Диета ` Японско чудо` - 12 част

  • 13 172
  • 271
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 698
Аз сега си направих тренировката и след притока на енергия реших да продължа с диетата до петък вечерта, като в петък ще  направя нещо неяпонско за вечеря, за да отпразнувам края.Мисля си, че до петък или ще сваля до 50 кг. или ще си задържа по-стабилно на 51 кг. и в двата случая няма да ми се отрази зле, така че сега ще си сваря няколко яйчица да имам за още няколко дни.После събота и неделя по-внимателно и от понеделник мисля да си спретна НВД за неопределено време, ако ми се отрази добре за дъъъъъъъъъъъълго.

Афродита, с водата се свиква постепенно, аз също не бях свикнала да пия, но сега си пийвам поне по 2л. без никакъв проблем, естествено стана вече.Аз пия и чай с лимон /без захар и мед/, на мен ми е вкусен.Някой по-"стар" японец да ти отговори за меда, аз нямам представа може ли.Успех ти желая, ще видиш, че още 1-2 дни и ще ти е по-лесно  Hug !

# 241
  • Мнения: 154
Аз почвам от утре , винаги преди диета си правя един ден , в който не ям нищо и днес ми беше този ден. Уж щях да почвам в петък , ама бях на рождени дни и така стана ,че от утре съм японка Heart Eyes . Сега ми е дошла мотивацията , и преди малко се върнах от фитнес  Mr. Green. Аз искам от 56 да стана 50 , надявам се да не се провалям и да си изпълня задачката възможно най-бързо , но и качествено естествено. А вие след диетата какво захранване правите?

# 242
аз чая също го обичам сладък или по добре да  пия вода или чисто кафе паник мама ти вече си направо в втория ден Laughing за захранване недей да мислиш рано ти е Naughty аз лично започвам НВД от опит знам че с нея се отслабва по бавно  но много за дълго ако спазваш и правилото да не ядеш след 18 ч  АФрОДИТА  със същия яд може и двоино се ядосай  и кажи не на ЗАХАрТА СОлТА И брАШНОТО Twisted Evil Joy трябва да ставам ще чакам с някой да се срещнем в следваща диета лека нощ гладуващи момичета радваите се че все още ви се полага вода много ВОДА  smile3524 Sleeping newsm46

# 243
  • Мнения: 114
Къде сте японки?Днес ми е втори ден,надявам се -успешен.Чувстам се добре в смисъл,че не чувствам глад.Може би това се дължи на факта,чебях на плодове и мед преди известно време ,а след това на хранене до 16 часа.Хайде успешен ден от мен! newsm51

# 244
  • Мнения: 3 698
Здравейте, аз вече си изпих кафенцето, но още ми се спи, мисля да си пийна витамин це сега.
Добре дошли на всички сега започващи и успех на всички спазващи   bouquet
Panic_Mama, добро решение ми се струва този подготвящ предходен на диетата ден, браво на теб.
Аз и по-горе писах, мисля да продължа с НВД.Сега към края на диетата ми е лесно, защото и резултатите виждам и края наближава  Mr. Green
Успешен ден от мен, пак ще пиша-вие не забравяйте да пиете вода  Hug !

# 245
привет Нил свалям ти шапка с цели 2 ч. спираш да ядеш преди мен сигурно ти е малко по трудно а като знам кво става в нас всички се прибираме по едно и също време и хапваме заедно тоест с мама аз а после докато си легнем всеки дъвче по нещо а  знаете ли тогава аз как се нуждая от ВСИчКИ вас Hug Hug Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 15
Устисках!!! Шести ден без нарушения от мен. smile3501 Но този път съм само 1,5 кг надолу.  Утре свършвам и ще се моля да не се издъня и да я направя и следващите 7 дни. newsm17 А иначе вчера беше много дълъг ден без вечеря. Вие как се чувствате ???

# 247
  • Мнения: 2 908
Здравейте!
На мен ми започна ден втори,вчера устисках.От сутринта съм сложила една бутилка с вода и пия,пия....Дано да свикна...Момичета,според вас за тези 14 дена колко може да свали човек?Понеже аз винаги съм била много скептично настроена към всякакви диети и не съм сигурна,че мога да сваля доста кг.Но все пак ще стискам ,за да видя резултата Rolling Eyes

# 248
  • Мнения: 114
АФрОДИТА,при всеки е различно според мен.Зависи колко имаш да смъкваш.Ако стартовите кг са повече-ще отслабнеш и повече.Ама как го написах само...Много е важно да пиеш вода -колкото повече-толкова по-добре.Преди 7 години аз отслабнах с 8 кг за 10 дена и си ги запазих.Сега съм82   ще видим колко ще сваля.Ние с теб сме втори ден ,така че ще се подкрепяме взаимно,стига да не се откажеш.

# 249
  • Мнения: X
Здравейте!
На мен ми започна ден втори,вчера устисках.От сутринта съм сложила една бутилка с вода и пия,пия....Дано да свикна...Момичета,според вас за тези 14 дена колко може да свали човек?Понеже аз винаги съм била много скептично настроена към всякакви диети и не съм сигурна,че мога да сваля доста кг.Но все пак ще стискам ,за да видя резултата Rolling Eyes

Аз я правих скоро и за 14 дни свалих 5 кг, точно колкото ми трябваха. Проблема е, че лесно ги връщам и трябва да се ограничавам от любимите ми неща.  #Crazy
Но при всеки е различно, някои свалят по повече, други по- малко.

# 250
и двата пътя като я правих диетата имам различни резултати първия път незнам от мерак ли или че ми беше свършил цикъла ли незнам но за 14 дни свалих  седем и половина кг   но втория път свалих само 5 кг #Cussing out

# 251
  • Мнения: 516
Хей и 5 кг не е зле , напротив , на мен ми е 7 ден , устисквам , но то е защото съм 22 дни на диети , ще изкарам още 2 месеца ...... е дано.

# 252
  • Мнения: 33
Здравейте, искам и аз да се запиша в осмъртяването на килограмите (гадове мръсни #Cussing out). Искам да смъкна едни 5кг., които ме мъчат от няколко месеца, чак на самочувствието ми влияят. Проблема ми е, че по принцип много трудно смъквам. Диетите са ми най-трудни първите 3 дни, после като се закуча на инат ги изкарвам. От вчера съм на диетата, днес ден втори, за момента успешен - кафе и половина, две яйца за обяд, вода и чай. На кантара още не съм се качвала, защото очаквам всеки момент да се разцикля и задържам вода и съм се понадула.
Имам един въпрос може ли кафето да го пия поне с мъъъничко захарин, че без нищо ми е много горчиво?

# 253
  • Мнения: 2 159
здравейте на всички Hug
и аз реших да я пробвам, но имам няколко въпросчета
това парче месо дето се споменава колко грама трябва да бъде, само на едно място пишеше 200?
и салатата с лимон каква трябва да е, варени картофи с лимон броят ли се салата или трябва да е зеле, или домати или зелена и от сорта?
мерси предварително Hug

# 254
  • Мнения: 516
Месото или рибата трявба да е около 150гр(където не е оточнено)
Картофена салата не може (а така ми се хапва).
Най-добре от морков,зеле,краставица или зелена.

Общи условия

Активация на акаунт