Alfaparf

  • 108 079
  • 388
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 851
Здравейте , аз съм също със суха коса (дължи се от боята за коса и изправянето и два пъти в седмицата).Искам да попитам за тези кристали със сусамено семе, какво правят те, освен хубава  на ВИД коса.Аз искам да имам дълга коса , но краищата на косата ми са винаги изтощени и цъвтят целогодишно.

Ако питаш за кристалите с ленено семе, те покриват косъма с невидим защитен филм, страхотно предпазват косъма и краищата, като не позволявят да се изчушат и нацепят.  Peace

# 61
  • Мнения: 151
Цитат
Ако питаш за кристалите с ленено семе, те покриват косъма с невидим защитен филм, страхотно предпазват косъма и краищата, като не позволявят да се изчушат и нацепят
Вече ме заинтригува:)
Цитат
Последно искам да попитам дали тази серия която така хвалите се продава в магазин "Зара" в Пловдив срещу младоженския дом ?
Препоръчайте и нещо за косопад!

# 62
  • Мнения: 2 414
Здравейте , аз съм също със суха коса (дължи се от боята за коса и изправянето и два пъти в седмицата).Искам да попитам за тези кристали със сусамено семе, какво правят те, освен хубава  на ВИД коса.Аз искам да имам дълга коса , но краищата на косата ми са винаги изтощени и цъвтят целогодишно.

Ако питаш за кристалите с ленено семе, те покриват косъма с невидим защитен филм, страхотно предпазват косъма и краищата, като не позволявят да се изчушат и нацепят.  Peace
А след кристалите може ли да се използва още някакъв продукт за стилизиране или вече се омазнява прекалено косата? newsm78

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 415
milaaa_, аз след кристалите си слагам пяна и нямам никакви проблеми с косата...но моята е суха и много "носи" на всякакви продукти...пробвай и си прецени...ще видиш как ти реагира косата  Peace

# 64
  • Мнения: 1 227
The_light_2008, явно косата ти е доста изтощена. Първото нещо, което бих те посъветвала е да смениш боята. Палетте е агресивна боя и явно не е подходяща за теб. Вземи си кристали само за краищата / на АР това е Голд серум от серията Нутри седакшън/, но може и от друга марка, само гледай да е професионална. Вземи си маска за силно изтощена коса. А за косопадът започни да пиеш витамини и се огледай за ампули против косопад след около месец.
Милааа, Жоржета ти е отговорила. По принцип кристалите не "пречат" на другите продукти.

# 65
  • Мнения: 151
The_light_2008, явно косата ти е доста изтощена. Първото нещо, което бих те посъветвала е да смениш боята. Палетте е агресивна боя и явно не е подходяща за теб. Вземи си кристали само за краищата / на АР това е Голд серум от серията Нутри седакшън/, но може и от друга марка, само гледай да е професионална. Вземи си маска за силно изтощена коса. А за косопадът започни да пиеш витамини и се огледай за ампули против косопад след около месец.
Аз много рядко я боядисвам ,горе долу на два месеца,но ще сменя марката боя за коса определено защото не само ти ми казваш това.А косата ми капе от години много усилено,без видимо разредяване.Вече съм слагала две ампули до момента-до колкото знам поне 10 за видим ефект!А кристали ползвам на AVON без никакъв ефект почти два месеца.Много ми цъвти и това е.Като се реша ,по четката остава цяла шепа коса....... SadСлагах и някаква маска три,четери пъти,явно се иска постоянство и качествени продукти незнам и аз........

# 66
  • Мнения: 1 227
..Слагах и някаква маска три,четери пъти,явно се иска постоянство и качествени продукти незнам и аз........
Определено е нужно постоянство и качествен продукт. Инвестирай малко в заздравяването на косата си. Подбери си шампоан и маска от професионална марка, слагай хубави кристали и пий витамини. И, ако е необходимо, след месец направи пълен курс за лечение на косопада. Не се притеснявай, ще ти се оправи косата, само иска малко грижи Peace

# 67
  • Мнения: 151
Аз намерих къде продават и тези кристали на алфапарт,но направих бая солена сметка ,та остана да си ги купя другия път като посетя магазин "зара".Вчера гледах и рекламата на кристиян аф рома, дистрибутор на алфа парт са, казаха го .Иначе си купих шампоан керанове тъй като доста го хвалят в друга тема

# 68
  • Мнения: 79
момичета, във варна знаете ли къде мога да намеря продуктите на Alfaparf.
 Hugблагодаря

# 69
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Запис. Заинтригуваха ме повечето постове. Имам нужда от нещо добро за подхранване и не само...
Тук е абсурд да намеря техни продукти.

Хмм, а цени?

# 70
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Mims, на улица Преслав има един салон и една от фризьорките, която е на смени обаче поръчва на някаква нейна колежка продуктите на Алфапарф... Peace
ако знаеш какво точно искаш бих могла да го поръчам и да ти го дам после, защото работя много близо до въпросният салон

# 71
  • Мнения: 2 414
Запис. Заинтригуваха ме повечето постове. Имам нужда от нещо добро за подхранване и не само...
Тук е абсурд да намеря техни продукти.

Хмм, а цени?

Днес гледах продуктите им-шампоана беше 8 лева,а маската 15  Peace

# 72
  • Мнения: 79
jorjeta, ами кристалите бих искала да си поръчам. Много ги хвалят мамите, та и аз се зарибих.
Ами...много ще съм ти благодарна да ми ги поръчаш. Ще се доразберем на лични.

 Hugблагодаря

# 73
  • Мнения: 79
ама и аз съм една патица  doh тя Дренка е обеснила, ама то като няма кой дачете....
jorjeta, няма да те ангажирам тогава, ще си размърдам задника да го намеря този салон
ееехх, че съм.... ooooh!

# 74
  • Мнения: 4 621
изтупвам темата
защото започвам с един техен шампоан и ако има ефект ще взема и друго
още ли сте така доволни от тази марка

Общи условия

Активация на акаунт