изневярата

  • 10 339
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Когато на човек му липсва нещо в семейството той отива на друго място да го намери.Според Вас така ли е?
Това е една от причините... а те са безкрайно много и в най-разнообразни комбинации.

# 61
  • Мнения: 2 336
soniamari, не прави моята грешка. Не се навивай но второ на дете, ако не си 200 % сигурна. И тогава пак с едно на ум.
А това, че нещо липсва вкъщи - да така е. Но според мен не е причина да хукнеш да си търсиш това, което ти липсва.
Защото винаги може да намериш нещо по - добро, по - хубаво, по-...
Няма ли си ум човек в главата...

# 62
  • София
  • Мнения: 2 967
.Един наш приятел веднъж каза:Когато на човек му липсва нещо в семейството той отива на друго място да го намери.Според Вас така ли е?

Може да е много силен фактор това, но не е единствената причина. Отнася се и за мъжете и за жените.

# 63
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Митология за изневярата-Бракът ни се ражда без бодли,но после някои от нас си слагат таралеж в гащите.1мит-"Изневярата винаги означава секс"-В действителност далеч не винаги съпружеската измяна цели секс с друг партньор.Много често мъжете и жените се надяват с извънбрачната си връзка да открият онова от което са лишени в законния си брак-разбиране,възхищение загриженост.2мит-"Склонноста за изневяра е черта от характера"-Множество изследвания показват,че ако родителите са си изневерявали то децата им тръгват по същия път.Явно,че става ясно не за характер а за поведенчески модел.3мит-"Изневярата лекува"-Много хора смятат,че с извънбрачните връзки ще открият онова което в семейството им липсва.Това обаче е опасно заблуждение.Извънбрачните връзки могат не само да увеличат количеството и качеството на сексуалните ни връзки,но и да ни донесе като зестра някоя венерическа болест предавана по полов път и да ни съсипе здравето и семейството.4мит-"Изневярата е безобидна"-Съпружеската изневяра в много филми се рисува в розови тонове.В живота обаче изневярата унищожава взаимното уважение и доверие между съпрузите.Тя разрушава семейството и кариерата ни -пример Бил Клинтън.5мит-"ТяІтойІ никога нищо няма да научи"-Само,че самите изневерници се издават.Връзката им извън брака неизбежно прилича с законната.Трудно се води 2 живот колкото и добри актьори да сме,и няма начин това да не се отрази на брака ни.СЪВЕТИТЕ НА МАГИ

# 64
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
Ами то си е до човек, пък понякога и до период в живота на човека.
Има си хора, дето с кеф тъчат на два или повече стана, и както се казва, грабят с пълни шепи от живота Wink
За да разбереш защо и какво, единствения начин е да се водят разговори, дори и някои неща, които чуеш, да те карат да виеш от болка. Например аз съм далеч от мисълта, че на света съществува само моя мъж, и единствено той може да ми донесе сексуалното и емоционалното удоволствие - със сигурност има и по-големи спецове в леглото, и в общуването. Но много отдавна съм израсла възрастта, в която когато си само с един човек, имаш чувството, че едва ли не пропускаш ползи  Mr. Green
За хората като цяло нищо не мога да кажа, мога да конкретизирам за нашия случай:
1-во и най-важно - не му е давано вкъщи това, което му е било нужно.
2-ро - до някъде да види какво е, защото не го е преживял, а мнението ми е, че особено за мъжете, това е фактор, който има значение.
3-то - лесно бягство от проблемите, малко като моментен наркотик  Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 2 967
Извънбрачните връзки могат не само да увеличат количеството и качеството на сексуалните ни връзки,но и да ни донесе като зестра някоя венерическа болест предавана по полов път и да ни съсипе здравето и семейството

Нали казват, че интелигентните хора използват презервативи?!

# 66
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Извънбрачните връзки могат не само да увеличат количеството и качеството на сексуалните ни връзки,но и да ни донесе като зестра някоя венерическа болест предавана по полов път и да ни съсипе здравето и семейството

Нали казват, че интелигентните хора използват презервативи?!
Щом ги има тези болести и продължават да  превземат хората с всичка сила и виж В България имо около900 човека болни вече от СПИН - със 100 повече от мин.година значи тези които са се заразили не са интелигентни.Слушала съм коментари от мъже за презервативите-ТО с презерватив не си е нищо.Все едно да лижеш сладолед през стъкло.Сигурно и те не са интелигентни.

# 67
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 682
Да де, ама то нали не само мъжете участват в забавата?
Ами тази, с която изневеряват, може би също трябва да прояви интелигентност.
Колкото и да ни се иска, не може да приемаме, че и те са тъпи по default.
Може би е някакво абсолютно глупашко доказване, че едва ли не, си имат доверие.
Незнам - пълна помиярщина и безотговорност е.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 967
Извънбрачните връзки могат не само да увеличат количеството и качеството на сексуалните ни връзки,но и да ни донесе като зестра някоя венерическа болест предавана по полов път и да ни съсипе здравето и семейството

Нали казват, че интелигентните хора използват презервативи?!
Щом ги има тези болести и продължават да  превземат хората с всичка сила и виж В България имо около900 човека болни вече от СПИН - със 100 повече от мин.година значи тези които са се заразили не са интелигентни.Слушала съм коментари от мъже за презервативите-ТО с презерватив не си е нищо.Все едно да лижеш сладолед през стъкло.Сигурно и те не са интелигентни.


Така е, и двете сте  много прави. АЗ все си мисля, че ако си решил да правиш нещо, то трябва да го правиш с кондом. друг е въпросът, че аз лично съм от много притеснителните да не би да се скъса и да има риск от зараза от болести. И това едно от нещата, които ми слагат спирачки за извънбрачни връзки.

# 69
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не е нужно да се скъса презерватива ....
сифилиса се предава и при орален секс.
и трипера също ....

# 70
# 71
  • София
  • Мнения: 2 967
не е нужно да се скъса презерватива ....
сифилиса се предава и при орален секс.
и трипера също ....


А с целувка с език?

# 72
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не е нужно да се скъса презерватива ....
сифилиса се предава и при орален секс.
и трипера също ....
А с целувка с език?
Виж това не знам .... потърси в нета сигурно има и за това информация.
но ако е напреднал стадий сифилиса, може да му остане езика при теб  Sick

# 73
  • София
  • Мнения: 2 967
но ако е напреднал стадий сифилиса, може да му остане езика при теб  Sick


Ау, това е гадно...

# 74
  • Мнения: 1 367
но ако е напреднал стадий сифилиса, може да му остане езика при теб  Sick


Ау, това е гадно...
Гадно,ама вярно....

Общи условия

Активация на акаунт