НАМАЛЕНИЯ ВАРНА 2008

  • 17 211
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Чакам намалението в Дика,ако някой забележи би било чудесно да сподели  Grinning

# 16
  • Мнения: 13 512
В Бенетон има от днес 30% намаление(и в детския).
те нправо да вземат да го затворят!

# 17
  • varna
  • Мнения: 1 012
В Бенетон има от днес 30% намаление(и в детския).
те нправо да вземат да го затворят!
е що бе, нека краси улицата там Wink

# 18
# 19
  • Мнения: 165
ако стане ще е супер.Миналата година ходих в Прага и си купих доста работи на добри цени...

# 20
  • Мнения: 13 512
В Бенетон има от днес 30% намаление(и в детския).
те нправо да вземат да го затворят!
е що бе, нека краси улицата там Wink
За цвят, викаш.. Joy харесвам зеленото:-) Ама да вземат  да отворят едн голям- 700-800 квадрата, какво ми се плюнчат с тези две бараки.

# 21
  • Мнения: 13 512
има си хас! Позакъсня даже:-) Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 259
В "Дафне" има 40 % намаление в този на "Княз Борис".Поне това пише на витрината!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 692
Запис  Laughing

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В МНГ има ли намаления, че не разбрах?

# 25
  • Мнения: X
Има.


А в Мехх?

# 26
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Днес бях в Прамаман-получих смс ,че от 01.01. има намаление.Да ,но на етикетите-цените не са променени (не бяха ли задължени да коригират цените на етикетите?) . След което една продавачка ме осведоми,че 30% е намалението на сегашната зимна колекцият,а 50% на старата стока .А на въпроса ми как да разбера коя е нова ,коя стара (не че не я помня долу-горе) ми отговори-ами питайте,като се спрете на нещо и аз ще ви кажа  Rolling Eyes . Толкова ли е трудно да се коригират етикетчетата... newsm78 .
А цените на шезлонгите на Фишър и разни играчки - онемях- много по-високи -кой ги купува от там,като ги има много по-изгодни  Rolling Eyes !

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 02:28 от marianik

# 27
  • Мнения: X
Днес бях в Прамама-получих смс ,че от 01.01. има намаление.Да ,но на етикетите-цените не са променени (не бяха ли задължени да коригират цените на етикетите?) . След което една продавачка ме осведоми,че 30% е намалението на сегашната зимна колекцият,а 50% на старата стока .А на въпроса ми как да разбера коя е нова ,коя стара (не че не я знам) ми отговори-ами питайте,като се спрете на нещо и аз ще ви кажа  Rolling Eyes . Толкова ли е трудно да се коригират етикетчетата... newsm78 .

Доколкото знам това е противозаконно. Длъжни са да пишат нова и стара цена. Ако някой се оплаче в СЗП ще ги санкционират.

# 28
  • Мнения: 2 631
Полезна тема   bouquet
Утре ще ида до Премаман давидя  Peace

# 29
  • Мнения: 13 512
Полезна тема   bouquet
Утре ще ида до Премаман давидя  Peace

къде е сега Премаман? Нали го преместиха?

Общи условия

Активация на акаунт