Какво стана с Александра?

  • 4 533
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803
А Миро с Анелия ли ходи, а-а?  smile3521

Не, Анелия ходи с единия от ТИМ.

# 16
  • Мнения: 2 161
А Миро с Анелия ли ходи, а-а?  smile3521

Не, Анелия ходи с единия от ТИМ.
Сериозно ли?С Тихомир или с Марин?

# 17
  • Мнения: 803
Шанел, честно казано не знам с кой от двамата, но е истина. Ще поровя в нета за по-точно инфо.

# 18
  • Мнения: 3 634
А Миро с Анелия ли ходи, а-а?  smile3521

Не, Анелия ходи с единия от ТИМ.

Тогава 'що се целуваха с Миро в "Господари на ефира"?! Не се цунаха, а се изядоха!  Tired

# 19
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 А знае ли някой,защо Миро беше герой в Море от любов миналата събота? Кой го покани? ( Нищо не пише в подфорума за кино и тв).

# 20
  • Мнения: 5 622
Някъде четох, че не е с М, от ТИМ, значи Марин отпада. На мен Тихомир също не ми се връзва с Анелия, познавам го, щото..Може  и да греша, обаче..Човек никога не знае.. А Иво има хубава жена(но и тя одъртя вече..). Те май и тримата Т, И и М, са жененеи..Все някоя съпруга, обаче е изгърмяла  ooooh!

# 21
  • Мнения: 5 622


Тогава 'що се целуваха с Миро в "Господари на ефира"?! Не се цунаха, а се изядоха!  Tired

Егати, що ги канят гладни тия хора...  ooooh!

# 22
  • Мнения: 25 615
Те май и тримата Т, И и М, са жененеи..Все някоя съпруга, обаче е изгърмяла  ooooh!

Голям майтап и трите да четат тук!  Shocked Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 435
А темата беше за Александра. ooooh!

# 24
  • Мнения: 25 615
А темата беше за Александра. ooooh!
Е, да де.  Mr. Green
За всички Александри.  Flutter

# 25
  • Мнения: 5 140
А темата беше за Александра. ooooh!
Е, да де.  Mr. Green
За всички Александри.  Flutter


 Peace

# 26
  • Мнения: 4 967
Миро беше поканен в Море от любов от една лекарка, не от София, не помня града. Мечтата й била да пее с Миро. Та - пяха заедно и тя поздрави цялото си семейство и приятелите си. Супер вълнуващо беше - за жената де, а Миро се държа супер готино.
Що бе, готина темичка се получи.

# 27
  • Мнения: 1 813
Някъде четох, че не е с М, от ТИМ, значи Марин отпада. На мен Тихомир също не ми се връзва с Анелия, познавам го, щото..Може  и да греша, обаче..Човек никога не знае.. А Иво има хубава жена(но и тя одъртя вече..). Те май и тримата Т, И и М, са жененеи..Все някоя съпруга, обаче е изгърмяла  ooooh!



От мен го чете. Преди седмица - 10 дни видях този господин Марин .../не се сещам за фамилията/  . В един и същ ресторант бяхме,но той не беше с Анелия,а с друга жена. Не вярвам да не съм е познала.

# 28
  • Мнения: 5 140
Така и не разбрах за Каризма....

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 171
А бе Анелия в темата /и/ не я ли спрягахте с Боби на Булгари?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт