НАМАЛЕНИЯ ВАРНА 2008

  • 17 238
  • 133
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 631
Срещу Хепито на Орбита - от другата страна на булеварда, на ъгъла, беше магазин за килими и пътеки  Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз имам талон за отстъпка. Дали ще важи за намалените стоки? Трябва да мина оттам..

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Аз имам талон за отстъпка. Дали ще важи за намалените стоки? Трябва да мина оттам..
Талона не важи.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 389
В магазин "Рая" на "Цар Освободител", този за дрешките има 20% намаление.

# 34
  • Мнения: 573
В COCCODRILLO има промоция 99-69лв Peace

# 35
  • Мнения: 13 512
В COCCODRILLO има промоция 99-69лв Peace
Демек- 30 %, така ли?
Само нещата от 99 ли са намалени?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 974
Днес бях в Прамаман-получих смс ,че от 01.01. има намаление.Да ,но на етикетите-цените не са променени (не бяха ли задължени да коригират цените на етикетите?) . След което една продавачка ме осведоми,че 30% е намалението на сегашната зимна колекцият,а 50% на старата стока .А на въпроса ми как да разбера коя е нова ,коя стара (не че не я помня долу-горе) ми отговори-ами питайте,като се спрете на нещо и аз ще ви кажа  Rolling Eyes . Толкова ли е трудно да се коригират етикетчетата... newsm78 .
А цените на шезлонгите на Фишър и разни играчки - онемях- много по-високи -кой ги купува от там,като ги има много по-изгодни  Rolling Eyes !

Извинете, а къде ги има шезлонзите на Фишер-прайс по-евтини?

# 37
  • Мнения: 84
 COCCODRILLO има промоция 99-69лв Peace
[/quote]
Демек- 30 %, така ли?
Само нещата от 99 ли са намалени?
[/quote]
Аз доколкото разбрах промоцията е ,харесваш си дрехи за 99лв,а плащаш 69лв!

# 38
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052


Извинете, а къде ги има шезлонзите на Фишер-прайс по-евтини?

Е да,това е и желязната логика на търговците .Признавам,че във Варна няма голяма конкуренция и търговците злоупотребяват с високи цени,но който търси-намира.Тези шезлонги,например в Джъмбо в София са двойно по-евтини.Да не говорим за сайтовете с доставка от чужбина-ето тук www.preissturz.at  и тук www.mattelshoping.at -организирали сме се и в общи поръчки.Но само ако погледнеш цените,ще ти стане ясно,че тройното завишение не е оправдано. Бих помолила да ми го купят от София и да ми го пратят с куриер .И така ,докато във Варна започнат да се предлагат качествени стоки на нормални цени...

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 09:57 от marianik

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз имам талон за отстъпка. Дали ще важи за намалените стоки? Трябва да мина оттам..
Талона не важи.

Очаквах го.

А в Кокодрило бях харесала много едно якенце за 85 лв. Ще ги посетя скоро аз. Mr. Green

# 40
  • Варна
  • Мнения: 815
Миналата седмица ходих до Мола, и доколкото се сещам май нямаше намаление.

# 41
  • Мнения: 173
В Zara има доста големи намаления, всичко на 50 % off, но май хубавите неща взеха да свършват  Peace

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 849
В Zara има доста големи намаления, всичко на 50 % off, но май хубавите неща взеха да свършват  Peace
Че то има ли хубави неща там  newsm78
/нищо лично   bouquet/

# 43
  • Мнения: 173
На мен лично ми харесват панталоните им - заспиват ми, защото съм висока, имат изчистена линия, имат блузки и пуловери на доста добри цени, за всеки ден са страхотни  Peace

P.S. Mango, Mexx, Benetton и т.н. не са по-добри, нито артикули, нито по-качество. Говорим за BG!!!
Лично мое мнение!!!  Wink

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 849


P.S. Mango, Mexx, Benetton и т.н. не са по-добри, нито артикули, нито по-качество. Говорим за BG!!!
Лично мое мнение!!!  Wink

Абсолютно съм съгласна  Peace
По темата - в Капаска има намаление. Палтото дето си го купих в началото на ноември сега е на половин цена  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт