за играта на coca-cola

  • 8 942
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 229
Ще проверя значи на повече места. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 5 539
За да вземеш 1 играчка, трябва да изпиеш 20 литра кока-кола. Ужасс! Sick Тия са за убиване!

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 242
И ние взехме камбанчица,от магазинчето в блока където живеем. Но наистина,защо няма елхичко никъде?Взехме я на 31 декември.

# 33
  • Мнения: 220
да бе - ше им взимам по 10 бутилки по 2 л. за нЕква глупост...

минах на Пепси туист....

# 34
  • София
  • Мнения: 8 933
И ние взехме камбанчица,от магазинчето в блока където живеем. Но наистина,защо няма елхичко никъде?Взехме я на 31 декември.
Eлхичко го има само на рекламата, все пак Coca-Cola има не само в България. У нас в промоцията участваха само топчо, звездичко и камбанчица.
За да вземеш 1 играчка, трябва да изпиеш 20 литра кока-кола. Ужасс! Sick Тия са за убиване!
Защо да са за убиване, аз самата си изпивам близо два литра на ден, бързо събрах етикетите. Играчката е бонус, никой не ти налива насила Кола в устата.

# 35
  • Мнения: 1 951
И аз взех трите, камбаната даже вчера. До изчерпване на количествата е.
Не пия кока-кола заради играчките, разбира се. Просто тази напитка е много вървежна вкъщи.

# 36
  • София
  • Мнения: 82
Хм...ако знаех, че ще има играчки и след 31 дек, щях да мога да взема поне още 2...тцтцтц...на 1-ви изхвърлихме толкова бутилки...
Иначе си взех топката, не е  кой знае какво, но и аз като децата си се радвам още на такива неща  Blush

# 37
  • Мнения: 159
Може ли да ми кажете 10 етикета от колко литрови бутилки Кока Кола са за една играчка?   Само от 2 литра или може 1- литрови и 0, 5 литра? Че имам няколко 0, 5 литрови бутилки - имам ли шанс да си взема играчка? Embarassed

# 38
  • Мнения: 143
Само от 2 литра.

# 39
  • Мнения: 159

Благодаря за бързият отговор, явно няма на стане!  Confused

# 40
  • Мнения: 12
Вече има нова игра,купуваш 2 бутилки кола 2 литра и взимаш чаша(стъклена). newsm47

# 41
  • Мнения: 143
Вече има нова игра,купуваш 2 бутилки кола 2 литра и взимаш чаша(стъклена). newsm47
Да не са лоши чашите, аз днес събрах 10 етикета и разбрах ,че са свършили играчките,но нищо ние така или иначе си пием Фанта .Чаши ще имаме вече  Simple Smile .

# 42
  • Мнения: 6 996
И аз си имам чаша вече.

# 43
  • Мнения: 983
Аз си взех преди 3 дни звездичката. проверявайте и в не толкова големите магазини като Била. Моята я взех от кварталния магазин. Има останали на някои места все още. Вуйчо ми събра около 70 етикета, така, че и ние се уредихме. Чакам да ми донесът и топката.

# 44
  • Мнения: 7 640
Вече има нова игра,купуваш 2 бутилки кола 2 литра и взимаш чаша(стъклена). newsm47

и са ужасно грозни Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт