Диета ` Японско чудо` - 12 част

  • 13 157
  • 271
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 384
И аз ще ви подкрепям.. а за мерките нали някой даде идеята и аз затова   Embarassed

Миличка, аз само попитах дали под "мерки" се разбира само ръст и килограми  Hug Иначе Abigail предложи тя да ги събира   bouquet Аз само си мисля, че това хубаво, но май ще остане за другата тема, защото сме в самото начало, или идеята е друга и аз не съм разбрала пак  Embarassed Rolling Eyes


Magi_33welcome

мама Радоска  welcome и на теб, ние сме с еднакви мерки  Mr. Green

Лека нощ от мен smile3531 smile3531 smile3531 аз отивам да пиша едни домашни, за които разбрах преди час, че утре е последен срок за предаване  ooooh!

 lovekiss

# 31
  • София
  • Мнения: 365
Ами, аз мисля, че е добре, както в "Дневника"... Всяка седмица да се обновява табличката и съответно да се пуска нова тема. Като изтекат двете седмици на нас някой дръг ще поеме щафетата:)
Аз искам само да ви помоля... моля, моля, моля, пращайте ми мерките /кг, ръст- не, че ше се промени, и някоя и друга обиколка - талия, ханш, например/ на лични, защото вероятнсотта да пропусна някоя от вас без да иска е голяма и няма д ами е приятно.

Бтв, след едно от упражненията на Норбеков, ако някоя от вас ги е правила, наистина гръбнакът ссе разтяга, така че може и промени в ръста да си получим. Сам да не се заблуждаваме, че аз с моите 160 см мога да стана 170, колкото и да се опъвам нагоре Wink
А за протокола... 84 кг съм Embarassed, та дано и аз не ви плаша

# 32
  • Мнения: 1 169
Едва ли ще се изписват за 1-2 седмици 15 страници.
В "Дневника" е по различно там се събират всички диетуващи докато тук се говори само за диета и как ви действа.
От както се занимавам с темата съм забелязала, че се изписва за месец.
Много често става така, че някой не е издържал и се отказва в началото както правя аз много често  Embarassed
Но ако имаш време и желание да правиш таблици няма лошо.

Успех ви желая момичета  Hug
Аз когато мога ще пиша

# 33
  • София
  • Мнения: 365
Ами... ако искате... и каквото искате ми пратете... на интеревал 1 седмица Peace

# 34
  • Мнения: 603
Добро утро, черпя ви кафенце

Abigail , идеята за табличка е много добра, но за 1 седмица е много малко, защото сме малко и няма как да изпишем стр., то е предишната тема е с 6 стр. ама по.късно се усетих, че не трябваше и тази да пускам, ама нищо. Иначе за мерки, супер  Party
crazy_tikvaJoy аз нещо явно недовиждам , извинявай, а за мерките аз мисля и талия, ханш, бюст всичко да даваме..
Успешен ден на всички  Hug

# 35
  • Мнения: 1 384
Добро утро, сладурки  Hug

При мен първия дне мина успешно и резултата беше на лице - разнакрах първото кило newsm44 от бързо трупнатите 4

УсMuBka, мерси за кафенцето   bouquet
Момичета, аз бягам, че съм на лекции  Tired
Довечера пак ще се включа  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен!
Май ще се включа и аз в тая диета. Преди Коледа я бях почнала, издържах 5-6 дни с много мънички прегрешения. Бях свалила около 3 кг. Обаче... Embarassed съм несериозна.
Мислех от днес да пробвам плодовата, обаче като видях темата и реших да се включа при вас. Забравила съм си обедните яйца, но мисля, че ще успея да ги пропусна.
Хайде, успех на всички!

П.С. Пиете ли си кафето/чая с подсладител? Дали пречи на диетата?

# 37
Здравейте Японки  Hug,
За сега устисквам  hahaha Joy

# 38
  • Мнения: 1 353
Да се отчета - за 4 дни минус 3кг.

# 39
  • Мнения: 38
Abiqail аз също мисля че идеята за таблицата е много добра,но не ви ли се ще след като изтекат дветв седмици да направим нещо като продължение за начина на хранене след това.На мен лично много ми помага участието в форума да се въздържам от #Sniper  party023 Wine Glass

# 40
  • Мнения: 38
О чакайте че забравих,4-ти ден    -4кг. newsm68

# 41
Привет, япончета!

Приемате ли ме в отбора? Чакам да мине днешния Ивановден, че си имам именничка в къщи и почвам от утре с пълна сила newsm44
През ноември правих и двете японски диети и посмъкнах някое и друго килце- ама има мноооого още...На първата не бях много стриктна, но при второто чудо бях перфектна в спазването- не че смъкнах 10 кила smile3516. За протокола - 54 кг., цел- 45!
Успех на всички  и до утре  bouquet

# 42
  • Мнения: X
Аз съм забелязала и от предишните теми, че ако има повече килограми за сваляне, тогава се отслабва по- бързо, защото аз имам да свалям 5 кг, и ги свалих предишния път като правех диетата за 14 дни, а някои свалят толкова само за 5 -6 дни... Thinking Пък може и от организма да си зависи, не знам.  Peace

# 43
  • Мнения: 1 169
Аз съм забелязала и от предишните теми, че ако има повече килограми за сваляне, тогава се отслабва по- бързо, защото аз имам да свалям 5 кг, и ги свалих предишния път като правех диетата за 14 дни, а някои свалят толкова само за 5 -6 дни... Thinking Пък може и от организма да си зависи, не знам.  Peace

Правилно си забелязала. И аз не вярвам, че се свалят 10 кг. за 2 седмеци по простата причина, че от много години все съм на тази диета и до сега нито един път не съм ги свалила. А текста който пусках в темите до сега, че се запазват 3 години свалените килограми и, че ще се свалят 10 кг. го пишех понеже си вървеше като инфо към диетата. Crazy

# 44
  • Мнения: 78
Здравейте момичета!
Днес ми е първи ден. Пих кафенце изядох, яйцата и засега не ми е гладно, ама ще видим. Миже и да го пище някъде ама аз съм малко разсеяна и да питам за водата. Може ли да пия колкото си поискам  Blush ? Тиквичке, благодаря за топлото посрещане. Успех на всички.   bouquet   

Общи условия

Активация на акаунт