"Зелена" (ЕКОЛОГИЧНА) тема-2

  • 36 667
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 947
   Карадере?!??? Боже, та там съм прекарала незабравими дни и сватбеното ни "пътешествие", а и това лято ще го посетим пак! Ще следя и аз какви ги вършат тези безумници. Не остана кътче, плаче ми се...

# 241
  • Мнения: 2 037
Няма как да бъдат спрени. Вижте на какви безумни места строят и никой не ги спира. Едно време и вятърната централа край Балчик искаха еколозите да спрат пак заради птиците, сега гледам по телевизията - изгражда се.
Ще си пазим снимките в албумите за децата какво е било преди.
И аз всеки ден гледам издълбаната планина Люлин заради незаконната магистрала и ми се реве. 4 години борба и пари, накрая нищо.


Във Франция има специална държавна служба, която изкупува крайбрежни земи от собствениците им, за да останат диви. Закупените по тази схема земи плюс другите държавни незастроени такива са 20% от крайбрежието - а нали се сещате, че то хич не е малко. И ще продължават да купуват!

# 242
  • Мнения: 2 759
Няма как да бъдат спрени...
                     Силно се надявам да не си права. Все още да няма как да няма как  Tired.

# 243
  • Мнения: 2 037
В самите еко организации има следния проблем: За да се борят срещу нещо, какво друго трябва, освен желание - пари и време. Първо, нямат толкова хора с време. Освен това трябва да защитят пред някой проект, за му се отпуснат пари. Това пак иска време. Те не могат да си ползват парите по проекта за защита на Рила за нещо друго примерно. И така  нещата докато се организират онзи взел, че посторил каквото искал.

# 244
  • Мнения: 2 759
...Първо, нямат толкова хора с време...
                     Мда, аз тук съм виновна... Работя, а повечето акции са в работно време - като има вечер протести ходя обикновено...

# 245
  • Мнения: 2 037
...Първо, нямат толкова хора с време...
                     Мда, аз тук съм виновна... Работя, а повечето акции са в работно време - като има вечер протести ходя обикновено...

Нямам предвид хора за редова подкрепа като теб и мен. А самите работещи в организациите. Peace

# 246
  • Мнения: 2 759
                          Еко стикери за БГ-колите в Германия

                          GSM губи популярност

# 247
  • Мнения: 2 652
Какво да използвам за полиране на мебели от дърво (като заместител на Пронтото)?

# 248
  • Мнения: 9 120
Какво да използвам за полиране на мебели от дърво (като заместител на Пронтото)?
От първа страница ти изрових това: зехтин с капка етерично масло/
- в/у парцалче напоено с олио се слага сода и се трият мебелите, заличава драскотини

 Hug

# 249
  • Мнения: 2 759
                           http://auto.dir.bg/2008/07/22/news3209340.html

# 250
  • Мнения: 624
Кара дере! И на мен ми е болната тема тези дни   cry . В сайта "За да остане природа в България" има галерия от снимки на Кара дере  и си ги разглеждам с носталгия. Такава природа, такъв плаж другаде не съм виждала през живота си! Cry
Много жалко...

# 251
  • София
  • Мнения: 1 877
Какво да използвам за полиране на мебели от дърво (като заместител на Пронтото)?
От първа страница ти изрових това: зехтин с капка етерично масло/
- в/у парцалче напоено с олио се слага сода и се трият мебелите, заличава драскотини

 Hug

super Peace

# 252
# 253
  • Мнения: 2 652
Какво да използвам за полиране на мебели от дърво (като заместител на Пронтото)?
От първа страница ти изрових това: зехтин с капка етерично масло/
- в/у парцалче напоено с олио се слага сода и се трият мебелите, заличава драскотини


А содата няма ли да надраска дървото?

# 254
  • Мнения: 460
За бълхите- отвара от пелин. Забърсва се пода и гадинките изчезват, където и да са, щом скочат на забърсаното то си свършва работата.

Общи условия

Активация на акаунт