НАМАЛЕНИЯ ВАРНА 2008

  • 17 239
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 184
Днес щъках по магазините-в Адидас до Валентина вече има намаления.
В Kappa има 40% намаление
А къде е магазина на Kappa?  Embarassed
Магазина на Карра е точно срещу м-н Modena( на ъгъла до малката Валентина)
А какво ще става с Валентина,вчера видях че изнасят щандовете от първия етаж?

Щанд на Карра има и в Плаза под стадион "Черно море",там има и други спортни стоки на PUMA  и други фирми но незная дали сега има намаление и колко ,по Нова година беше 10%.Ако някой знае да каже.

# 91
  • Мнения: 184
А някой знае ли в SLS кога ще има намаление.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 447
В Манго 70% намаление
В Dika  20% намаление,това което аз си взех беше намалено на толкова ,иначе може и повече % намаление да има Peace

Може ли някой да ми каже дали работят Дика в Пловдив в събота и неделя. Мерси предварително.


Във Варна работи,за Пловдив незнам Rolling Eyes

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Който го интересува във Вторник в Адидас ще има нова стока/сега пак имаше/само текстил...аз пак не уцелих Confused
Даниджи, за кой Адидас става въпрос? Аутлета или някой от другите два?
И аз днес се разходих по центъра, общо взето навсякъде по витрините пише за намаления, но стоките са пообрани.. Hot Spot имаше 40%, Капаска, Зара и Деметра по 50%. В Теранова също има доста намалени неща, от там се обзаведох с три потника за по 5.90 бройката.

# 94
  • Мнения: 88
И аз да споделя- намерих едно магазинче за обувки до руското посолство, от страната на пазар Чаталджа. Марката е Пиколинос, ако не се лъжа. Аз лично нищо не си харесах, обаче има страхотни мъжки обувки, доста са намалени.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 447
Момичета, има ли някой представа какъв е този магазин за дрехи ,
който са го отворили на мястото на Лотото на Севъстопол? newsm78

# 96
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Момичета, има ли някой представа какъв е този магазин за дрехи ,
който са го отворили на мястото на Лотото на Севъстопол? newsm78
Аз нямам на представа,но що ми вкара таз муха сега ooooh!Вчера сновах нагоре надолу,но по нея улица баш не минах.Айде който е ходил по там да изклюкари,какъв е магазина Wink
Анелиз,не знам за кой Адидас ми говориш,но питах в този който е срещу ФК,и там ми казаха ,че вторник ще има нова стока от текстил Peace

# 97
  • Мнения: 893
Аз искам да попитам някъде виждали ли сте зебвор(дебел, кожен) колан с красива катарама, зеброви елегантни обувки(на ток) и кокетна малка зеброва чанта?

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Анелиз,не знам за кой Адидас ми говориш,но питах в този който е срещу ФК,и там ми казаха ,че вторник ще има нова стока от текстил Peace
Благодаря Даниджи   bouquet ще отида да видя.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 315
Здравейте.

Да обменим опит за намаления на ботуши, къде какво има. Аз видях на много места намаления, обаче не ми остава време да обиколя обстойно. А и се ослушвам още, че предполагам ще последват още по големи намаления. По Пискюлиев примерно виждам на някои магазини пише намаления до 02.02., другаде до 17.02. Та явно ще следват още по големи намаления след тези дати. В Габина също има намаления и се чудя дали от следващия месец няма да са още по намалени. Също Джиани в момента са си намалили ботушите на 139 лв. И някои по темите беше писал за разни други магазини към Черно море. Та споделете. А аз при първа възможност ще направя един обстоен тур, ама да видим кога ще имам време. Whistling
 Hug

# 100
  • Мнения: 619
Аз искам да попитам някъде виждали ли сте зебвор(дебел, кожен) колан с красива катарама, зеброви елегантни обувки(на ток) и кокетна малка зеброва чанта?
Оф и аз май ще изплагиатсвам Wink
ама по-скоро съм навита за такава риза Wink

# 101
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
Анелиз,като отидеш после поразкажи какво ново има.....да си ухапя д...то от яд Close

# 102
  • Мнения: 42
 newsm53 dnes hodih na razahodka iz mola i vidiqh 4e absolutno vsi4ki magazini bqha s namaleniq ot 30% do 50% uj   Whistling

# 103
  • Мнения: 184
Какво стана с намаленията ,замряха нещо а...?  newsm78 Хайде давайте , споделяйте...  Heart Eyes

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 553
В Дафне има ли намаление? Някой минавал ли е скоро от там?

Общи условия

Активация на акаунт