НАМАЛЕНИЯ ВАРНА 2008

  • 17 225
  • 133
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Нека в тази тема пишем за намаленията във Варна. Май повечето намаления тепърва предстоят и смятам, че темата ще бъде полезна на шопинг-маниачките.

# 1
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
тАМЪН НАВРЕМЕ.....преди малко пуснах запитване в другата тема ,кога във Варна ще почват намаленията в Адидас,Бенетон и Манго.Ще следя с интерес.
И тук да попитам Къде във Варна има магазина на Кенвело?

# 2
  • Мнения: 260
магазин на kenvelo има в мола

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 553
В Бенетон има от днес 30% намаление(и в детския).А в Манго 30%-50%.

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Днес щъках по магазините-в Адидас до Валентина вече има намаления.
В Kappa има 40% намаление

# 6
  • Варна
  • Мнения: 535
Днес щъках по магазините-в Адидас до Валентина вече има намаления.
В Kappa има 40% намаление
А къде е магазина на Kappa?  Embarassed

# 7
  • Мнения: 424
Да попитам , Манго работи ли в неделя ?
Кенвело съм купувала от Стоунса, но не са представители имат само отделни бройки.

# 8
  • Мнения: X
Да попитам , Манго работи ли в неделя ?

Да Peace

# 9
  • Мнения: 424
Супер  Peace, утре ще го посетя

# 10
  • Мнения: 930
момичета, пишете като видите, че има намаление в "Дафне"

# 11
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Днес щъках по магазините-в Адидас до Валентина вече има намаления.
В Kappa има 40% намаление
А къде е магазина на Kappa?  Embarassed
Магазина на Карра е точно срещу м-н Modena( на ъгъла до малката Валентина)
А какво ще става с Валентина,вчера видях че изнасят щандовете от първия етаж?

# 12
  • Мнения: X
Мисля че ще става New Yorker.
 
http://www.newyorker.de/pages/en/company.html

# 13
  • Мнения: X
От днес има намаление в магазин Пеликан.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Страхотна и много полезна тема.Ще я следя.

# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Чакам намалението в Дика,ако някой забележи би било чудесно да сподели  Grinning

# 16
  • Мнения: 13 512
В Бенетон има от днес 30% намаление(и в детския).
те нправо да вземат да го затворят!

# 17
  • varna
  • Мнения: 1 012
В Бенетон има от днес 30% намаление(и в детския).
те нправо да вземат да го затворят!
е що бе, нека краси улицата там Wink

# 18
# 19
  • Мнения: 165
ако стане ще е супер.Миналата година ходих в Прага и си купих доста работи на добри цени...

# 20
  • Мнения: 13 512
В Бенетон има от днес 30% намаление(и в детския).
те нправо да вземат да го затворят!
е що бе, нека краси улицата там Wink
За цвят, викаш.. Joy харесвам зеленото:-) Ама да вземат  да отворят едн голям- 700-800 квадрата, какво ми се плюнчат с тези две бараки.

# 21
  • Мнения: 13 512
има си хас! Позакъсня даже:-) Joy Joy

# 22
  • Мнения: 2 259
В "Дафне" има 40 % намаление в този на "Княз Борис".Поне това пише на витрината!

# 23
  • Варна
  • Мнения: 692
Запис  Laughing

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В МНГ има ли намаления, че не разбрах?

# 25
  • Мнения: X
Има.


А в Мехх?

# 26
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Днес бях в Прамаман-получих смс ,че от 01.01. има намаление.Да ,но на етикетите-цените не са променени (не бяха ли задължени да коригират цените на етикетите?) . След което една продавачка ме осведоми,че 30% е намалението на сегашната зимна колекцият,а 50% на старата стока .А на въпроса ми как да разбера коя е нова ,коя стара (не че не я помня долу-горе) ми отговори-ами питайте,като се спрете на нещо и аз ще ви кажа  Rolling Eyes . Толкова ли е трудно да се коригират етикетчетата... newsm78 .
А цените на шезлонгите на Фишър и разни играчки - онемях- много по-високи -кой ги купува от там,като ги има много по-изгодни  Rolling Eyes !

Последна редакция: чт, 10 яну 2008, 02:28 от marianik

# 27
  • Мнения: X
Днес бях в Прамама-получих смс ,че от 01.01. има намаление.Да ,но на етикетите-цените не са променени (не бяха ли задължени да коригират цените на етикетите?) . След което една продавачка ме осведоми,че 30% е намалението на сегашната зимна колекцият,а 50% на старата стока .А на въпроса ми как да разбера коя е нова ,коя стара (не че не я знам) ми отговори-ами питайте,като се спрете на нещо и аз ще ви кажа  Rolling Eyes . Толкова ли е трудно да се коригират етикетчетата... newsm78 .

Доколкото знам това е противозаконно. Длъжни са да пишат нова и стара цена. Ако някой се оплаче в СЗП ще ги санкционират.

# 28
  • Мнения: 2 631
Полезна тема   bouquet
Утре ще ида до Премаман давидя  Peace

# 29
  • Мнения: 13 512
Полезна тема   bouquet
Утре ще ида до Премаман давидя  Peace

къде е сега Премаман? Нали го преместиха?

