за играта на coca-cola

  • 8 932
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 160
Аз 4 имам и всичките си ги взех от Кауфланд, последната на 30-и.
Вече надали има...

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние точно на 31ви събрахме всичките 10 етикета и не намерихме играчка.Умрях от яд. Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 94
И мен ме интересува от каде да си взема играчки,малкия да се радва.Навсякъде са свършили smile3506

# 18
  • Мнения: 2 584
имам джуджетата от предишната игра, и си ги взех от нашия магазин но тази година така и не доставиха, в фантастико също нямаше, знам че играта приключи

пп. прави ми впечатление, че българките като заживеят в чужбина и започват да се мислят за много велики, сигурно мият чиний там а като ви чета злостните коментари сигурно ви третират като чистачки, но тук сте решили да се правите на голямата работа, ти скъпа Лиске сигурно си от някое село, аз за новотрънски диалект не знам, но щом ти го знаеш няма да споря с теб
можеш да изкараш човек от село, но не можеш да изкараш селото от човека

# 19
  • Мнения: 872
Аз видях един плюшен пингвин ,реших ,че той е в играта с колата, сори ,не съм разбрала.

# 20
  • Мнения: 6 993
А, не, пингвини няма, те кока-кола са по белите мечки  Wink

# 21
  • Мнения: 7 640
играта не беше ли до 31.12.07, така пише на етикетите.
А ианче се уляха направо- по 10 етикета за тия боклуци #2gunfire

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А защо нямаше елхичка,като на рекламата Thinking

# 23
  • Мнения: 3 880
....и се оказа че играчки има в някой бензиностанций...
И аз не разбрах какъв е проблема newsm78 Отиди в някой бензиностанций и си вземи играчката или каквото там има за "печелене"  Peace Wink

# 24
  • Мнения: 2 584
нямам работа по бензиностанцийте, купувам си колата от супера
само да кажа че в магазин 345 в Овча купел са докарали играчките, може да си вземете
магазина е точно до автогарата

# 25
  • София
  • Мнения: 3 390
И аз си взех от Кауфланд

# 26
  • Мнения: 2 229
Ние взехме и 3те, даже имаме още 15 етикета, но играта е свършила. Sad Пием много кола, не че сме  си купували с цел да събираме...

# 27
  • Мнения: 143
Играта свършва до изчерпване на количествата.Тук в Попово са докарали   пак      играчки ,но за жалост аз имам само 5 събрани етикета и няма да мога за взема втора играчка.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 531
Ние взехме топката от Пикадили, на информацията. Може да има още останали.

# 29
  • Мнения: 47 986
и в някои от магазините фантстико има играчки

Общи условия

Активация на акаунт