НАМАЛЕНИЯ ВАРНА 2008

  • 17 262
  • 133
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 129
Е, за съжаления аз не съм интернет магазин и няма да се заяждам със вас. Успех в покупките!

# 61
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Е, за съжаления аз не съм интернет магазин и няма да се заяждам със вас. Успех в покупките!

Разбира се,че съм наясно,че не сте Интернет магазин. Просто те бяха базата за сравнение .За съжаление разликата е огромна. Вие ,ако сте в ролята на купувач-как бихте реагирали? Няма ли да си зададете тези въпроси ? С поста си просто изразих своето мнение -всеки има право на такова ,но и на свое решение дали да купува или не !!! Успех в бизнеса!

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 00:03 от marianik

# 62
  • Мнения: 129
Именно защото уважавам мнението ви като клиент, който има пълното право да отиде където му е по угодно няма смисъл да продължавам със обяснения. Благодаря за пожеланията.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 672
А в Теранова някой знае ли дали има намаление в момента?   bouquet

# 64
  • Мнения: 865
в събота имаше до 70%

# 65
  • Варна
  • Мнения: 672

  bouquet
Тази събота ще ида да видя, че през седмицата след работа не ми е удобно. Все нещо може да е останало  Laughing

# 66
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А в Oviesse има ли намаление?

Има, да, ама е само 20 % - при това май само за детските дрешки. Има сладурски неща. Peace

А днес си купих от Теранова много хубав топ, наистина има намаление 70 %.

# 67
I az otkrih edno magazin4e s drehi za bude6ti mami. Tam ima pantaloni sus strahotni kroiki. Mnogo sa meki i elasti4ni. I posle moje da se premahne dopalnitelniq lastik i pak da se nosqt.
magazina se namira na Vladislav do magazina za obuvki BULGARI/denono6tniq vladislav/.
Tam ima malko model4eta no tsenite im sa kato v drugite. Trqbva da vidite kroikite!

# 68
  • Варна
  • Мнения: 11 340
I az otkrih edno magazin4e s drehi za bude6ti mami. Tam ima pantaloni sus strahotni kroiki. Mnogo sa meki i elasti4ni. I posle moje da se premahne dopalnitelniq lastik i pak da se nosqt.
magazina se namira na Vladislav do magazina za obuvki BULGARI/denono6tniq vladislav/.
Tam ima malko model4eta no tsenite im sa kato v drugite. Trqbva da vidite kroikite!

 Mr. Green А разпродажба има ли? Whistling

# 69
  • Мнения: 278
 в оутлета на Денил до баня гъбата има намаление тък там- наи вече на ботушите -страхотни са
ето кои си взех Декември месец http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4685862

# 70
  • Мнения: 2 039
COCCODRILLO  е точно в началото на "Кн.Борис І " срещу ВИНС.От ВИНС-а като тръгнеш първия м-н вдясно има и малко Агата Руиз Де ла Прада и едни испански хубави Кри Кри/носели са ми от Испания /много хубави дрешки имат.
ЗАРА е в МОТТО над Пикадили Чаталджа и на Кн.Борис І до Капаска,но там е малко магазинчето.
Ех че ги знаеш ама  Hug Heart Eyes  bouquet

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 849
В Кенсол има намаление, в магазина за обувки Кристиан, над Севастопол има тотална разпродажба. Днес смятам да ги посетя да видя аджеба какво имат предвид  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 619
В Кенсол има намаление, в магазина за обувки Кристиан, над Севастопол има тотална разпродажба. Днес смятам да ги посетя да видя аджеба какво имат предвид  Simple Smile
Заинтригуваме Simple Smile сподели после как е положението!
Аз онзи ден в един от магазините до Тера Нова за обувки видях такива модни недоразумения за пролетта ,чеее  Sick

# 73
  • Мнения: 502
Днес бях в Прамаман-получих смс ,че от 01.01. има намаление.Да ,но на етикетите-цените не са променени (не бяха ли задължени да коригират цените на етикетите?) . След което една продавачка ме осведоми,че 30% е намалението на сегашната зимна колекцият,а 50% на старата стока .А на въпроса ми как да разбера коя е нова ,коя стара (не че не я помня долу-горе) ми отговори-ами питайте,като се спрете на нещо и аз ще ви кажа  Rolling Eyes . Толкова ли е трудно да се коригират етикетчетата... newsm78 .
А цените на шезлонгите на Фишър и разни играчки - онемях- много по-високи -кой ги купува от там,като ги има много по-изгодни  Rolling Eyes !
аз вече спрях да пазаря от тях защото са страшно нелюбезни. иначе доста неща си накупих докато бях бременна за мен и после за моето бебе.тогава имаха една любезна продавачка, но тя напусна.
вече ако ми трябва нещо предпочитам от софия да си взема. там картата ми важи и продавачките са много любезни.
а за намаленията наистина не съм обръщала внимание дали си коригират цените, но съм сигурно че е незаконно. то толкова репортажи имаше по новините по този въпрос с етикетите.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 553
в оутлета на Денил до баня гъбата има намаление тък там- наи вече на ботушите -страхотни са
ето кои си взех Декември месец http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4685862
Къде се намира този магазин? В Денил не продават ли само мъжки неща?
И по темата в Овиезе намалението вече е 40% , на някои стоки. Намалението е отразено на етикетите и по стилажите , така че лесно се ориентираш кое е намалено. Peace

Общи условия

Активация на акаунт