намеря марката?
аз си купувам ампулките с кристали от магазина на "Алабин", до Съдебната палата. Предполагам, че има и други продукти.
къде точно се намира магазинчето?
Магазинчето е съвсеем мъничко и трябва да гледаш внимателно. Точно отстрани на палатата се пада, не е сложно да се открие.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 3 695
има едно малко магазинче като тръгнеш от Витошка към площад Македония пада се срещу съдебната палата от лявата страна на Алабин (има бой за коси)
дали е това магазинчето newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 7 851
има едно малко магазинче като тръгнеш от Витошка към площад Македония пада се срещу съдебната палата от лявата страна на Алабин (има бой за коси)
дали е това магазинчето newsm78

Аха, точно то е .  Peace

# 35
  • Мнения: 456
Ползвала съм кристалите,невероятни са Peace

# 36
  • Мнения: 288
Позвала съм ампулите- доволна съм!

# 37
  • Мнения: 3 695
аз кристалите искам да си купя за тях съм чувала хубави неща, но за другите продукти нищо не знам

# 38
  • Мнения: 2 414
Позвала съм ампулите- доволна съм!
Кои ампули точно? Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 372
Най- доволна съм от маската с плацента, но интересно защо не я виждам в сайта. Закупила съм я от италианското изложение на фризьорите в Пловдив. Маската е в сива кутия.

# 40
  • София
  • Мнения: 7 851
milaaa, избра ли си нещо, на кои продукти се спря ?

# 41
  • Мнения: 372
1.Иля, според теб Alfaparf на едно ниво ли е с Loreal Professional, или не може изобщо да се съпоставят? Аз съ доволна от първата марка, но се чудя дали да премина на Лореал Проф.
2. Колко често подрязваш крайчетата на косата ти , за да е толкова подхранена и в същото време дълга?

# 42
  • Мнения: 425
В Пловдив къде мога да намеря продуктите им?

# 43
  • Мнения: 1 227
В Пловдив къде мога да намеря продуктите им?
На много места, тъй като сега вносител на АР е Кристиан оф Рома - Пловдив...
...Alfaparf на едно ниво ли е с Loreal Professional...
Не, АР е по-нисък клас козметика, но, когато един продукт /без значение каква марка/ ти действа добре, значи е добър за теб...

# 44
  • София
  • Мнения: 7 851
1.Иля, според теб Alfaparf на едно ниво ли е с Loreal Professional, или не може изобщо да се съпоставят? Аз съ доволна от първата марка, но се чудя дали да премина на Лореал Проф.
2. Колко често подрязваш крайчетата на косата ти , за да е толкова подхранена и в същото време дълга?


Innesse, виждам, че Мади вече ти е отговорила за сравнението на Алфапарф с Лореал. На мен лично първите не ми паснаха на косата, твърде слабо подхранващи ми идват.  Продължавам си с Керастаз, по- добри от тях до сега не съм намерила.  Peace

Не си подрязвам всеки месец крайчетата, а само когато ги почувствам леко сухи.

Общи условия

Активация на акаунт