# 30
  • Мнения: 2 631
Срещу Хепито на Орбита - от другата страна на булеварда, на ъгъла, беше магазин за килими и пътеки  Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз имам талон за отстъпка. Дали ще важи за намалените стоки? Трябва да мина оттам..

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Аз имам талон за отстъпка. Дали ще важи за намалените стоки? Трябва да мина оттам..
Талона не важи.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 389
В магазин "Рая" на "Цар Освободител", този за дрешките има 20% намаление.

# 34
  • Мнения: 573
В COCCODRILLO има промоция 99-69лв Peace

# 35
  • Мнения: 13 512
В COCCODRILLO има промоция 99-69лв Peace
Демек- 30 %, така ли?
Само нещата от 99 ли са намалени?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 974
Днес бях в Прамаман-получих смс ,че от 01.01. има намаление.Да ,но на етикетите-цените не са променени (не бяха ли задължени да коригират цените на етикетите?) . След което една продавачка ме осведоми,че 30% е намалението на сегашната зимна колекцият,а 50% на старата стока .А на въпроса ми как да разбера коя е нова ,коя стара (не че не я помня долу-горе) ми отговори-ами питайте,като се спрете на нещо и аз ще ви кажа  Rolling Eyes . Толкова ли е трудно да се коригират етикетчетата... newsm78 .
А цените на шезлонгите на Фишър и разни играчки - онемях- много по-високи -кой ги купува от там,като ги има много по-изгодни  Rolling Eyes !

Извинете, а къде ги има шезлонзите на Фишер-прайс по-евтини?

# 37
  • Мнения: 84
 COCCODRILLO има промоция 99-69лв Peace
[/quote]
Демек- 30 %, така ли?
Само нещата от 99 ли са намалени?
[/quote]
Аз доколкото разбрах промоцията е ,харесваш си дрехи за 99лв,а плащаш 69лв!

# 38
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052


Извинете, а къде ги има шезлонзите на Фишер-прайс по-евтини?

Е да,това е и желязната логика на търговците .Признавам,че във Варна няма голяма конкуренция и търговците злоупотребяват с високи цени,но който търси-намира.Тези шезлонги,например в Джъмбо в София са двойно по-евтини.Да не говорим за сайтовете с доставка от чужбина-ето тук www.preissturz.at  и тук www.mattelshoping.at -организирали сме се и в общи поръчки.Но само ако погледнеш цените,ще ти стане ясно,че тройното завишение не е оправдано. Бих помолила да ми го купят от София и да ми го пратят с куриер .И така ,докато във Варна започнат да се предлагат качествени стоки на нормални цени...

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 09:57 от marianik

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз имам талон за отстъпка. Дали ще важи за намалените стоки? Трябва да мина оттам..
Талона не важи.

Очаквах го.

А в Кокодрило бях харесала много едно якенце за 85 лв. Ще ги посетя скоро аз. Mr. Green

# 40
  • Варна
  • Мнения: 815
Миналата седмица ходих до Мола, и доколкото се сещам май нямаше намаление.

# 41
  • Мнения: 173
В Zara има доста големи намаления, всичко на 50 % off, но май хубавите неща взеха да свършват  Peace

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 842
В Zara има доста големи намаления, всичко на 50 % off, но май хубавите неща взеха да свършват  Peace
Че то има ли хубави неща там  newsm78
/нищо лично   bouquet/

# 43
  • Мнения: 173
На мен лично ми харесват панталоните им - заспиват ми, защото съм висока, имат изчистена линия, имат блузки и пуловери на доста добри цени, за всеки ден са страхотни  Peace

P.S. Mango, Mexx, Benetton и т.н. не са по-добри, нито артикули, нито по-качество. Говорим за BG!!!
Лично мое мнение!!!  Wink

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 842


P.S. Mango, Mexx, Benetton и т.н. не са по-добри, нито артикули, нито по-качество. Говорим за BG!!!
Лично мое мнение!!!  Wink

Абсолютно съм съгласна  Peace
По темата - в Капаска има намаление. Палтото дето си го купих в началото на ноември сега е на половин цена  Crossing Arms

# 45
  • Мнения: 573
COCCODRILLO има промоция 99-69лв Peace
Демек- 30 %, така ли?
Само нещата от 99 ли са намалени?
[/quote]
Аз доколкото разбрах промоцията е ,харесваш си дрехи за 99лв,а плащаш 69лв!
[/quote]
Да, така е..... Peace

# 46
  • Мнения: 1 312
Днес бях в мола и почти всички магазини бяха с намаление от 30 до 50%.Точно ще ви излъжа колко е намалението в Том Тейлар но взех една мъжка блуза с къс ракав за 25лв.Но по темата на всякаде има намаления в мола

# 47
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Миналата седмица ходих до Мола, и доколкото се сещам май нямаше намаление.

Има намаление 30%, а в ХХ - 50%.
В Ellesse също има намаление - 20% ( Rolling Eyes)

# 48
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да помоля,ако ви се обяснява разбира се....да ми кажете къде се намират магазините на Zara  и COCCODRILLO   TiredБлагодаря Ви  bouquet

# 49
  • Мнения: 4 425
COCCODRILLO  е точно в началото на "Кн.Борис І " срещу ВИНС.От ВИНС-а като тръгнеш първия м-н вдясно има и малко Агата Руиз Де ла Прада и едни испански хубави Кри Кри/носели са ми от Испания /много хубави дрешки имат.
ЗАРА е в МОТТО над Пикадили Чаталджа и на Кн.Борис І до Капаска,но там е малко магазинчето.

