Alfaparf

  • 107 975
  • 388
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 372
Иля, благодаря за изчерпателния отговор.
Аз съм почитателка на дългата коса, но колкото и да я поддържам, краищата са сухи в момента вероятно заради изправянето. А обикновено фризьорите са настоятелни да подрязват значително и е трудно да се опази дължината.
Ето защо се надявам като премина на по- висок клас козметика за коса да си спестя ежемесечното скъсяване.

# 46
  • Мнения: 515
Аз изпползвам диамантената маска и съм мнооого доволна  Heart Eyes

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...така...изрових темата Mr. Green
Мади, видях, че си доста запозната с продуктите на Alfaparf и въпросите ми са свързани към теб...ако има някой друг, който да отговори също ще съм повече от благодарна Wink та значи сега използвам кристалите с ленено семе и съм много много доволна...иска ми се да си взема някакъв спрей, който е подходящ за впръскване на косата всеки ден (примерно за хидратация или предпазване от UV лъчите) и да е с такъв прекрасен аромат като този на кристалите Heart Eyes със суха коса съм и ще се радвам ако можеш да ми препоръчаш нещо   bouquet
и другият ми въпрос е някой знае ли къде във Варна има салон, от който мога да си купя неща на Alfaparf...(да не тормозя Иля пак Heart Eyes)

# 48
  • Мнения: 18 542
Да попитам и аз нещо, каква е цената на кристалите и какъв грамаж са?
Благодаря!   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 7 828
Да попитам и аз нещо, каква е цената на кристалите и какъв грамаж са?
Благодаря!   bouquet

50 мл. 25 лв.  Peace

# 50
  • Мнения: 18 542
Много  Hug
Дано не ставам досадна, как са в сравнение с кристалите на Лореал?

# 51
  • Мнения: 17 409
В една от прсечките на МАрин Дринов има, не знам магазин ли да го нарека, където предлагат Алфапарф, както и всичко на Christian of roma. Улицата е следващата смед ИВан Аксаков, в посока  към цар ОСвободител. Пише Всичко за фризьора или нещо подобно.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 825
Ползвала съм кристалите,невероятни са Peace

И аз. Не бих ги заменила с други.
Ползвам и спрей за блясък на марката.

# 53
  • Мнения: 757
много съм доволна от диамантените кристали за коса Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 717
Още един глас за АлфаПарф. Това е марката за моята коса. Peace От Нутри-то съм най-доволна, в момента ползвам сивата серия против косопад. Също много добра. Вече втора година ползвам марката!

# 55
  • София
  • Мнения: 7 828
Момичета, кристалите в магазинчето на Алабин били на цена 17.50 лв.
Значи по- добре от там си ги купувайте.  Peace
Значи фризъорката ми ги дава с голяма надценка.  Confused

# 56
  • Мнения: 1 227
... та значи сега използвам кристалите с ленено семе и съм много много доволна...иска ми се да си взема някакъв спрей, който е подходящ за впръскване на косата всеки ден (примерно за хидратация или предпазване от UV лъчите) и да е с такъв прекрасен аромат като този на кристалите Heart Eyes със суха коса съм и ще се радвам ако можеш да ми препоръчаш нещо...
Жоржета, за суха коса можеш да разгледаш серията Нутри Седакшън, която сме обсъждали тук. От серията Семи ди Лино има Скулптинг Спрей, който е много приятен стайлинг продукт - може да пробваш този с лека фиксация.... Другото, за което се сещам са розовите ампули от същата серия - без отмиване са, предпазват и подхранват Peace
... как са в сравнение с кристалите на Лореал?
Миоки, това сравнение е индивидуално, тъй като става въпрос за два качествени продукта... Кристалите на АП са признати за много добри Peace
Момичета, кристалите в магазинчето на Алабин били на цена 17.50 лв...
Иля, най-изгодният вариант е да се купят директно от фирмата на  цени за фриз. с-ни... Wink

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 23:48 от Мади

# 57
  • Мнения: 18 542
Миоки, това сравнение е индивидуално, тъй като става въпрос за два качествени продукта... Кристалите на АП са признати за много добри Peace
Знам, че е индивидуално и явно ще трябва да пробвам и едните и другите, за да преценя за себе си, но ми беше интересно да прочета мнения  Simple Smile
Благодаря ти за отговора!

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 09:58 от Миоки

# 58
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Мади, благодаря ти  bouquet значи от това, което разбирам няма такова подхранващо спрейче, което да не е за фиксация...но със сигурност ще отида да разгледам там където каза Дренка  Peace
Мерси   bouquet

# 59
  • Мнения: 151
Здравейте , аз съм също със суха коса (дължи се от боята за коса и изправянето и два пъти в седмицата).Искам да попитам за тези кристали със сусамено семе, какво правят те, освен хубава  на ВИД коса.Аз искам да имам дълга коса , но краищата на косата ми са винаги изтощени и цъвтят целогодишно.Тъкмо порастне косата и хоп фризьорката ги одреже!Боядисвам косата си с ДАРК БЛОНД на палетте.Ако някой разбира от бои също да предложи нещо по-добро!Последно искам да попитам дали тази серия която така хвалите се продава в магазин "Зара" в Пловдив срещу младоженския дом ?На същата улица няма ли и магазин на Кристиян оф Рома,четох че бил официален дистрибутор(някой спомена) на марката.
PS:Също искам да добавя , че косата много ми капе(трябва някой да върви след мен да я събира).Чакам съвети и предложения.Благодаря предварително!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 14:58 от The_light_2008

Общи условия

Активация на акаунт