Рухналите козирки във Варна убиха 22-годишно момиче!

  • 9 681
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 079
Ужас!
Горкото дете ....  smile3518
Мир на душата й  Praynig Praynig

 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Боже!!!!! Как може такова безобразие #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Нямам думи, по-точно имам само ругатни #Cussing out #Cussing out
Как може по подобен начин един млад човек да си отиде???

Абсолютно пълно безхаберие и безотговорност newsm61

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Роднините й не са ли я търсили през това време?  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
В сряда вечерта отишла до магазина, на следващия ден не се явила на изпит и не отговаряла на обажданията на родителите си. Те тръгнали за Варна да я обявят за издирване, когато междувременно тялото е било намерено.

# 19
  • Мнения: 26
много е ужасно това, което се случило с момичето. от това което прочетох родителите са подали информация че момичето е изчезнало в 1 РПУ.
Аз минах с колата точно когато се се струтели козерките, и какво имаше само сотаджии, поради алармите на банките от счупените стъкла, нито един пилицай нямаше. дори пътя не бе затворен

# 20
  • Мнения: 1 207
Те гардовете за убиване.Видели,че минава някой по това време ,ама като са се скъсали кабелите не са си направили труда да станат и да видят дали човека си е заминал по пътя или нещо е станало.

# 21
  • Мнения: 1 216
Голяма трагедия, горкото момиче, горките и родители.

Толкова е жалко да се случват такива неща и да си отиде човек толкова нелепо. За съжаление това са нещата- безотговорност и безхаберие.
Какво да кажа- освен родителите и да заведат и те иск за огромна сума и го спечелят, та дано някой се стресне.
Да падне козирка на главна, оживена улица в такъв час и никой да не си направи труда да види дали има хора, още повече е имало съмнение. Не мога да си го обясня.

За мен това не е нещастен инцидент, както го представил някой си комисар, а престъпна безотговорност, много хора трябва да си понесат последствията.

# 22
  • Мнения: X
Дори за нашата държава на абсурдите, това е просто прекалено! Акълът ми не го побира. Два дена да седи заровено в центъра на Варна и да я обикалят минувачи, полицаи, телевизии...и никой да не знае, че е там!
Думи нямам. Моите съболезнования на близките.

# 23
  • Мнения: 6 618
Поредната нелепа смърт  Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 1 105
Това да не би да са онези козирки, за които даваха веднъж в "Господари на ефира", ако е някой е гледал?

# 25
  • Мнения: 3 971
Не не са

# 26
  • Мнения: 160
Казаха по новините, че било задължение на собственика на сградата да почисти сега има да си прехвърлят вината до безкрай. Ама как се допуска два дни в центъра на Варна да има отломки ?!

Горкото момиче.

# 27
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ужас....нелепица пълна #Cussing out
Жалко за момичето Flowers Rose

# 28
  • Мнения: 160
Е чудя се аз държави като Канада, Русия и други в които тези катаклизми на климата за ежедневие как се справят? Сигурно не са "изненадани" всяка година като нас.  Twisted Evil Малко офф темата ама не мога да се сдържа!

# 29
  • Мнения: 5 622
Приятелката ми работи в една от банките там. Вчера и се обадих да разбера дали всичко е наред(с нея и изобщо). КАза ми, че са пренасочени към друг офис на банката, но и тя нямаше представа, че там, където са прескачали руините, отдолу е имало затрупано момиче....  Confused

Общи условия

Активация на акаунт