# 50
  • Мнения: 5 254
А в Oviesse има ли намаление?

# 51
  • Мнения: 129


Извинете, а къде ги има шезлонзите на Фишер-прайс по-евтини?

Е да,това е и желязната логика на търговците .Признавам,че във Варна няма голяма конкуренция и търговците злоупотребяват с високи цени,но който търси-намира.Тези шезлонги,например в Джъмбо в София са двойно по-евтини.Да не говорим за сайтовете с доставка от чужбина-ето тук www.preissturz.at  и тук www.mattelshoping.at -организирали сме се и в общи поръчки.Но само ако погледнеш цените,ще ти стане ясно,че тройното завишение не е оправдано. Бих помолила да ми го купят от София и да ми го пратят с куриер .И така ,докато във Варна започнат да се предлагат качествени стоки на нормални цени...

Съжелявам, но ще трябва да направя реплика на вашето изказване, тъй като ние не сме от търговците, които си позволяват да вдигат цените, до където искат. Можете да проверите и на официалния сайт на Премама, където ще видите че цените на шезлонгите Fisher Price в нашите магазини са идентични със тези в Белгия. За останалите магазини не мога да отговарям.
www.preissturz.at люлката, която е на снимката в този сайт не се предлага от нас, така че не мога да кажа каква и е цената за България. Но със сигурност е с по малко екстри за да е на тази цена.
За съжаление www.mattelshoping.at не се отваря във момента за да видя какво визирате там.
Лека вечер!

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 23:37 от premaman_varna

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 842
А в Oviesse има ли намаление?
Има  Peace

# 53
# 54
  • Варна
  • Мнения: 567
Днес бях в мола и честно казано незнам кое му беше намаленото на дрехите в Oviesse.
В Kenvelo има намаление и определено се усеща, повечото неща са намалени с 50%.

# 55
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Еййй,вий ще ме утрепете бе....аз си мислех,че само в София има Овиес ooooh!Ама много съм назад аааааз,многооооо TiredСамо да кажа/то вие сигурно знаете за качеството де/аз дребушока го отгледах с дрешки на Овиес,мама ми ги пращаше от Италия,и са много добро качество,сега не знам дали в БГ са пак такова качество,щото и не знаех че има във Варна такъв магазин Embarassed,но ако са такива са супер...няма избеляване,няма раздърпване......Стига спам.Моля за извинение  bouquet
Мимозке  пак ти си насреща бе душа HugРазбрах за къде ми обясняваш.Сега пак да ми заразкажеш къде е Овиеса......,че не знам
.То цяло лято изкарахме във Варна,ама от плаж няма време за магазини бе.... Grinning

# 56
  • Мнения: 4 425
Сега пак да ми заразкажеш къде е Овиеса......,че не знам
.То цяло лято изкарахме във Варна,ама от плаж няма време за магазини бе.... Grinning[/color][/color]

Браво бе и едно кафе да не се обадиш да изпием,заслужаваш да не казвам  Crossing Arms
Овиесе е в новия МОЛ -ПФОЕ . Hug

# 57
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Мимоза,  bouquetвиновна,виновнаааа Embarassed
ОБЕЩАВАМ,това лято да се обадя,имам ти телефона да знаеш ,не съм го прахосала.Тъкмо ще запознаем бебките Hug
Аз последният път ходих до така наречения МОЛ,но се изкачих само до 2 етаж,ами много пусто ми се видя,и веднага седнахме с мъжа ми да цокаме кафенце,щото ми се уби желанието за разглеждане,ми то всеки втори магазин затворен,и дори не обиколих 2 етаж.Изнервих се...мислех,че е като в София,ноооо не би.Нищо сега наистина имам причина да отида пак.Мерси и цункай малката Жулиана
  bouquet

# 58
  • Мнения: 4 425
Ок ще  се радвам да се видим.Целувки на двете госпожици  Hug

# 59
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052


Извинете, а къде ги има шезлонзите на Фишер-прайс по-евтини?

Е да,това е и желязната логика на търговците .Признавам,че във Варна няма голяма конкуренция и търговците злоупотребяват с високи цени,но който търси-намира.Тези шезлонги,например в Джъмбо в София са двойно по-евтини.Да не говорим за сайтовете с доставка от чужбина-ето тук www.preissturz.at  и тук www.mattelshoping.at -организирали сме се и в общи поръчки.Но само ако погледнеш цените,ще ти стане ясно,че тройното завишение не е оправдано. Бих помолила да ми го купят от София и да ми го пратят с куриер .И така ,докато във Варна започнат да се предлагат качествени стоки на нормални цени...

