Френски мадами - 10

  • 19 300
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 353
Iventse -благодаря ти/ви за бързото включване...Тая мадама ходи 3 пъти до Префектурата и все я връщат.Явно откакто станахме европейци още повече доближихме конския вагон...А първа класа стана още по-недостижима  Laughing


Чумби-а ако си получиш доставките на поръчките,когато си профитирал солдите това на добре ли е? Wink

Честит Имен Ден на Имениците-да са живи,здрави и много щастливи...


Ивенце-А какви са отзивите на  твоят мъж  за клипчето с масажа??? 

# 226
  • Мнения: 3 241
Шомон, а тази мацка в коя префектура я въртят? То в различните са различни идиоти  #2gunfire

А отзивите за филмчето са, че той бил по-добър от масажистката Wink
Е, в интерес на истината не ми е отказал до сега масаж, така че се съгласявам с него!  Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 1 017
Честит Имен ден на всички именници и наздраве:))
Аз не знаех за това поверие за боба и лещата  Laughing

# 228
  • Мнения: 11
Здравейте момичета !

Желая на всички ви спорна, здрава и успешна 2008-ма година.
Аз чак сега успях да изчета почти всичко, и само да ви кажа едно coucou, явно съм от последните завърнали се от БГ.
Беше хубаво, красиво, с много сняг и емоции.

Засега ви казвам лека нощ и до скоро, и честито на Mari Rus (нали правилно съм разбрала ?). Да е жива и здрава малката принцеса   bouquet

 Kissing Heart

# 229
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Благодаря ви за пожеланията за моя Смърф   bouquet
4умби, 4естито и на теб  Hug
И майка ми днес е именни4ка  Heart Eyes

# 230
  • Мнения: 26
Честито на именниците! Много здраве и късмет!  Simple Smile

# 231
  • Мнения: 90
Честито на всички именици и рожденици и от мен!!!  Много късмет, щастие и преди всичко здраве!!!   bouquet

Честито и бързо възстановяване на Мари, а на малката Даная - щастливо детство и много късмет в живота!!!   bouquet

# 232
  • Мнения: 1 017
Да не се делим от кплектива- Митака от снощи е с Т и се оплаква от болки в корема и кашля #Cussing out
През деня нищо му е нямало, а вечерта ей така изведнъж отпадна и даже в 8 сам се запъти да си ляга. Е после се буди 15 пъти през ноща явно му беше тежко на душицата.

# 233
  • Мнения: X
И аз съм в кюпа на поразените от гастро. То било много гадно бе. Сега ми е ясно колко лошичко му е на Ники- само спи и се гуши, мрънка, апетит няма. Чак снощи му светна малко и поигра детето, но е загубил много на тегло и няма силички. При него гастрото е комбинирано с отит и пак не се разминахме с антибиотика.
Дано и другите мъже в къщата не се гътнат. Според педката, в момента в наше село има невиждана епидемия от гастро, минали години около празиците пак е било много разпространено, ама не чак така.

Да са живи и здрави именниците днес! Честито !

# 234
  • Мнения: 1 909
Леле, Мише, горкичкия Ники (пък и ти  Hug) - особено като са такива мънички е много страшно, наистина! Опитай да му даваш течности поне, че иначе бързо губят ценни килограми! И се пазете и вие! Мий си ръцете със спирт, дезинфекцирай - една маска също не е излишна! Стискам ти палци!

Надин, и на вас с Митака, кураж!

Моят болен днес е на линия, но тъй като беше таткото, не  беше чак толкова страшно - мина му с един ден глад и на легло, май не беше съвсем истинско гастро.

А уж разправят, че вече периода бил минал...

# 235
  • Мнения: 2 907
Добър ден медам. Всички сте нападали болни, бързо оздравяване. А и аз все още си нося настинката, два месеца ще станат и не ми минава гърлото.

Какво стана с Мамбата, защо не се обади, че е пристигнала?
Идва време за завръщането на Мари, тръпна в очакване какво ще разкаже.

Вие следите ли сагата Сарко/Бруни? Аз и да не я следя, все за нея слушам. Сега се е появил бащата на Бруни, който не бил милионерът Тедески. Майка и имала 6-годишна афера с някакъв друг, който бил истинският баща на Бруни. И психолози се произнасят за нея, разказват какви ли не теории, че тя била mangeuse d'hommes точно заради това отричане от бащиното тяло и че това прозирало в любовния акт. Ей такива неща бълва по цял ден радиото.
И най-вероятно не са още женени, но скоро и това ще станело.

# 236
  • Мнения: X
Вие следите ли сагата Сарко/Бруни?

Не, не искам и да ги знам. Всичко отдавна придоби вкус на евтин сапунен сериал.

Мари предполагам че утре или в неделя може да се появи, чакам и аз с нетърпение да пише.

# 237
  • Мнения: 353
Мистик-вече загубих вкус към тази Сарко-Брунина история,но сега като те прочетох се сетих за Пол Маккартни и голямата му "любов " с Хедър Милс.Тогава пресата също се опита да му "отвори очите",но той се ожени.Като чета за М'мзел Бруни-ами те и Мис Милс все едно в едно у-ще са учили-манипулаторки,лъжкини и мъжеядки...На сър Пол тези 5 години брак  му излязоха  много солено...Може да пишем тук и втората госпожа Павароти...
Така е-някой жени са оправни-други честни...

Това гастрото верно е гадна работа.Мен ме държа точно 24 часа.Благодарение на него почти се уредих с ципи-взимах душове за сваляне на температурата-после пък-за загряване... Grinning

# 238
  • Мнения: 1 909
Мистик, те май дебнат да се оженят на същата дата като и ти, че да се прочуят Wink 

Майтапа настрана, но нали и Сарко си имал подобни проблеми към баща си - та явно са се събрали да си плачат един друг на рамото. Съвсем ме отвратиха вече и хич не искам да ги чувам. ooooh!

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 17:54 от chumbi

# 239
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551

Какво стана с Мамбата, защо не се обади, че е пристигнала?


Мистик, аз писах ама ти май си 4ела между редовете  Wink  Мамбата се прибра в събота ве4ерта още, но няма компютър. В момента са болни и им пожелавам бързо оздравяване  Hug

А за Карла Бруни онзи ден по радиото разказваха нейната история и на няколко пъти споменаваха България, но не разбрах защо-прекъсваше.

Общи условия

Активация на акаунт