Какво мога да използвам след изправяне на косата с преса???

  • 2 258
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 175
И мен ме тресе чуденката как да попълня анкетата, не за друго, ма да съм искрена  Thinking
Аз също слагам изправящ крем преди да използвам пресата. След това карам на добри пожелания, които не винаги задържат желания ефект и това ме навежда на въпроса: Какъв лак за коса да си взема?  Flutter

# 16
След изправяне нищо не слагам. Някой път пръскам с това:
http://www.paydenspharmacy.co.uk/assets/product_images/main/5012583009139.jpg

Иначе преди изправяне със спрей за предпазване на косата от високата температура на пресата.

# 17
  • Мнения: 177
Преди изправяне кристали след това малко вакса.

# 18
  • Мнения: 1 107
Наистина "изумителна анкета"  Joy
Иначе има един спрей на Alfaparf специално след изправяне на коса в салон са ми го слагали, за предпазване на косъма - много приятно мирише и след това косата.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 952
Анкета -убиец!!! Mr. Green
Гласувай и изравнихме

# 20
  • Мнения: 372
Най- напред изправящ крем, а когато косата е почти изсушена и кристали за коса

# 21
  • Мнения: 2 497
И аз слагам кристали предиизправяне с преса, но ми се струва,че не е достатъчно.Някакви предложения за серум защитаващ косата от високата температура newsm78?

# 22
  • София
  • Мнения: 7 798
И аз слагам кристали предиизправяне с преса, но ми се струва,че не е достатъчно.Някакви предложения за серум защитаващ косата от високата температура newsm78?

Преди преса ползвам спрей Iron Guard на CHI , който осигурява защита точно от топлината на стилизиращите уреди. Много съм доволна и резултата от изправянето е супер.  Peace

# 23
  • Мнения: X
След изправяне с преса, слагам кристали, а понякога вакса.

Общи условия

Активация на акаунт