Съжелявам, но ще трябва да направя реплика на вашето исказване, тъй като ние не сме от търговците, които си позволяват да вдигат цените, до където искат. Можете да проверите и на официалния сайт на Премама, където ще видите че цените на шезлонгите Fisher Price в нашите магазини са идентични със тези в Белгия. За останалите магазини не мога да отговарям.
www.preissturz.at люлката, която е на снимката в този сайт не се предлага от нас, така че не мога да кажа каква и е цената за България. Но със сигурност е с по малко екстри за да е на тази цена.
За съжаление www.mattelshoping.at не се отваря във момента за да видя какво визирате там.
Лека вечер!

Категорично не съм съгласна с вас.Какво ще кажете за това : http://www.preissturz.at/web/mattel/mattel06/H8094_5.jpg .Навсякъде в интернет магазините е с цена 29.99 EUR  , а точнo преди една година го купихме абсолютно същото от вашия магазин за 120 лв. И това защото в България има по-висок стандарт ли?
А и с какво това : http://www.preissturz.at/fisherprice-Kat102/fisher_price_babygea … chau-Art3855.html е толкова по-различно от вашето в магазина,което струва 2 пъти по-скъпо?
А и пак подчертавам,че например тези артикули в Джъмбо в София са на много по-ниски цени. Защо там може,а при вас-не?
Просто във Варна няма голяма конкуренция ,същевременно има платежоспособно търсене и това е повод търговците да поддържат необосновано високи цени.И така ще е,докато и тук открият магазини от големи вериги,предлагащи качество на адекватни цени и тогава със сигурност цените в каталога ви няма да са конкурентни . Лека вечер!

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 23:06 от marianik

# 60
  • Мнения: 129
Е, за съжаления аз не съм интернет магазин и няма да се заяждам със вас. Успех в покупките!

# 61
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Е, за съжаления аз не съм интернет магазин и няма да се заяждам със вас. Успех в покупките!

Разбира се,че съм наясно,че не сте Интернет магазин. Просто те бяха базата за сравнение .За съжаление разликата е огромна. Вие ,ако сте в ролята на купувач-как бихте реагирали? Няма ли да си зададете тези въпроси ? С поста си просто изразих своето мнение -всеки има право на такова ,но и на свое решение дали да купува или не !!! Успех в бизнеса!

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 00:03 от marianik

# 62
  • Мнения: 129
Именно защото уважавам мнението ви като клиент, който има пълното право да отиде където му е по угодно няма смисъл да продължавам със обяснения. Благодаря за пожеланията.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 672
А в Теранова някой знае ли дали има намаление в момента?   bouquet

# 64
  • Мнения: 861
в събота имаше до 70%

# 65
  • Варна
  • Мнения: 672

  bouquet
Тази събота ще ида да видя, че през седмицата след работа не ми е удобно. Все нещо може да е останало  Laughing

# 66
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А в Oviesse има ли намаление?

Има, да, ама е само 20 % - при това май само за детските дрешки. Има сладурски неща. Peace

А днес си купих от Теранова много хубав топ, наистина има намаление 70 %.

# 67
I az otkrih edno magazin4e s drehi za bude6ti mami. Tam ima pantaloni sus strahotni kroiki. Mnogo sa meki i elasti4ni. I posle moje da se premahne dopalnitelniq lastik i pak da se nosqt.
magazina se namira na Vladislav do magazina za obuvki BULGARI/denono6tniq vladislav/.
Tam ima malko model4eta no tsenite im sa kato v drugite. Trqbva da vidite kroikite!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 11 340
I az otkrih edno magazin4e s drehi za bude6ti mami. Tam ima pantaloni sus strahotni kroiki. Mnogo sa meki i elasti4ni. I posle moje da se premahne dopalnitelniq lastik i pak da se nosqt.
magazina se namira na Vladislav do magazina za obuvki BULGARI/denono6tniq vladislav/.
Tam ima malko model4eta no tsenite im sa kato v drugite. Trqbva da vidite kroikite!

 Mr. Green А разпродажба има ли? Whistling

# 69
  • Мнения: 278
 в оутлета на Денил до баня гъбата има намаление тък там- наи вече на ботушите -страхотни са
ето кои си взех Декември месец http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4685862

# 70
  • Мнения: 2 039
COCCODRILLO  е точно в началото на "Кн.Борис І " срещу ВИНС.От ВИНС-а като тръгнеш първия м-н вдясно има и малко Агата Руиз Де ла Прада и едни испански хубави Кри Кри/носели са ми от Испания /много хубави дрешки имат.
ЗАРА е в МОТТО над Пикадили Чаталджа и на Кн.Борис І до Капаска,но там е малко магазинчето.
Ех че ги знаеш ама  Hug Heart Eyes  bouquet

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 842
В Кенсол има намаление, в магазина за обувки Кристиан, над Севастопол има тотална разпродажба. Днес смятам да ги посетя да видя аджеба какво имат предвид  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 619
В Кенсол има намаление, в магазина за обувки Кристиан, над Севастопол има тотална разпродажба. Днес смятам да ги посетя да видя аджеба какво имат предвид  Simple Smile
Заинтригуваме Simple Smile сподели после как е положението!
Аз онзи ден в един от магазините до Тера Нова за обувки видях такива модни недоразумения за пролетта ,чеее  Sick

