Диета ` Японско чудо` - 12 част

  • 13 173
  • 271
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 698
Аз моята я изядох. Тъй като си сложих съвсем мъничко парченце и мъжа ми ме пита "Гладна ли си?", всъщност истината е, че не съм.Откровенно казано никак не ми е гладно, но пък ми е супер гадноооо Sick , мисля следващия път в който ще ям риба да е на Никулден  Mr. Green .

# 226
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, дами! До днес бях на диетата със зелевата супа. Чудех се от утре дали да не се присъединя към вас. Само един въпрос ме вълнува - като гледам, че е все сухо яденето се чудех дали тази диета не води до затягане на стомаха и евентуално, ако има такъв ефекткак се справяте със ситуацията. И още нещо ме вълнува, ако само една седмица я правя диетата дали ще е достатъчно ефективна? 

# 227
  • Мнения: 3 698
mmz, аз след горчивото кафе сутрин нямам проблем с редовното посещаване на тоалетната, освен това пия чай с лимон през деня.
За това колко се сваля, мисля, че е различно.Аз стартирах с тегло 55 кг., а сега съм около 51 и половина.Не са много свалените, но аз съм много доволна, преди тази диета бях "заковала" 55 кг. струваше ми се, че няма мърдане.Доволна съм от диетата.Все пак може би е индивидуално.Аз за 7 дни свалих 2-2,5 кг.

# 228
  • Мнения: 516
Аз имам проблем с оо и затова пия чай сена.

# 229
привет на всички не съм са изкушила с нищо но ми доиде  е тази седмица я започвам с още повече интусиазъм ще изкарам още  една седемдневка и съм за коремните преси добре дошли на всички нови японки  bouquet

# 230
относно проблема с 00 аз нямам такъв но знам че точно този чай е много добър за случая Успех newsm10

# 231
  • Измир
  • Мнения: 661
МомИчета, аз се предадох окончателно!  Cry
Като събера сИлИ започвам отначало!

Успех   bouquet

# 232
  • Мнения: 114
Момичета бях почнала диетата в петък,но ме нападнаха едни гости за 3 дена и да не ви казвам какво стана .Днес ОТНАчАлО И СТрИКТНО

# 233
  • Мнения: 3 698
Добро утро!
olgarita , когато си готова - пак.Успех и на теб   bouquet

Мен сутринта кантарчето ме зарадва като показа 50,6 кг., т.е. още един свален кг., това ми е отплатата за вчерашния рибен обяд  Grinning
По принцип утре ми е 14-ти ден, но сега съм в чуденка, от една страна се изкушавам да я продължа още малко, да ги ликвидирам поне и тези 600грама и тогава да спра  newsm78 , от друга страна направо си умирам за сиренце, масълце и ...така де, за такива неща  Crazy , та ще видим.
Успех на диетуващите и ползотворен режимен ден!
mama tedinka , ти как си днес, приготви ли месцето за обяд  Grinning ?

# 234
  • Мнения: 516
Добро утро
На обяд съм на пилешко пушено без салата.
Setony смяташ ли да правиш захрахване или ще спазваш някакъв режим.
Аз имам доста за сваляне така че ,след Японската минавам на една друга диета за 12 дни и после пак Японска.

# 235
  • Мнения: 3 698
Мисля да мина на НВД , най-близка ми е до японската, с тази разлика, че и млечни има.На мен ми е голям мерак да мина под 50 кг.еееееееееех, лято, бански, плаж, мечти ... Grinning
Ако не смъкна още малко от НВД /и броене на калориите, естествено/, може пак да се засечем тук Mr. Green, на теб също ли ти е 13 ден?

# 236
  • Мнения: 516
На мен ми е 6-ти ден Confused

# 237
  • Мнения: 3 698
Аз днес и утре ще обмислям дали да не поостана да ти правя компания  Laughing !

# 238
  • Мнения: 516
Май ние с теб сме най-сериозните , така че ще ми бъде мъчно Confused
Хайде бе хора , започвайте диетата , досега от изпробваните диети аз лично имам най-добри резултати.
Да направим една хубава дружинка и да отслабваме заедно!!! Flutter

# 239
  • Мнения: 2 908
Ами тук съм-днес ми е първи ден,чувствам се странно,психиката ми се опитва да ми изневерява... Mr. Green,все си мисля за пасти,торти,вафли..и стомаха курка ли курка....Ама устоях на изкушението-дали ще ме вземат във втори сезон на "Острова на изкушението"?В четвъртък мисля да лунувам и в петък съм на лице тук пак.Днес правих 30 коремни преси(толкова успях.. Embarassed)и бягах из апартамента към 20 минути,не можах повече,сега ме тресат мускулни болки в прасците.Помощ-не мога да се наливам с вода,чак ми става лошо,не мога ли да я заменя с чай например,ама с мед?Защото чая пък не мога да го пия без нищо и ми е гаден като водата.
Вчера щеше да ми е първи ден,до обяд всичко беше тип-топ,ядосах се много за  нещо и се наядох от яд,та прецаках всичко.

Общи условия

Активация на акаунт