НАМАЛЕНИЯ ВАРНА 2008

  • 17 234
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 278
наполовина мъжко,наполовина дамско!намира се точно до гъбата.....как да ти обесня?заставаш с гръб към входа и от лявата ти страна се вижда магазина на ъгъл е е разположен!има големи реклами няма как да не го видиш Simple Smile

# 76
  • Мнения: 4 916
наполовина мъжко,наполовина дамско!намира се точно до гъбата.....как да ти обесня?заставаш с гръб към входа и от лявата ти страна се вижда магазина на ъгъл е е разположен!има големи реклами няма как да не го видиш Simple Smile

Да допълня - в уличката, където беше механа "Евксиноград".

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Чух за намаления в Манго, някой ходил ли е скоро? Мисля да го посетя след обяд.

Триумф също предлагали намаления, но сутиена, който аз загледах преди три дни в МОЛ-а беше намален от 69лв.(лятото си купих същия модел) на 66лв. Приятелката ми си хареса бикини, от които обаче бяха намалени само кафевите, размер L. Някак не ми се връзва с афишираната разпродажба newsm78

# 78
  • Мнения: 45
Ама от какво толкова не сте доволни бе хора от Премаман ????Аз пак като сам ходила винаги са били много любезни и с мен и с детето ми??????? Правят много добри намаления 50- 70 % аз пак сам доволна.......

# 79
На г-жа Премаманка и натриха муцунката,сега се прави на linkamlinka ,та и бесплтна реклама си прави,че не върви нещо  биэнеса Mr. Green

# 80
  • Варна
  • Мнения: 447
В Манго 70% намаление
В Dika  20% намаление,това което аз си взех беше намалено на толкова ,иначе може и повече % намаление да има Peace

# 81
  • Мнения: 45
Не не съм "г-жа Премаманка"! Просто е странно как българина  винаги  тарси негативите.Аз изказах мнение че сам доволна от там и сам сигурна че и други доволни има ама не го пишат. Както и да е стига с тази тема че нали знаете лоша реклама няма а пак ние доста голяма им направихме. Искам малко повече инфо. за количките STOKE . Ako някой знае нещо за тях моля да сподели ще ми е от полза.

# 82
  • Мнения: 4 429
Кажи конкретно какво те интересува на лични.Имаше доста теми.

# 83
  • Мнения: 129
На г-жа Премаманка и натриха муцунката,сега се прави на linkamlinka ,та и бесплтна реклама си прави,че не върви нещо  биэнеса Mr. Green

??????

# 84
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Аз да попитам в колко часа отварят МОЛа,в събота,че утре сутринта ще ме изтърсят там в 8.30 часа и да не се чудя къде да пия кафе ако не е отворен Sad
Утре ако още е останала стока по магазините съм на Шопиииинг Mr. Green

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Мисля , че отварят в 10 часа и работят до 22 часа.

# 86
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Ари ве в 10  Shocked

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 849
В десет  Peace
Пий кафе в Пикадили

# 88
  • Мнения: 1
В Манго 70% намаление
В Dika  20% намаление,това което аз си взех беше намалено на толкова ,иначе може и повече % намаление да има Peace

Може ли някой да ми каже дали работят Дика в Пловдив в събота и неделя. Мерси предварително.

# 89
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Тъй,сега да се отчета със хайманенето Grinning
До мола въобще не стигнах,като се отказах от това че отваря в десет и направо в центъра.
За дребната купих от Бенетона 3 блузки за 15,25 25 лв.бройката
За мен от Теранова един съвсем ама съвсем обикновен черен пуловер с В-образно деколте
За голямата дъщеря пак от там една блузка с къс ръкав
Две бодита от Триумф
И минах и през Премаман и от там взех за дребосъка една блузка за 12 лв.
Това е....не съм ходила до Манго,щото те пък от 11 работят и не ми се правеха тегели нагоре надолу,но не мисля,че съм изтървала кой знае какво.В Адидас нищо не ми допадна,ходих и до Кокодрило,там харесах една много сладка рокличка за Мира,но аааайде стига толкоз.Общо взето не съм много доволна от шопинга ,стори ми се някак си навсякъде празно и доста изобрано.....
Който го интересува във Вторник в Адидас ще има нова стока/сега пак имаше/само текстил...аз пак не уцелих Confused

Общи условия

Активация на акаунт