# 73
  • Мнения: 502
Днес бях в Прамаман-получих смс ,че от 01.01. има намаление.Да ,но на етикетите-цените не са променени (не бяха ли задължени да коригират цените на етикетите?) . След което една продавачка ме осведоми,че 30% е намалението на сегашната зимна колекцият,а 50% на старата стока .А на въпроса ми как да разбера коя е нова ,коя стара (не че не я помня долу-горе) ми отговори-ами питайте,като се спрете на нещо и аз ще ви кажа  Rolling Eyes . Толкова ли е трудно да се коригират етикетчетата... newsm78 .
А цените на шезлонгите на Фишър и разни играчки - онемях- много по-високи -кой ги купува от там,като ги има много по-изгодни  Rolling Eyes !
аз вече спрях да пазаря от тях защото са страшно нелюбезни. иначе доста неща си накупих докато бях бременна за мен и после за моето бебе.тогава имаха една любезна продавачка, но тя напусна.
вече ако ми трябва нещо предпочитам от софия да си взема. там картата ми важи и продавачките са много любезни.
а за намаленията наистина не съм обръщала внимание дали си коригират цените, но съм сигурно че е незаконно. то толкова репортажи имаше по новините по този въпрос с етикетите.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 553
в оутлета на Денил до баня гъбата има намаление тък там- наи вече на ботушите -страхотни са
ето кои си взех Декември месец http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4685862
Къде се намира този магазин? В Денил не продават ли само мъжки неща?
И по темата в Овиезе намалението вече е 40% , на някои стоки. Намалението е отразено на етикетите и по стилажите , така че лесно се ориентираш кое е намалено. Peace

# 75
  • Мнения: 278
наполовина мъжко,наполовина дамско!намира се точно до гъбата.....как да ти обесня?заставаш с гръб към входа и от лявата ти страна се вижда магазина на ъгъл е е разположен!има големи реклами няма как да не го видиш Simple Smile

# 76
  • Мнения: 4 916
наполовина мъжко,наполовина дамско!намира се точно до гъбата.....как да ти обесня?заставаш с гръб към входа и от лявата ти страна се вижда магазина на ъгъл е е разположен!има големи реклами няма как да не го видиш Simple Smile

Да допълня - в уличката, където беше механа "Евксиноград".

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Чух за намаления в Манго, някой ходил ли е скоро? Мисля да го посетя след обяд.

Триумф също предлагали намаления, но сутиена, който аз загледах преди три дни в МОЛ-а беше намален от 69лв.(лятото си купих същия модел) на 66лв. Приятелката ми си хареса бикини, от които обаче бяха намалени само кафевите, размер L. Някак не ми се връзва с афишираната разпродажба newsm78

# 78
  • Мнения: 45
Ама от какво толкова не сте доволни бе хора от Премаман ????Аз пак като сам ходила винаги са били много любезни и с мен и с детето ми??????? Правят много добри намаления 50- 70 % аз пак сам доволна.......

# 79
На г-жа Премаманка и натриха муцунката,сега се прави на linkamlinka ,та и бесплтна реклама си прави,че не върви нещо  биэнеса Mr. Green

# 80
  • Варна
  • Мнения: 447
В Манго 70% намаление
В Dika  20% намаление,това което аз си взех беше намалено на толкова ,иначе може и повече % намаление да има Peace

# 81
  • Мнения: 45
Не не съм "г-жа Премаманка"! Просто е странно как българина  винаги  тарси негативите.Аз изказах мнение че сам доволна от там и сам сигурна че и други доволни има ама не го пишат. Както и да е стига с тази тема че нали знаете лоша реклама няма а пак ние доста голяма им направихме. Искам малко повече инфо. за количките STOKE . Ako някой знае нещо за тях моля да сподели ще ми е от полза.

# 82
  • Мнения: 4 425
Кажи конкретно какво те интересува на лични.Имаше доста теми.

# 83
  • Мнения: 129
На г-жа Премаманка и натриха муцунката,сега се прави на linkamlinka ,та и бесплтна реклама си прави,че не върви нещо  биэнеса Mr. Green

??????

# 84
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Аз да попитам в колко часа отварят МОЛа,в събота,че утре сутринта ще ме изтърсят там в 8.30 часа и да не се чудя къде да пия кафе ако не е отворен Sad
Утре ако още е останала стока по магазините съм на Шопиииинг Mr. Green

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Мисля , че отварят в 10 часа и работят до 22 часа.

# 86
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Ари ве в 10  Shocked

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 842
В десет  Peace
Пий кафе в Пикадили

# 88
  • Мнения: 1
В Манго 70% намаление
В Dika  20% намаление,това което аз си взех беше намалено на толкова ,иначе може и повече % намаление да има Peace

Може ли някой да ми каже дали работят Дика в Пловдив в събота и неделя. Мерси предварително.

