НАМАЛЕНИЯ ВАРНА 2008

  • 17 227
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Какво стана с намаленията ,замряха нещо а...?  newsm78 Хайде давайте , споделяйте...  Heart Eyes

Еми ,то вече всичко се изобра май Tired

# 106
  • Мнения: 184
Какво стана с намаленията ,замряха нещо а...?  newsm78 Хайде давайте , споделяйте...  Heart Eyes

Еми ,то вече всичко се изобра май Tired

 yes thumbsup yes Аха, има нещо такова.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Анелиз,като отидеш после поразкажи какво ново има.....да си ухапя д...то от яд Close
Няма за какво да се ухапваш...това, което е намалено в Адидас не е много, аз не си харесах нищо. Пробвах един спортен панталон и една блуза, но си тръгнах с празни ръце. В новата колекция ми харесаха едни екипчета, но ми се видяха доста 100лв. за долница която да нося в къщи. Иначе и там като в Теранова залагат на бонбонено розово.

Вярно е това, намаления има почти навсякъде, но не е останало кой знае какво за купуване...повечето неща са с дребни дефекти или единични бройки.

# 108
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Оффффффффф, успокои меееее Party

# 109
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ако пак имаш път към Варна и искаш Адидас- по-добре отиди направо в Аутлета. Намира се между Червения площад и светофара на ул. Чаталджа.

# 110
  • Мнения: 184
Анелиз,като отидеш после поразкажи какво ново има.....да си ухапя д...то от яд Close
Няма за какво да се ухапваш...това, което е намалено в Адидас не е много, аз не си харесах нищо. Пробвах един спортен панталон и една блуза, но си тръгнах с празни ръце. В новата колекция ми харесаха едни екипчета, но ми се видяха доста 100лв. за долница която да нося в къщи. Иначе и там като в Теранова залагат на бонбонено розово.

Вярно е това, намаления има почти навсякъде, но не е останало кой знае какво за купуване...повечето неща са с дребни дефекти или единични бройки.

А нещо детско имаше ли останало ?

# 111
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Ако пак имаш път към Варна и искаш Адидас- по-добре отиди направо в Аутлета. Намира се между Червения площад и светофара на ул. Чаталджа.
Чакай сега.........дали съм разбрала.... Thinking
Значи м/у площада и светофара на ъгъла направиха банка май/преди беше 2ра употреба/,после беше маг.Биг Шоп,после нощен стрийптиз бар и на този ред ли е магазина..... Rolling Eyes
Какво продават в него......?Аз как тъй съм го изпуснала,минавам от там често  когато съм във Варна,кой знае къде съм бляла Crazy

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Ако пак имаш път към Варна и искаш Адидас- по-добре отиди направо в Аутлета. Намира се между Червения площад и светофара на ул. Чаталджа.
Чакай сега.........дали съм разбрала.... Thinking
Значи м/у площада и светофара на ъгъла направиха банка май/преди беше 2ра употреба/,после беше маг.Биг Шоп,после нощен стрийптиз бар и на този ред ли е магазина..... Rolling Eyes
Какво продават в него......?Аз как тъй съм го изпуснала,минавам от там често  когато съм във Варна,кой знае къде съм бляла Crazy
Не ! Не си разбрала . Точно в обратната посока трябва да тръгнеш и от другата страна да се поогледаш.
Тръгваш от Червения площад към пазар Чаталджа , след бингото и Пощенска банка и преди светофара се намира магазина. Peace

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Анелиз,като отидеш после поразкажи какво ново има.....да си ухапя д...то от яд Close
Няма за какво да се ухапваш...това, което е намалено в Адидас не е много, аз не си харесах нищо. Пробвах един спортен панталон и една блуза, но си тръгнах с празни ръце. В новата колекция ми харесаха едни екипчета, но ми се видяха доста 100лв. за долница която да нося в къщи. Иначе и там като в Теранова залагат на бонбонено розово.

Вярно е това, намаления има почти навсякъде, но не е останало кой знае какво за купуване...повечето неща са с дребни дефекти или единични бройки.

А нещо детско имаше ли останало ?
Не съм сигурна, май не видях...


Даниджи, yaz те е упътила чудесно. Продават маратонки, анцузи, блузи, детско...всичко, но по-старите модели. От там си бях взела много хубави маратонки за 80лв.

# 114
  • Мнения: 619
Аз мислех, че актуално ще е жълтото пък то изненада -розово!
Simple Smile Аз чесно да ви кажа от таз годишните намаление хич не се изкуших!
Вече ми се пазаруват пролетни нещица... ама чакам Simple Smile

# 115
  • Варна
  • Мнения: 1 179
И жълто, и синьо, розово и електриковото зелено. Това ми прави впечатление от списанията и магазините. Забравих червеното..

# 116
  • Мнения: 182
В Дафне има ли намаление? Някой минавал ли е скоро от там?
Преди 10 дни бях там и мисля,че има още останали хубави неща.Купих по-скоро на майка ми обаче,не на мен.За този стил на обличане в Дафне има по-добри тоалети от Блага Благоева например.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 1 842
В Дафне има ли намаление? Някой минавал ли е скоро от там?
Преди 10 дни бях там и мисля,че има още останали хубави неща.Купих по-скоро на майка ми обаче,не на мен.За този стил на обличане в Дафне има по-добри тоалети от Блага Благоева например.
Мисля, че 40% беше намалението

# 118
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407

Не ! Не си разбрала . Точно в обратната посока трябва да тръгнеш и от другата страна да се поогледаш.
Тръгваш от Червения площад към пазар Чаталджа , след бингото и Пощенска банка и преди светофара се намира магазина. Peace
Ама,чакайте бе ooooh!Да не ми говорите за магазина дето е на реда на Лучано?!Офффффффф,направо не мога да се понасям така като вечно неразбрала EmbarassedМного ша ма извинявате... Tired..... Ако е този магазин ,досега съм ходила в него 2 пъти и малко ми мяза на втора употреба,но има какво да се избере-да PeaceИ какво ......ако е този магазин там са стари модели преоценени ли?И що му казвате Аутлет? newsm78Знам,че е досадно да се отговаря и обяснява на такива тъпи въпроси,но ако искате недейте Embarassedняма да се сърдя.......то мойто не беше един и два пъти ooooh!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 21:33 от danidji

# 119
  • Варна
  • Мнения: 447
......ако е този магазин там са стари модели преоценени ли?И що му казвате Аутлет? newsm78Знам,че е досадно да се отговаря и обяснява на такива тъпи въпроси,но ако искате недейте Embarassedняма да се сърдя.......то мойто не беше един и два пъти ooooh!
Не са преоценени, а са стара колекция  Peace
Всички марки имат Аутлет , даже в чужбина има Молове Аутлет  Wink

Общи условия

Активация на акаунт