# 89
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Тъй,сега да се отчета със хайманенето Grinning
До мола въобще не стигнах,като се отказах от това че отваря в десет и направо в центъра.
За дребната купих от Бенетона 3 блузки за 15,25 25 лв.бройката
За мен от Теранова един съвсем ама съвсем обикновен черен пуловер с В-образно деколте
За голямата дъщеря пак от там една блузка с къс ръкав
Две бодита от Триумф
И минах и през Премаман и от там взех за дребосъка една блузка за 12 лв.
Това е....не съм ходила до Манго,щото те пък от 11 работят и не ми се правеха тегели нагоре надолу,но не мисля,че съм изтървала кой знае какво.В Адидас нищо не ми допадна,ходих и до Кокодрило,там харесах една много сладка рокличка за Мира,но аааайде стига толкоз.Общо взето не съм много доволна от шопинга ,стори ми се някак си навсякъде празно и доста изобрано.....
Който го интересува във Вторник в Адидас ще има нова стока/сега пак имаше/само текстил...аз пак не уцелих Confused

# 90
  • Мнения: 184
Днес щъках по магазините-в Адидас до Валентина вече има намаления.
В Kappa има 40% намаление
А къде е магазина на Kappa?  Embarassed
Магазина на Карра е точно срещу м-н Modena( на ъгъла до малката Валентина)
А какво ще става с Валентина,вчера видях че изнасят щандовете от първия етаж?

Щанд на Карра има и в Плаза под стадион "Черно море",там има и други спортни стоки на PUMA  и други фирми но незная дали сега има намаление и колко ,по Нова година беше 10%.Ако някой знае да каже.

# 91
  • Мнения: 184
А някой знае ли в SLS кога ще има намаление.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 447
В Манго 70% намаление
В Dika  20% намаление,това което аз си взех беше намалено на толкова ,иначе може и повече % намаление да има Peace

Може ли някой да ми каже дали работят Дика в Пловдив в събота и неделя. Мерси предварително.


Във Варна работи,за Пловдив незнам Rolling Eyes

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Който го интересува във Вторник в Адидас ще има нова стока/сега пак имаше/само текстил...аз пак не уцелих Confused
Даниджи, за кой Адидас става въпрос? Аутлета или някой от другите два?
И аз днес се разходих по центъра, общо взето навсякъде по витрините пише за намаления, но стоките са пообрани.. Hot Spot имаше 40%, Капаска, Зара и Деметра по 50%. В Теранова също има доста намалени неща, от там се обзаведох с три потника за по 5.90 бройката.

# 94
  • Мнения: 88
И аз да споделя- намерих едно магазинче за обувки до руското посолство, от страната на пазар Чаталджа. Марката е Пиколинос, ако не се лъжа. Аз лично нищо не си харесах, обаче има страхотни мъжки обувки, доста са намалени.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 447
Момичета, има ли някой представа какъв е този магазин за дрехи ,
който са го отворили на мястото на Лотото на Севъстопол? newsm78

# 96
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Момичета, има ли някой представа какъв е този магазин за дрехи ,
който са го отворили на мястото на Лотото на Севъстопол? newsm78
Аз нямам на представа,но що ми вкара таз муха сега ooooh!Вчера сновах нагоре надолу,но по нея улица баш не минах.Айде който е ходил по там да изклюкари,какъв е магазина Wink
Анелиз,не знам за кой Адидас ми говориш,но питах в този който е срещу ФК,и там ми казаха ,че вторник ще има нова стока от текстил Peace

# 97
  • Мнения: 893
Аз искам да попитам някъде виждали ли сте зебвор(дебел, кожен) колан с красива катарама, зеброви елегантни обувки(на ток) и кокетна малка зеброва чанта?

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Анелиз,не знам за кой Адидас ми говориш,но питах в този който е срещу ФК,и там ми казаха ,че вторник ще има нова стока от текстил Peace
Благодаря Даниджи   bouquet ще отида да видя.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 315
Здравейте.

Да обменим опит за намаления на ботуши, къде какво има. Аз видях на много места намаления, обаче не ми остава време да обиколя обстойно. А и се ослушвам още, че предполагам ще последват още по големи намаления. По Пискюлиев примерно виждам на някои магазини пише намаления до 02.02., другаде до 17.02. Та явно ще следват още по големи намаления след тези дати. В Габина също има намаления и се чудя дали от следващия месец няма да са още по намалени. Също Джиани в момента са си намалили ботушите на 139 лв. И някои по темите беше писал за разни други магазини към Черно море. Та споделете. А аз при първа възможност ще направя един обстоен тур, ама да видим кога ще имам време. Whistling
 Hug

# 100
  • Мнения: 619
Аз искам да попитам някъде виждали ли сте зебвор(дебел, кожен) колан с красива катарама, зеброви елегантни обувки(на ток) и кокетна малка зеброва чанта?
Оф и аз май ще изплагиатсвам Wink
ама по-скоро съм навита за такава риза Wink

# 101
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Анелиз,като отидеш после поразкажи какво ново има.....да си ухапя д...то от яд Close

# 102
  • Мнения: 42
 newsm53 dnes hodih na razahodka iz mola i vidiqh 4e absolutno vsi4ki magazini bqha s namaleniq ot 30% do 50% uj   Whistling

# 103
  • Мнения: 184
Какво стана с намаленията ,замряха нещо а...?  newsm78 Хайде давайте , споделяйте...  Heart Eyes

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 553
В Дафне има ли намаление? Някой минавал ли е скоро от там?

# 105
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Какво стана с намаленията ,замряха нещо а...?  newsm78 Хайде давайте , споделяйте...  Heart Eyes

Еми ,то вече всичко се изобра май Tired

# 106
  • Мнения: 184
Какво стана с намаленията ,замряха нещо а...?  newsm78 Хайде давайте , споделяйте...  Heart Eyes

Еми ,то вече всичко се изобра май Tired

 yes thumbsup yes Аха, има нещо такова.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Анелиз,като отидеш после поразкажи какво ново има.....да си ухапя д...то от яд Close
Няма за какво да се ухапваш...това, което е намалено в Адидас не е много, аз не си харесах нищо. Пробвах един спортен панталон и една блуза, но си тръгнах с празни ръце. В новата колекция ми харесаха едни екипчета, но ми се видяха доста 100лв. за долница която да нося в къщи. Иначе и там като в Теранова залагат на бонбонено розово.

Вярно е това, намаления има почти навсякъде, но не е останало кой знае какво за купуване...повечето неща са с дребни дефекти или единични бройки.

# 108
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Оффффффффф, успокои меееее Party

# 109
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ако пак имаш път към Варна и искаш Адидас- по-добре отиди направо в Аутлета. Намира се между Червения площад и светофара на ул. Чаталджа.

# 110
  • Мнения: 184
Анелиз,като отидеш после поразкажи какво ново има.....да си ухапя д...то от яд Close
Няма за какво да се ухапваш...това, което е намалено в Адидас не е много, аз не си харесах нищо. Пробвах един спортен панталон и една блуза, но си тръгнах с празни ръце. В новата колекция ми харесаха едни екипчета, но ми се видяха доста 100лв. за долница която да нося в къщи. Иначе и там като в Теранова залагат на бонбонено розово.

Вярно е това, намаления има почти навсякъде, но не е останало кой знае какво за купуване...повечето неща са с дребни дефекти или единични бройки.

А нещо детско имаше ли останало ?

# 111
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Ако пак имаш път към Варна и искаш Адидас- по-добре отиди направо в Аутлета. Намира се между Червения площад и светофара на ул. Чаталджа.
Чакай сега.........дали съм разбрала.... Thinking
Значи м/у площада и светофара на ъгъла направиха банка май/преди беше 2ра употреба/,после беше маг.Биг Шоп,после нощен стрийптиз бар и на този ред ли е магазина..... Rolling Eyes
Какво продават в него......?Аз как тъй съм го изпуснала,минавам от там често  когато съм във Варна,кой знае къде съм бляла Crazy

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Ако пак имаш път към Варна и искаш Адидас- по-добре отиди направо в Аутлета. Намира се между Червения площад и светофара на ул. Чаталджа.
Чакай сега.........дали съм разбрала.... Thinking
Значи м/у площада и светофара на ъгъла направиха банка май/преди беше 2ра употреба/,после беше маг.Биг Шоп,после нощен стрийптиз бар и на този ред ли е магазина..... Rolling Eyes
Какво продават в него......?Аз как тъй съм го изпуснала,минавам от там често  когато съм във Варна,кой знае къде съм бляла Crazy
Не ! Не си разбрала . Точно в обратната посока трябва да тръгнеш и от другата страна да се поогледаш.
Тръгваш от Червения площад към пазар Чаталджа , след бингото и Пощенска банка и преди светофара се намира магазина. Peace

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Анелиз,като отидеш после поразкажи какво ново има.....да си ухапя д...то от яд Close
Няма за какво да се ухапваш...това, което е намалено в Адидас не е много, аз не си харесах нищо. Пробвах един спортен панталон и една блуза, но си тръгнах с празни ръце. В новата колекция ми харесаха едни екипчета, но ми се видяха доста 100лв. за долница която да нося в къщи. Иначе и там като в Теранова залагат на бонбонено розово.

Вярно е това, намаления има почти навсякъде, но не е останало кой знае какво за купуване...повечето неща са с дребни дефекти или единични бройки.

А нещо детско имаше ли останало ?
Не съм сигурна, май не видях...


Даниджи, yaz те е упътила чудесно. Продават маратонки, анцузи, блузи, детско...всичко, но по-старите модели. От там си бях взела много хубави маратонки за 80лв.

# 114
  • Мнения: 619
Аз мислех, че актуално ще е жълтото пък то изненада -розово!
Simple Smile Аз чесно да ви кажа от таз годишните намаление хич не се изкуших!
Вече ми се пазаруват пролетни нещица... ама чакам Simple Smile

# 115
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И жълто, и синьо, розово и електриковото зелено. Това ми прави впечатление от списанията и магазините. Забравих червеното..

# 116
  • Мнения: 182
В Дафне има ли намаление? Някой минавал ли е скоро от там?
Преди 10 дни бях там и мисля,че има още останали хубави неща.Купих по-скоро на майка ми обаче,не на мен.За този стил на обличане в Дафне има по-добри тоалети от Блага Благоева например.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 842
В Дафне има ли намаление? Някой минавал ли е скоро от там?
Преди 10 дни бях там и мисля,че има още останали хубави неща.Купих по-скоро на майка ми обаче,не на мен.За този стил на обличане в Дафне има по-добри тоалети от Блага Благоева например.
Мисля, че 40% беше намалението

# 118
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407

Не ! Не си разбрала . Точно в обратната посока трябва да тръгнеш и от другата страна да се поогледаш.
Тръгваш от Червения площад към пазар Чаталджа , след бингото и Пощенска банка и преди светофара се намира магазина. Peace
Ама,чакайте бе ooooh!Да не ми говорите за магазина дето е на реда на Лучано?!Офффффффф,направо не мога да се понасям така като вечно неразбрала EmbarassedМного ша ма извинявате... Tired..... Ако е този магазин ,досега съм ходила в него 2 пъти и малко ми мяза на втора употреба,но има какво да се избере-да PeaceИ какво ......ако е този магазин там са стари модели преоценени ли?И що му казвате Аутлет? newsm78Знам,че е досадно да се отговаря и обяснява на такива тъпи въпроси,но ако искате недейте Embarassedняма да се сърдя.......то мойто не беше един и два пъти ooooh!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 21:33 от danidji

# 119
  • Варна
  • Мнения: 447
......ако е този магазин там са стари модели преоценени ли?И що му казвате Аутлет? newsm78Знам,че е досадно да се отговаря и обяснява на такива тъпи въпроси,но ако искате недейте Embarassedняма да се сърдя.......то мойто не беше един и два пъти ooooh!
Не са преоценени, а са стара колекция  Peace
Всички марки имат Аутлет , даже в чужбина има Молове Аутлет  Wink

# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 179
......ако е този магазин там са стари модели преоценени ли?И що му казвате Аутлет? newsm78Знам,че е досадно да се отговаря и обяснява на такива тъпи въпроси,но ако искате недейте Embarassedняма да се сърдя.......то мойто не беше един и два пъти ooooh!
Не са преоценени, а са стара колекция  Peace
Всички марки имат Аутлет , даже в чужбина има Молове Аутлет  Wink
Пък и си пише още на входа Adidas Outlet.

# 121
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Значи все пак съм разбрала за кой магазин иде реч Mr. Green
Ами като не съм видяла какво пише на вратата на магазина TiredЗнам,че е Адидас,но както ви казах малко мърляв ми иде,но явно такъв му е модела GrinningНе знаех наистина,че се казва Аутлет....
Благодаря ви момичета за търпението и разясненията Hug

# 122
  • Мнения: 45
Някой знае ли дали някаде са получили вече пролетно-лятна колекция - детска ме интерисува.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 1 179
В повечето по-големи детски магазини предлагат каталози на пролетно-летни колекции и можеш от там да си избереш. Може би трябва да попиташ в друга тема, тази тема е за намаления.

# 124
  • Мнения: 13 512
тази тема е за намаления.
...а не за увеличения:-)

# 125
  • Варна
  • Мнения: 447
Момичета ,някой питаше за Дафне,намалението е до 50%

# 126
  • Мнения: 14
здравеите мами,
заповядаите в новооткрития магазин за детски дрехи и играчки " фифи и бубу"
намира се на чаталжа 69 (на гарба на блока с/у заведението "баронеза",
разполагаме с дрехи от 0 до 5 години,
работи от 9.30ч. до 18.30ч. Peace

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 179
здравеите мами,
заповядаите в новооткрития магазин за детски дрехи и играчки " фифи и бубу"
намира се на чаталжа 69 (на гарба на блока с/у заведението "баронеза",
разполагаме с дрехи от 0 до 5 години,
работи от 9.30ч. до 18.30ч. Peace
И за да сме по темата....какви намаления предлагате?

# 128
Да потбутна темата  Grinning

# 129
  • Мнения: 131
Момичета, търся си шлифер или кожено манто. Ориентирайте ме откъде да го вземе.

# 130
  • Мнения: X
Тъкмо се оплаках в темата за намаления 2007г. ,но ето че виждам хубава темичка за варналийките,което ме радва.Можем да обсъждаме тук не само намаленията сега,ами пазара изобщо във Варна,за да научаваме къде какво ново и интересно.
А сега да си кажа оплакването или по-скоро възмущението и тук,на наша почва-миналата година,когато отвориха Централ плаза си взех маратонки от GEOX за 159 лв.На 14.02.2008г. бях в София,в Сити център гледам ги същите маратонки и там естествено за 159 лв,намалени 50% на 75 лв.Днес пак ходих в Централ плаза,гледам на витрината -намаление 50% и си викам-бре,как така и за нас толкова,чак да не повярваш??!!Влизам и гледам моите маратонки вече със стара цена 179 лв. и намалени на 89 лв.   Е,кажете ми сега, може ли да се излагат така за 14 лв. и до кога ще ни правят на балъци тук във Варна???!!!
А относно Бенетона подкрепям Монда,до кога ще се излагат с тея два малки магазина ,да не говорим,че няма два парцала на кръст вътре,направо смешна работа!

# 131
  • Мнения: 29
Момичета, търся си шлифер или кожено манто. Ориентирайте ме откъде да го вземе.
Мога да ти препоръчам ЛЕФТЕРОВА.Много съм доволна

# 132
# 133
  • Мнения: 0
Нека в тази тема пишем за намаленията във Варна. Май повечето намаления тепърва предстоят и смятам, че темата ще бъде полезна на шопинг-маниачките.


Zdraweite.Nqkoi sluchaino da znae tel na magazin "Demetra" v grad Varna,ako go imate molq pi6ete.........

Общи условия

Активация на акаунт